Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

specjalista alkoholowy

czy jest tu jakaś alkoholiczka ? - reaktywacja

Polecane posty

Witam :classic_cool: topik dla ludzi uzależnionych i nie tylko. Rozmawiamy o alkoholizmie ale także o innych sprawach. Oryginalny topik się zepsuł i nie wiadomo czy będzie naprawiony ale jakby ktoś chciał zapoznac się z jego treścią to podaję linka http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4482677&start=0 topik powstał w maju 2010 i teraz będzie kontynuowany tutaj awaryjnie dopóki nie zostanie naprawiony topik oryginalny. Jeżeli zaś nie będzie naprawiony to proponuję pisac TUTAJ. zapraszam do dyskusji menele :D wasz specuś 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wklejam pierwszego posta topiku oryginalnego 14:18 upadłam na samo dno chyba upadłam na samo dno.. przez picie.. Jest tu jakaś kobieta, która naduzywała/ naduzywa alkoholu? niech ktoś ze mną pogada bo już nie mam siły..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie nie naprawią
za dużo stron powstało i kafe nie wytrzymało :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.03.2012 roku po blisko dwóch latach umarł topik dla alkoholików "czy jest tu jakaś alkoholiczka " na tę okolicznośc i z tego miejsca chciałbym złożyc wyrazy współczucia nam wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cziki cziki
po ostatnim weekendzie natknelam sie właśnie na ten topik, zajeebi.scie sie go czytała, zwlaszcza te pierwsze strony,czytajac go moge smialo utozsamic sie z autorka i innymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cziki cziki
no to kiedy piliscie ostatnio? i kiedy w planach nastepna impreza i picie> a moze siedzicie juz z browarem w reku:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość setka_to_za_malo
wlasnie namawiam kolezanke, zeby poszla jutro ze mna na piwo bo juz nie wytrzymuje, pilam ostatnio w sobote, oczywiscie sie napilam i urwal mi sie film, mam postanowienie wypic jutro tylko 3 piwa, zobaczymy czy sie uda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz spec, nie chce mi się od nowa tak jak wtedy ględzić:( Jestem inna niż wtedy: zaszyfrowana i doświadczona. Po przejściach kafeteryjnych chciałoby się powiedzieć:( Nie da się dwa razy wejść do tej samej rzeki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cziki cziki
skad jestescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cziki cziki
wybaczcie ale na tamto forum natknelam sie w niedziele i nie przeczytalam calego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna111
O rany... ja założyłam podobny wątek... Przepraszam. Da się to usunąć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też założyłam...Wszyscy se załóżmy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna111
To chyba nie szkodzi ??? Nie chciałam nikogo urazić.. ale skoro już jest... :) to piszmy :) PS. Piję 4 piwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee Spec. Pisać mi się chce. Ale o sobie- jak wtedy już nie. To nazywam ględzeniem. Ale jak nie mam tu pisać, to nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo dzis mialam ciezki dzien w pracy, bo Szef byl Ewus i ja musiala pracowac:) Jak zobaczylam, ze topik nam kasuja, to w nerwe wpadlam, poszlam po hamurgsa i wtedy podzwonil mnie Specus, ze On tez nie widzi stron i ja uspokoila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×