Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk26

czy jest tu ktoś komu po apelacji obniżono alimenty?

Polecane posty

Gość kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk26

czy jest tu ktos -jakis tata ktory złozyl odwołanie od podwyzki alimentów i mu je obniżono? albo jakas mama ktora wygrala rozprawe o podwyżke ale po odwołaniu ojca zostały one obniżone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk26
nie ma nikogo kto miał taką sytuacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TELESFOR
plac na dzieci myslisz ze to rosliny jedza ziemie i wode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sreberko3132
ja zakladalam sprawe o podwyzke z 200 dostalam 400 zł,ale byly maz sie nie odwolal tylko po roku zazadał obnizenia alimentow bo mu sie drugie dziecko urodzilo i obnizyli mi o 100 zł. teraz mam 300 zł. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydzia30 w pomaranczy
Mi sad rejonowy podwyzszyl a apelacyjny znizyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariusz szczygiełł
Witam. moja zona zlozyla o podwyzke z 300zł na 1200 (!!!) sad podniosl na 600 natomiast po wniesieniu apelacji sad II instancji obnizyl na 350zł. wiec suma sumarum podniosla alimenty 50zl a chciala 1200. Mina ex zony podczas wyroku II instancji- bezcenna :) Poprostu swietny prawnik i manipulant napisal mi odwolanie jak i rowniez byl ze mna na apelacji. jednym slowem zmiażdzyl slownie moja ex i prawde mowiac i pani sedzi czasem troche morałów posłał. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulkiulki
A ty się bardzo z tego cieszysz że jesteś dupek dający grosze na dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Zniecierpliwiony
On nic nie powinien dawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertyuiop[]\rrrrrr
dariusz szczygiełł------ musiales miec swietnego prawnika a nie powiedzieli ci w sądzie ze skoro cie stac na prawnika to stac na wieksze alimenty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertyuiop[]\rrrrrr
gdybym wiedzieal ze moja apelacje tez wygra to był sie zapozyczyl dariusz szczygiełł skad jestes, moze dasz namairy na tego prawnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZNAM SYTUACJĘ
kuzynki mąż mial płacić 500. odwołał się i zaczął ściemniać. płaci 600!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My tak mamt
exa mojego meza z 600zł chciała podwyzki na 1000 bo syn sie uczy, ale i pracuje. Jest pełnoletni. zarabia 2tys. Jak to sad usłyszał, to pow. mezowi ,ze ma prawo zupełnie znieść alimenty. Maz pow. ze nie chce likwidowac, ale jesli w ogóle moze o cos prosci to o obnizenie. z miejsca dostal mniej o polowe. czyli teraz płaci 300zł. Exa jest wsciekła, syn ma do niej pretensje ze go namowiła na takie rzeczy.A mąz powiedział jej ,ze tak wyglada chciwość i tak sie kończy. a syn i tak od czasu do czasu dostaje jakies extra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariusz szczygiełł
Dzień dobry. Nie powiedzieli w sądzie ze jeśli mam prawnika to stac mnie też na wyższe alimenty. Wydaje mi sie że nie na miejscu byłby taki komentarz pani sędzi. Pozatym może mój prawnik jest moim dobrym znajomym i nic ode mnie za obrone nie wziął lub jest przedsawicielem jakichś stworzarzyszeń obrony praw ojców i rózniez za darmo reprezentuje ojców. Sędza nie może takich rzeczy mówic bo to sa pomówienia, a jej nie wypada i róznież musi liczyc sie z tym że za każde słowo róznież może zostac rozliczona i pozwana. Pozdawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariusz szczygiełł
l.kjm, tzn gdyby moja żona wniosła tą apelację to sąd mógłby podnieść chyba te 600zł, ale pewnien nie jestem, ale w przypadku kiedy ja skladałem mógł podtrzymać lub własnie obniżyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojemu znajomemu z 700 po apelacji na 400 Nie pracuje bo trudno mu znaleźć prace ma 48 lat. miał zaswiadczenie ze nie ma dla niego ofert pracy do tego rozpoczał naukę w liceum dla dorosłych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkiulki
Wiecie co dla mnie po proste żałosne jest że ktoś cieszy się z tego że dzieciak dostanie wszawe grosze i tyle.Mina byłej bezcenna to nie jest normalne człowieku a teraz będziesz oczekiwał by się z tobą dogadała byś miał kontakt z dzieckiem a ona co powie?Mam cię w dupie i co mina byłego bezcenna i tak będziecie się na sobie kretyni mścić a pośrodku stoi dziecko które macie chyba głęboko gdzieś.Ciekawe który łaskawiec tak na prawdę usiadł z tą byłą pogadał i poznał faktyczne wszystkie koszty.Myślę sobie że żaden z tych dla których pięć stów alimentów to majątek i wolą wydać kasę za pół roku alimentów na adwokata po to by zobaczyć minę byłej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkiulki
Chociaż wiecie był tu na forum kiedyś jeden skurwiel piszący prawdę i napisał że większość facetów chętnie by wyrzekła się jak nazwał byłych dzieci bo są szczęśliwi dopiero teraz i nie są im one potrzebne.I tym walczącym zostawię to bez komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciechuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
22:00 [zgłoś do usunięcia] dariusz szczygiełł Witam. moja zona zlozyla o podwyzke z 300zł na 1200 (!!!) sad podniosl na 600 natomiast po wniesieniu apelacji sad II instancji obnizyl na 350zł. wiec suma sumarum podniosla alimenty 50zl a chciala 1200. Mina ex zony podczas wyroku II instancji- bezcenna Poprostu swietny prawnik i manipulant napisal mi odwolanie jak i rowniez byl ze mna na apelacji. jednym slowem zmiażdzyl slownie moja ex i prawde mowiac i pani sedzi czasem troche morałów posłał. pozdrawiam. Szczygle------------------> ty alimenty płacisz byłej żonie czy dzieciom ? satysfakcja ze ograbiłes własne dzieci ? pomyslałes jaka mine będą miały twoje dziei gdy eks zona powie : dzieci dzisiaj nie macie kanapek do szkoły a na obiad kasza i kolacji tez nie bedzie , a lekcje bedziecie odrabiac przy świeczce ............ tylko szkoda ze eks zona nie powie dzieciom , że to zasługa tatusia bo miał świetnego prawnika :) ....ale jak wielu facetów ty tez nie pomyslisz 😴 faceci myśla tylko rozporkiem , ciekawe o czym myśłałes jak płodziłes .. pewnie o dobrym prawniku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Zniecierpliwiony
Oczywiście ,że mamusia też myślała o rozporku.Mamusia uważa też ,że dzieci ,które urodziła utrzymywać nie musi.A to .że dzieci nie mają kanapki to wina tatusia albo prawnika Mamusia nie jest winna i nie ma obowiązku..Przecież takie baby powinno się sterylizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulkiulki
To niech mamusia dołoży też aż 3stówy zobaczymy wtedy ile krytyki będzie w rodzaju dziecko przychodzi do mnie w starych spodniach,nie ma kasy na telefon itp. Ale żaden nie wpadnie na to że na rzeczy telefon przejazdy i dziesiątki innych tej kasy nie ma. 3stówki to dla chodzącego do szkoły są na 3tyg na jedzenie. Jakoś panowie zarabiacie po choćby skromnie 2 tys wasze koleje żony zarabiają macie na osobę ponad tysiąc zł i stale wam mało. Temu dzieciakowi i wielu innym musi starczyć 6stów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszawe grosze
Własnie Kiedyś gdzieś napisałem, że płacę 450 zł, to zostałem zlinczowany, jak można przeżyć za 450 zł, nikt nie wspomniał, że matka powinna dołożyć drugie 450 złotych, nie, bo przecież ona nie musi 450 i 450 to kwota jaka przypada nie rzadko na dziecko w pełnych rodzinach i nikt jakąś nie krzyczy, że jest ograbiane przez rodziców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15hh7lll
pastor6661: kto ? zabija i mordował ,dlaczego wyparowały składki z 30 lat emerytalne moje ? szukam na razie znalazłem to ... Trud Żydów pracujących wokół Roosevelta doprowadził do tego, ze USA wspólnie z ZSRR wystąpiły zbrojnie do walki przeciwko Europie środkowej, gdzie była kolebka nowej idei, opartej na nienawiści do Żydów. Zrobili to Żydzi, gdyż wiedzieli, że w przypadku zwycięstwa Osi, a głównie hitlerowskich Niemiec, które doskonale przejrzały plany polityki żydowskiej, niebezpieczeństwo rasizmu stanie się w USA faktem dokonanym i Żydzi znikną z powierzchni świata. Naród Polski pozbawiony własnego majątku produkcyjnego, więc okradziony z dochodów z własnej produkcji, zmuszany do ograniczania produkcji rolnej, której wielkość nie pokrywa już zapotrzebowania żywnościowego narodu, reformą oświaty z 2000 r., obniżającą poziom edukacji, pozbawiony średniego szkolnictwa zawodowego, pogrążany w świadomie zaprogramowanej nędzy musi odejść w niebyt. Takie są nieubłagane prawa ekonomii i żydowscy inżynierowie platform-oralnego „postępu w Polsce znają je doskonale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko że...............
tylko że ta MATKA płaci za mieszkanie często, za prąd, za wodę itd. to ona lata dzieckiem do lekarza, to ona musi zorganizować mu czas wolny, to ona musi pomóc w nauce itd. Kurcze, jestem szczęśliwą mężatką, ale jakby po rozwodzie mój facet dał mi 4 stówy na dziecko to bym go wyśmiała. Naprawdę. Co innego jak daje alimenty i np. dokłada się jak są jakieś wizyty u dentysty, czy coś, albo zabiera dziecko do kina itd. To po prostu musi mieć ręce i nogi żeby miało sens. Wiadomo, że jak facet zarabia 1500zł to nie ma co oczekiwać cudów i jemu też jest ciężko jakoś to wszystko ogarnąć, i ja to rozumiem. Ale nie zrozumiem jak facet zarabia 3,4 lub 5 tys. daje 3 stówy na alimenty, babka z dwójką dzieci pracuje na pół etatu tu, na pół tam, musi wszystko poopłacać a on zadowolony leci se z nową żoną na wakację, to trochę dla mnie nieodpowiedzialne i dziecinne. Jakby "poprzednie" życie, "tamte" dzieci nie miały praw, nie były ważne... smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MI LENKA
Zupełni inną jest sytuacja gdy w domu jest dwoje rodziców i np na trzy osoby masz 2700 a inną gdy na dwie masz 1800.Np czynsz za mieszkanie wypadku jednego i drugie będzie podobny choćby 500zł,prąd stówkę skromnie na miesiąc do tego gaz powiedzmy 40zł miesiąc dolicz sobie internet z tv np 70 zł to najniższa linia oporu,telefon powiedzmy 60zł,masz 770zł,tzn że w przypadku dwóch osób zostaje po 515zł na całą resztę,a w przypadku trzech zostaje ok 640zł,widzisz różnicę.Niestety panowie jeśli decydujecie się na rozstanie to jest to też utrzymywanie dwóch domów ten dzieciak gdzieś mieszka.To tylko przykład.Poza tym dlaczego rodziny mają po 900zeta na osobę? bo baby siedzą w domu i mają pretensje że na nic ich nie stać ale jak macie obiad podany na talerzu to nierób pod nazwą żona wam ie przeszkadza.Alimenty powinny zaczynać się od 500zł cała reszta to lawiranci i ściemniacze płodzący dzieci na morgi których nie mają za co utrzymać i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko że
oczywiście założyłas że zarabiam 3, 4 tysiace...wygodne myslenie, ciekawe czy bys wysmiała, jak znam życie skuliłabys łeb i wzieła co Ci daja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko, że................
nie założyłam, że TY zarabiasz 3, 4 czy 5 tysiaków. 4 tysiące zarabia mój mąż i to JEGO bym wyśmiała gdyby na dziecko dał mi 4 stówy, co podkreśliłam wcześniej. I napisałam, że wiadomo, że inna sytuacja jest jak facet zarabia 1500zł, ja naprawdę to jestem w stanie zrozumieć i wiem, że czasem jest ciężko, i ze znalezieniem pracy i z wszystkim... PS uprzedzam pytanie: nie, nie mam dzieci, tak, zarabiam i potrafię się utrzymać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbulwersowany yx
zaraz zaraz ,jezeli zonie nie podobają sie alimenty w wysokosci 350 zł na dziecko jakie ma dac maz to jej sprawa i bezczelnosc ! bowiem skoro maz daje na dziecko wspólne 350 zł to zona dac musi owe drugie 350 żł i mamy jzu na owo dziecko 700 żł na miesiac , a to mało nie jest i w zupełnosci wystarcza . Wluksusach dziecko nie musi zyc i przepychu . Sam mam dwoje dzieci , ktore mieszkają ze mną i z zona i zadne z nich nie kosztuje mnie wspomniane tutaj 700 zł . wiec darujcie sobie pisanie o jakiejs jalmuznie . Fakty są takie , ze z tych pieniedzy chcecie siegnac po cos dla siebie i dlatego wam mało , obowiazek spoczywa na oboje rodzicach , a jak ci ciezko i nie wyrabiasz i uwazasz , ze to mało , to oddaj dziecko mezowi , ja bym chetnie wzioł i owe 350 zł od ciebie i miałas by spokój . Baby - niektore są po prostu pojebane .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbulwersowany yx
[zgłoś do usunięcia] MI LENKA ł cała reszta to lawiranci i ściemniacze płodzący dzieci na morgi których nie mają za co utrzymać i tyle. nie badz smieszna , bo to ty rozkladasz nogi i dajesz dupy wiec nie obwiniaj facetów , do tanga trzeba dwojga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeeeeeeeeeeeeeeee
do zbulwersowany yx Faceci - niektórzy są po................ (dopisz sobie co Ci tam odpowiada) Po co tak uogólniać i wrzucać wszystkich do jednego worka...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×