Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jest tu ktoś kto pracuje jako event manager

Polecane posty

Gość gość

Czy jest tu ktoś kto pracuje jako event manager? Ile zarabiacie, w jaki sposób się rozliczacie? Macie wakacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracuje mam stala pensje bo zarzadzam jednym budynkiem wiec wynajmuje poszczegolne unity albo caly budynek I jestem zawsze na miejscu to do mnie ludzie przychodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale w tym zawodzie nie chodzi o wynajem budynków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To znaczy też, ale organizujesz imprezy, załatwiasz ludzi którzy w nich uczestniczą, tym ludziom żarcie, przejazd, hotele - i nie ma możliwości żeby robić to siedząc na doopie, bo trzeba jeździć po całym mieście / kraju, oblookać lokale, posprawdzać, podzwonić i w ogóle samemu się skontaktować z ludźmi a nie oni przychodzą :D Nie jest to wynajem nieruchomości czy zarząd nieruchomością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co nie chodzi dziecko? ja zrobilam setki imprez w swoim zyciu w tym wlasnie budynku, pracuje w tym zawodzie od 13 lat wiec nie mow o co chodzi, wlaczajac premiery filmowe, reklamy, spoty itd itd roznie mozesz pracowac w tym zawodzie ja zarzadzam ogromnym kompleksem w ktorym organizuje imprezy czego nie kumasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pod soba firmy cateringowe, dzwiek, oswietlenie wszystko czego czlowiek ktory do mnie przychodzi potrzebuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już kumam, masz niewłaściwie nazwane stanowisko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest kuźwa problem tego kraju. Szukasz pracy jako specjalista d.s. reklamy i marketingu a okazuje się, że masz roznosić ulotki. Szukasz pracy jako specjalista d.s. marketingu i masz bawić się w telemarketing. A zasiedziała babka która pomaga w organizacji imprez na miejscu to event manager... No dobra, miałam na myśli czy ktoś pracuje na tym stanowisku, ale w normalnym sensie, a nie "zarządza imprezą" nie ruszając się z miejsca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tepa dzido ja pracuje za granica!!! nie widzisz ze nie uzywam polskich znakow???, "w tym kraju niewlasciwie nazwane stanowisko" jestes durna I tyle bo wypowiadzasz sie na temat na ktory nie masz pojecia I jak mozna te prace wykonywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kursy i szkolenia są mega ważne jesli ktoś chce rozwinąć swoją firmę i kwalifikacje pracowników. U nas w firmie produkcyjnej świetnie sprawdziły się szkolenia z http://demos.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na pewno moge polecić dobrą firme http://www.inspe-grupa.pl/ Jestem bardzo zadowolona jesli chodzi o organizacje imprez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesiek_torro
Właśnie zastanawiam się nad pójściem na jakiś dobry kurs na event managera, praca wydaje się fajna, dużo kontaktu z ludźmi czyli to co lubię. Słyszałem dobre opinie o http://emtg.pl/ podobno mają dobrych trenerów. Ktoś może miał z nimi styczność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do organizacji eventów polecam http://gbrothers.pl/. Są mistrzmi jeśli chodzi o niekonwencjonalne i ciekawe imprezy. Organizują również imprezy tematyczne. Dobra zabawa z ich udziałem gwarantowana! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam szkolenia: eventszkolenia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek

xD niee no, do pracy na stanowisku Event Manager potrzebne są stalowe nerwy, a przydadzą się znajomości. Tu wynajem lokalu, tu jakiś dobry catering, ochrona, pozwolenia. Jest tego milion. Ja szczerze mówiąc do naprawdę dużych imprez biorę sobie jeszcze pomoc agencji eventowej, która ma doświadczenie w tworzeniu konkretnego rodzaju imprez. Korzystamy często z usług http://orchideagroup.pl/, kiedy trzeba zrobić konwent sprzedażowy albo konferencję. Z czasem człowiek się uczy z kim współpracować, a kogo sobie odpuścić. Z Orchideą nie mieliśmy żadnych złych doświadczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia

Ja niedawno zakończyłam kurs jaki event managment który robiłam w Szkole Mistrzów Reklamy! O jak dobrze, że trafiłam na tę szkołę! Dostałam wiedzę, której potrzebowałam, bo do tej pory pracowałam w małej agencji, która niczego mnie nie nauczyła. Poszłam na kurs i od razu moja widza się powiekszyła, a horyzonty poszerzyły! Wspaniały wykładowca, który emanuje niesamowitą energią. Najfajniejsze jest to, że jesteśmy - jako uczniowie z wykładowcą na "Ty" i po zakończonym kursie każdy może się odezwać do wykładowcy i poradzić lub po prostu jeśli szukasz pracy Twój wykładowca nie zostawia Cie na lodzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×