Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Evra

Czy jest tu ktoś kto używa PLASTRÓW EVRA i jest zadowolony??????

Polecane posty

Gość Evra

Jest ktos kto jest z tego zadowolony i bedzie tego uzywal?Bo czytam opinbie i sam nie wiem, do tej poty w gre wchodzily tylko prezerwatywy poniewaz jestem bulimikiem i nie moge uzywac tabletek, ostatnio zastanawilam sie na d plastrami nawet chcialam je dizs kupic ale tu sa takie opinie ze sama nie wiem, czy uzywa ktos tej metody i jest zadowolony??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydlada na to ze nikt nie jest
zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem zadowolona - stosuję od lutego - jedyne czego nie polecam to stosowanie żelu ujędrniającego pod prysznic Dove ( bo się po nim odklejają) ale ogólnie jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evra
Renika szperalam i po przeczytaniu od p na wszystkich topikach o evra nie otrzymalam odp czy jest ktos kot jest z nich zadowolony, zauwazylam tylko mase krytyki i reklamowanie tabletek anty. Bubulencja czy moglabys zostawic nr gg bo mak kilka pytan???Bylabym wdzieczna.Moze jest jeszcze ktos kto uzywa i jest zadowolony???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem zadowolona: nie mam problemow z tym ze sie odklejaja, nigdy nie musialam zuzywac ponadprogramowej ilosci opakowan, plaster sie nie brudzi bo naklejam go tak, ze majtki mi go zaslaniaja i nie ma stycznosci z innymi ubraniami. nie tyje po nim, nie mam zadnych problemow zdrowotnych. naprawde, goraco polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evra
ufff sa przynajmniej 2 osoby ktore sa zadowolone to juz cos. A moze jeszczwe ktos??Prosze wpisujcie sie jak jestescie zadowolone :-) Mam jeszcze pytanie jesli naklekje plastery pierwszy gdy dostane okres, to kiedy moge sie bezpiecznie kochac?Po jakim uplywie czasu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evra
U mnie z kolei jaet problrm z mailem, czy ktos jeszcze uzywal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fatalnie
skończyła się dla mnie przygoda z plasterkami, cały miesiąc krwawienia i osłabienie organizmu, teraz badania i czekam na kolejną wizytę u ginekologa. Poza tym okropnie swędziała mnie skóra pod plastrem. Mój ginekolog stwierdził, że chyba za duża dawka hormonów, więc już sama nie wiem, bo niby taki nowoczesny lek , a taka końska dawka. A muszę dodać, że mam 35 lat i dwa porody za sobą, a jak mi wiadomo w tym wieku raczej stosuje się pigułki o wyższej zawartosci hormonów. Niemniej pozrdawiam i życzę więcej szczęścia z plasterkami. Aha, i jeszcze jedno-libido spadło do zera!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25latka
najpierw nie byłam zadowolona, przez ponad 2misiące bolały mnie piersi, nawet bardzo i nieprzyjemnie, teraznie bolą wcale, ponoć to nie było wskazaniem do odstawienia, więc przetrzymałam, no i też te 2, 3 miesiące ćwiczenia gdzie nakleic. Teraz jest ok, dla mnie dużym minusem jest to, że urosły mi piersi.Tzn w zasadzie to wyglądaja świetnie, ale ja i tak mam rozstępy po dojrzewaniu, i jakieś tam obawy, że chciałabym, żeby były mniejsze, bo za parę lat bed beznadziejne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jozefina
Ja nie mam zadnych przykrych objawow, stosuje 5 miesiac i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evra
Hm nie wiem ,mam recepte i nadal nie wykupilam, czekam na wasze opini, i po nich dochodze do wniosku ze jednym pasuja, innym nie wiec zemna tez nie wieadomo jak bedzie, mzoe poprostu sprobuje prze 2 miesicace, i jak nie beda mi pasowac odloze? Co o tym sadzicie?Tylko powiedzcie mi jak to jest, jaki czas po przyleieniu pierwszego plastra mozna sie bezpiecznie kochac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, z tego co mi wiadomo to działają od momentu przyklejenia, natomiast w przypadku ostawienia plastrów sprawa wygląda trochę inaczej, tzn. o bezpieczeństwie w 4 tygodniu (kiedy nie stosujemy plastrów) decyduje to czy w 5 tygodniu znowu założysz plaster ( z kolejnego opakowania). Tak to przynajmniej zrozumiałam z dołączonej ulotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieki bubulencja jestes kocha
plastry juz kupilam teraz czekam na okresik i zakladam a noz beda ok, a jak nie to wroce do prezerwatywy, na pigulki sie nie zdecyduje bo jestem bulimikiem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość je jestem b zadowolona
sa oki tylko trzeba rosądnie wybierać miejsce do przyklejenia bo iaczej się bedzie marszczyl i odklejał, ja nosze na ramieniu i jest spoks. co do libido to mi akurat przy przestawieniu się na plastry wrociło do normy, bo po pigułkach było zerowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jozefina
Nosisz na wewnętrznej czy zewnętrznej stronie ramienia?? Ja nosze na posladku , ale zastanawiam sie na zmiane miejsca tzn na ramie. Dzięki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w tej chwili mam założoną wkładke Mirena ale zastanawiam sie nad zmianą metody antykoncepcji. Prezerwatywy doprowadzają mnie do szału, a tabletki powodują zanik libido. Czy ktoś mi moze powiedziec co lepsze??? Mirena i brak miesiączki przez 5 lat ( jednorazowy wydatek przy załozeniu ok 900 zł) czy Evra??? A jaki to koszt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam uzywac
plastry kosztuja od 55-62zl zalezy w jakiej aptece, na miesiac starczaja, jest to wydatek, ale ja wole taki niz nie miec okresu przez 5 lat, a czy to mozna przerwac kiedy sie chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deli22
własnie mam przyklejony już trzeci plasterek,wczesniej bralam tabletki,ale musiałam z nich zrezygnowac.narazie jestem zadowolona,nie odkleja się(przyklejam na posladkach)troszke się marszczy i robi sie czarna obwódka,ale nie jest źle.troszke pobolewają piersi,ale moje libido jest wieksze niz przy tabletkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To
sa 3 plastry, zaklada sie 1 co tydzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie
chodzi mi o przyklejanie plastra na ramieniu. W ulotce piszą, że plaster należy przykleić na umytą, suchą i nieowłośnioną skórę, a ja na ramieniu mam taki lekki meszek, czy będzie to przeszkadzać? Czy może muszę to miejsce wydepilować? Trochę to śmiesznie brzmi, ale ja naprawdę nie wiem jak to dokładnie ma wyglądać :) Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwaituuuszek
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=1255788&id_f=9 Ten topik ku przestrodze. Poza tym czytałam opinie raczej negatywne. Wpisz sobie w wyszukiwarke "plastry antykoncepcyjne" i wyskoczą Ci rózne fora dyskusyjne na ich temat, a nie tylko kafeteria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no kobitki...
może mi jednak któraś z was odpowie na moje pytanie??? Proszę. Ale poza tymi co straszą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jozefina
Nie przejmuj sie tym meszkiem. Nie musisz depilowac, ja teraz też przyklejam na ramię i nie golilam tego miejsca, zresztą jak odkleisz plaster to już będziesz miała depilację;) Nie działa to negatywnie na skuteczność plasterka - z doświadczenia to wiem:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzięki
teraz już spokojnie następny naklejam na ramię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×