Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Martka96

Czy jestem głupia?

Polecane posty

Gość Martka96

Jestem zalamana...moj chłopak z ktorym jestem od 3 lat wyzwal mnie od debili idiotek i glupich bo sciagnelam program na komputer ktory spowodowal zainfekowanie podejrzanymi plikami:(to byl jego komputer ktory mi sprzedał. ..powiedzial ze jak jestem taka glupia to teraz sama musze sobie go naprawic (poprosilam go o pomoc bo on sie zna na komputerach).nie odzywamy sie do siebie od wczoraj...tak mi przykro:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem że powinnam si zastanowic zanim Sciagnelam program do odtwarzania plyt ale czy to powod zeby tak mnie wyzywac?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwoli wyjasnienia
Ty nie jestes glupia tylko odwazna jesli nie znajac sie na kompach robisz takie rzeczy. Na przyszlosc moze lepeij sie najpierw kogos zapytaj. A twoj chlopak niezle przegial ale chyba go niezle wqur....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry ale trzeba być kompletnym idiotą żeby ściągać g****a z netu. W 99% przypadków to po samej nazwie/witrynie widać któy program jest lewy. Tak jak masz te g*******e reklamy z oszukanymi serwisami. Wiesz "naukowcy się dziwią, że kobiety chudną 100 kg miesięcznie jedząc TĄ TAJEMNICZA KULECZKE" :classic_cool: i inne takie bzdury. Trzeba mieć rozumek jak rozwielitka, żeby się na to złapć. Do nigeryjskiego prezesa banku, który chce ci dać 30 mln USD... jak mu wyslesz 1000 $ na łapówki... też piszesz? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja regularnie mam wirusy na kompie to znaczy że jestem idiotą i debilem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dasz mi poroochać ja cie nie będę wyzywał od debilek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie jesteś głupia. Jeżeli sama sciagnelas z netu taki program, to znaczy, że albo potrzebowalas tego zaraz, a chłopaka akurat nie było, albo prosiłas chłopaka, a on cię olał, I postanowilas sama sobie poradzić. Takie rzeczy się zdarzają, ostatnio znajoma otworzyła maila, który okazał się trojanem. Dostała go od złośliwego eksa . Będziesz miała nauczkę, by nie ściągać z netu byle czego. Osobną sprawą jest zachowanie chłopaka, który jest zwykłym chamem i burakiem. Nigdy, w zadnej sytuacji! mój facet nie nazwał mnie idiotką i debilem. Dla mnie niewyobrażalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie miał prawa Cię tak nazwac kazdemu się moze zdażyc sciągnąć jakiegoś wirusa. To on jest glupi bo nie chce Ci pomoc jak sie na tym zna a sie obraził no nie fajnie sie zachował :/ Trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panienka lekkich obyczajów
Nie miał prawa Cię tak zwyzywać, nawet jeślibyś popełniła błąd. On Cię nie szanuje. Odejdź od niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przenieś tego wirusa na jego nowy komputer to zobaczy kto jest głupi i będzie musiał cię przeprosić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Że sama na to nie wpadłam, to świetny pomysł, jak zrobię z niego głupka to zobaczy jak się czułam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To byl jego komputer ktory mi sprzedał. xxx To ty mu tylek sprzedawaj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, GOŚĆ ZOSTAW MNIE napisał:

ja z chęcią, mam 50 lat. Pasuje?

Podejrzewam, że nie zanęcisz - minęło już ponad 3 lata od ostatniego wpisu 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×