Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jestem nienormalna?

Polecane posty

Gość gość

Poznalam faceta online, rozmawialismy kilka dni i przedwczoraj po raz pierwszy spotkalismy sie osobiscie. Randka byla niesamowicie udana, moge bez przesady nazwac ja jedna z najlepszych randek w zyciu. Po spotkaniu odprowadzil mnie na pociag, zaczekal na jego przyjazd na odchodne dostalam przelotnego buziaka po ktorym ziemia zadrzala Disiaj mamy spotkac sie ponownie A ja wariuje bo widze, ze on dalej wchodzi na ten portal. Ja wiem, ze jedno spotkanie nic nie znaczy, ze to dopiero poczatek poczatku jezeli w ogole do czegos wiecej dojdzie. Ale nie moge przestac myslec o tym dlaczego on dalej szuka w momencie kiedy oboje tak dobrze ze soba sie poczulismy. Ja chce dac temu szanse i w momencie dawania szansy nie utrzymywac kontaktow z innymi mezczyznami z portalu i wrocic na niego tylko jezeli obecna historia nie wypali. Czy jestem nienormalna, zdesperowana i zalosna? :(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty chcesz tak a on chce inaczej wiec niech kazdy robi co chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cos mi sie zdaje ,ze za dlugo nie pochodzicie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Portale randkowe uczą przedmiotowego podejścia do ludzi... koleś ma wrażenie, że może zaraz trafi na jeszcze lepszą OFERTĘ, że wśród profili czeka na niego jeszcze lepszy "towar", pewnie tak to postrzega...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To że dla ciebie radna była taka świetna, nie znaczy że dla niego również. Za dużo oczekujesz już po pierwszym spotkaniu i za bardzo się angażujesz, takie podejście zawsze źle się kończy... laska zakochana już po 3 spotkaniach, seks, rozstanie i płacz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
randka miało być, a nie radna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki staram sie nad soba panowac, rzeczywiscie ponioslo mnie troche. Zgadzam sie tez z przedmowca wspominajacym o przedmiotowym podejsciu, kiedys jeden kumpel mi opowiedzial swoja historie z Sympatii, bylo to lata temu Poznal swietna dziewczyna prawie natychmiast po zalozeniu profilu i stwierdzil, ze skoro kogos tak swietnego poznal od razu to pewnie sa tam tabuny jeszcze fajniejszych dziewczyn. Po niewczasie zalowal swojego postepowania. Nie jestem desperatka ani wariatka jestem zbyt ufana i zbyt emocjonalnie podchodze do zwiazkow z innymi ludzmi. Postaram sie zachowywac normalnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
związek na odległość i tak nie ma szans, pociągi, wyjazdy, przerabiałam to już kilka razy, wszystko sie rozpadło. szukaj faceta ze swojego miasta, naprawdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie traktuj portali internetowych jak cel do znalezienia męża, o to najgorsze co można zrobić... już na starcie nastawiać się na związek, itd... najpierw trzeba zacząć od zwykłej znajomości, a jak coś ma być dalej między wami, to będzie. I faktycznie ludzie z portali traktują innych jak towar w sklepie, zamiast skupić się na tym co się ma w danej chwili, każdy marzy o swoim ideale, którego i tak nigdy nie spotka, bo ideały nie istnieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odleglosc nie ma tutaj znaczenia Mieszkamy w tym samym miescie (nie w Polsce) pracujemy oboje w Centrum. Odprowadzal mnie na pociag poruszajacy sie w obrebie miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:56 bolesnie prawdziwe to co mowisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego to bolesne? Czas zejść z chmurki na ziemię, życie to nie jest bajka, czy durny serial gdzie każdy jest bogaty, piękny i szczęśliwy. Ideałów nie ma, a nawet jakby były, to byłoby to nudne i zbyt przewidywalne. Partner staje się ideałem dopiero gdy coś do niego poczujemy, a nie na odwrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie szukam idealu chodzilo mi o podejscie innych, ze zamiast dac komus moze nie idealnemu ale napewno realnemu szanse to dalej gonia wyimaginowanego kroliczka. Ja wielokrotnie spotykalam sie z mezczyznami, ktorzy poczatkowo nie pociagali mnie fizycznie ale mieli ciekawa osobowosc albo cos interesujacego do powiedzenia... dlatego powiedzialam, ze to bolesne albo po prostu tylko bardzo smutne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże, może mu sie nie spodobałaś za bardzo ogólnie i tyle. Chyba nie oczekujesz, że będzie sie spotykał wbrew sobie czy z litości. Gadasz jakbys miała 10 lat. Zejdź na ziemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie tak w moim poprzednim poscie zeszlam na poziom makro czyli ogolny temat randkowanie nie tylko online i ludzi goniacych za uluda. Dzisiejsza randka odwolana oficjalnie z powodu nawalu pracy i zmeczenia, ale pewnie ostatni komentujacy mial racje, ze po prostu mu sie nie spodobalam i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trochę słabo, że odwołałą przed samą randką ale jak nie był zainteresowany to i tka by sie posypało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martw sie tyle jest fajnych facetow chyba tez online :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego należy olewać portale randkowe, lepiej poznać kogoś przez forum, lub jakiś czat, tam ludzie nie szukają partnerów, ale zwykłych znajomości i czasem coś z tego wychodzi, tak przy okazji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martwie sie, po prostu bylam na wielu randkach i ta wydala mi sie wyjatkowo udana. Rozmawialismy przez bite 4 godziny po wszystkim az mnie miesnie twarzy bolaly tyle bylo smiechu dotykal w trakcie rozmowy niby przpadkiem moich dloni i ramion wszystko bylo bardzo naturalne i wyluzowane Poczulam chemie a calus na dworcu przyprawil mnie o zawrot glowy. Wydaje mi sie, ze mialam wystarczajac ilosc sygnalow swiadczaca o wstepnym zainteresowaniu no ale najwidoczniej sie mylilalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie trac wiary dziewczyno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze fajny ten opis randki szkoda, ze nie bedzie dalszego ciagu. Faceci sami nie wiedza czego chca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×