Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jestem w ciąży?

Polecane posty

Gość gość

Zacznę od razu, mój cykl trwa równie. Raz 25dni, później 30. Kochałam się z chłopakiem przed okresem, w trakcie i dzień po okresie bez zabezpieczenia. Jest możliwość bycia w ciaży? Zauważyłam w sobie pewne zmiany i to, że nie czuje się tak jak zawsze. Mam straszny apetyt a jak zjem to zaraz jest mi niedobrze. Moje piersi są większe, drażnią mnie najmniejsze sprawy i najgorsze, wyskakują mi krostki ropne na twarzy i dekoldzie. Zawsze miałam wąski pod nosem, teraz odrastają dużo szybciej, tak jak i włosy na nogach i pod pachami. Proszę o podpowiedz, z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a test robiłaś? Możliwość ciąży jest zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kiedy masz mieć okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okres skończył mi się 4 dni temu, a kilka dni temu zauważyłam w śluzie troszkę krwi. Nie wiem co o tym myśleć. Test planuje zrobić na początku przyszłego tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro miałaś okres to jak możesz byc w ciąży? przestań wmawiać sobie objawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli okres był zwyczajny (obfity, długi-taki jak zawsze) to jaka ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wmawiam sobie objawów. Zauważ, że kochalam się bez zabezpieczenia przed, w trakcie i PO okresie. Zresztą można być w ciąży i mieć krwawienie, które myli się z miesiączką. Zaściankowe myślenie, jest okres nie ma ciąży, spotkałam się z wieloma przypadkami kiedy pomimo krwawienia ciąża była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okres miałam krótki, mało obfity. Trwał około 3dni, później skąpe plamienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie krwawienie bądź plamienie a nie zwyczajny okres, który był zwykłej długości i obfitości. a poza tym istniele niewielka możliwość by zajść w ciąże podczas, tuż przed lub tuż po okresie. o ile dobrze się orientuję, bo nie chce teraz skłamać, to jest takie coś możliwe, ale przy cyklach 21 dniowych lub krótszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Zaściankowe myślenie, jest okres nie ma ciąży, spotkałam się z wieloma przypadkami kiedy pomimo krwawienia ciąża była." Bo nie każde krwawienie to okres -zacznijmy od tego. Dlatego pisałam o tym jaki ten "okres" był. Jeśli był inny -krótki i skąpy to wcale nie musiał być okresem. Tak więc w takim przypadku może to być np. krwawienie implantacyjne a nie okres. Myślę że w przyszłym tygodniu powinnaś zrobić test. Albo to ciąża albo zaburzenia hormonalne i stąd zmiana okresu i inne objawy -bo i w przypadku ciąży i zaburzeń wszystkie objawy wynikają z działania hormonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej zrób test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×