Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kransal2018

Czy jestem w ciąży?

Polecane posty

od kilku dni nie potrafię o niczym innym myslec, niz o tym czy jestem w ciąży... Chciałabym się poradzić.... Mam zawsze regularną miesiączke, czyli co 28 dni. w marcu moja miesiączka trwała od 1 do 6 marca. Na seks z moim chłopakiem zdecydowałam się 11 marca, ale zabezpieczylismy sie prezerwatywą no i był to stosunek przyrywany. Ponadto poniosło nas też 17 marca i 19 marca, kiedy w obu sytuacjach najpierw podotykałam swoja reka jego penisa a potem dosłownie na moment , wykonując parę ruchów wszedł we mnie. sytuacja powtórzyła sie w 19 marca rano. Za dwa dni powinnam dostać miesiączkę, ale juz odchodze od zmysłów i nie wiem co robić. Mam 20 lat, własnie zaczelam studia i w moim przypadku ciaza to zmiana zycia o 180 stopni. Jeśli chodzi o dotychczasowe objawy ... nie bolą mnie piersi, nie miałam krwawienia, nie mam mdłości, nie mam huśtawek nastroju. Ale wiem ze moze byc za wczesnie na wystapienie jakichkolwiek objaw. Jeszcze jedna rzecz która mnie nurtuje to to ze na twarzy co jakis czas pojawiaja mi sie bolące krosty szczegolnie na policzkach. czy to mogłoby miec jakis zwiazek z ciaza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiemy bo i skąd? Zrobisz test to się dowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że naprawdę nie masz się czym martwić. Miesiączka przyjdzie, bądź spokojna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×