Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość muminkiiiiiiiiiiiiiiiiii

CZY KLYKCINAMI MOZNA SIE ZARAZIC PRZEZ DESKE TOALETOWA?

Polecane posty

Gość muminkiiiiiiiiiiiiiiiiii

Pytam, bo kolezanka z pracy leczy sie z tego, a ja dopiero teraz uswiadomilam sobie, ze siadam na deske w toalecie! Wyszukuje w internecie wiadomosci- pisze, ze przez kontakt plciowy oraz przez zaniedbanie higienicze mozna sie zarazic. Czy ktos moglby mnie oswiecic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muminkiiiiiiiiiiiiiiiiii
a jak mam rozpoznac u siebie ewentualne klykciny>? Od 4 miesiecy mam jakies grudki, nierowny srom, jakby podskorne pryszcze (?)... Od cxasu do czasu wyskakuje mi jakby czerwona skora wokol odbytu, jakby uczulenie czy czos i powierzchnia jest chropowata. Dodam ,ze seksu nie bylo od zeszlego roku. Bylam niedawno u gina, ale nie zobaczyl on nic, bo zacisnelam "tylna" czesc:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce się dowiedzieć
na deske publiczną sie nie siada!!!! To jest wlasnie zaniedbanie higieniczne. Skoro przez ręcznik sie zarazic mozna to i chyba przez deskę też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fd
Załamuje mnie to, wielokrotnie usiadłam na desce klozetowej, niespecjalnie ale stalo sie, jak sie dowiem ze mam jakiegos potwora w kroku to sie zamorduje z zimna krwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest prawie niemożliwe żeby zarazić się przez deskę sedesową. Powiem tak , gdyby choroby zakażne zarażały przez deskę to wszyscy ludzie na ziemi mieli by kłykciny...... Takie choroby wirusowe jak kłykciny czy brodawki zarażamy sie przez stosunek seksualny, na zawsze zapamiętaj to:)!!!! Jeśli masz ten problem, bez wstydu idz do lekarza, to nie jest twoja wina że je masz:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to co piszes zo nierównym sromie i grudkach to prawdopodobnie jest początek grzybicy, pewnie się drapiesz co? Odbyt myj przez tydzień rumiankiem zawsze po oddaniu kału, gwarantuje że zaczerwienienie zejdzie, prawdopodobnie miałaś ostatnio rozwolnienie i odparzyłas pupe:) Chyba ze miałaś stosunek analny to już co innego,wtedy nalezy przeczekać i jesli nadal będą zmiany nalezy udac się do lekarza internisty poinformować o tym że odbyt niepokoi ciebie. Aha kłykciny wygladem są tak specyficzne i nienaturalne ż ejak ci wyskoczy jeden to będziesz podświadomie wiedziała ze to jest coś złego na serio a nie podejrzenia:) poprostu zawsze takie wirusowe zmiany wygladaja strasznie, jak małe potworki:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muminkiiiiiiiiiiiiiiiiii
NIe mam jakies kalafiorow jak na obrazkach w googlach. Ale takie podskorne widac pryszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muminkiiiiiiiiiiiiiiiiii
ale ja nie powinnam miec, skoro moj facet jest czysty, a ja ostatni raz z nim mialam w tamtym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muminkiiiiiiiiiiiiiiiiii
aaaaaaa jestem przerazona matkooo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muminkiiiiiiiiiiiiiiiiii
pryecyztalam tez, ze mozna sprawdzic czy to sie ma za pomoca kwasu octowego-polac octem i zobaczyc reakcje... nie rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muminkiiiiiiiiiiiiiiiiii
oki jutro sie umawiam ...pewnie zas 4 tygodnie trzeba bedzie odczekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hwloł kity
daj znac co powiedział :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muminkiiiiiiiiiiiiiiiiii
termin- mialam 16 grudnia,ale poprosilam ze jest to PILNE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muminkiiiiiiiiiiiiiiiiii
i mam w przyszlym tygodniu :) takze sie ciesze hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8888888
trzydziestka ma rację.Klykcinami mozna zakazic sie przez stosowanie tamponow.Na innym forum czytałam,ze co niektore panny same sobie badaja spoistośc szyjki ,co by rozpoznac ciążę-i to następna możliwość zakażenia.Kąpiele w basenach mogą sie przyczynić do tego faktu.Deska klozetowa jest mało prawdopodobna,no chyba ,ze się na niej seksisz.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mozna zarzic sie przez kapiele w tej samej wannie skoro w basenie jest to mozliwe? Albo przez wycieranie sie tym samym recznikiem? Kazdy od razu podejrzewa zdrade a lekarze nie do konca podaja mozliwe drogi zakażenia bo nie jest to do konca zbadane.Zna ktos przypadek takiego zakazenia nie przez seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×