Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy kobiecie po 50 ce wypada chodzic w spodniach

Polecane posty

Gość gość

Mam 56 lat i czesto chodze w obcislych spodniach. Moja kolezanka mowi ze to nie wypada. Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wypada, w tym wieku jedynie spódnica do ziemi i chustka na głowę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej ubieraj kiecki, bo w spodniach podniecasz mlodych facetow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brother
A co to za debilowate slowo WYPADA wypasc to moze jej sztuczna szczeka z zazdrosci ty ubieraj to w czym sie dobrze czujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
56 latki są najlepsze w łóżku, autorko masz chcice? pyta Maciek lat 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypadają to co najwyżej pieniądze z portfela. Koleżanka mówi tak, bo sama pewnie jest zahukana od młodości i próbuje Ci wmówić to samo. Moja matka i moja teściowa chodzą w spodniach, obie są w Twoim wieku. Jak kobieta zadbana, to pokazywać wdzięki może w każdym wieku. Dziwne, że zaniedbane kobiety w moim wieku, jakoś chodzą w obcisłych rzeczach, tłuszcz im się wylewa niczym wodospad, i im to niby wypada, bo młode są? Taaa, co z tego, że wymiotować się chce na ich widok? Milej popatrzeć na zadbaną 50-tkę niż zapuszczoną do granic możliwości 30-tkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podnieca mnie sasiadka ktora jest po 50 i chodzi w obcislych spodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W spodniach wiele dziewczyn i kobiet wyglada lepiej niz w spódnicach,sukienkach. Spodnie mają różne fasony,wiec można dobrac sobie je i do sylwetki i do wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Mam 56 lat i czesto chodze w obcislych spodniach. Moja kolezanka mowi ze to nie wypada. Co wy na to?<<< Twoja koleżanka jest BEZDENNIE GŁUPIA. Wczoraj miałem przyjemność :), rozmawiać z kobietą starszą od Ciebie (a ode mnie znacznie). Jak zauważyła moja koleżanka patrzyłem na tą kobietę z fascynacją. I jest to prawda :). Bardzo chętnie (mimo różnicy wieku) poznałbym tajemnice jej ciała :). Piękną kobietę nie pyta się o wiek :) (zresztą moja koleżanka myślała, że ta pani ma nieco ponad 30 :D). Piękna kobieta ZAWSZE ma prawo nosić seksowne ciuchy i zachwycać swoim wyglądem mężczyzn :) :) :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego wogole chodza kobiety w spodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie ze wypada, spodnie sa dla kobiet w kazdym wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja dobra rada , zmień koleżankę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co zmieniac kolezanke, przeciez nie chodzi tu o kielbase tylko o obcisle spodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypada jak najbardziej. w tym wieku bardzo dobrze prezentuja sie kobiety w bialych spodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy takie kobiety pojda do piekla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie kobiety ktore chodza w obcislych spodniach pojda do nieba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli masz figure Sharone Stone albo podobną to jak najbardziej :) grunt to stanąć przed lustrem i być obiektywną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
w tym wieku to w ogóle nie wypada chodzic ! zwłaszcza w polsce , tyś sie powinna juz powoli pakować na tamten swiat boś jest strasznie stara. a Ty pytasz o spodnie i to obcisłe , w polsce , pewno jeszcze w małym miescie ,no wiesz co !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myslisz, klecho, ze telewizory i filmy sa jedynymi narzedziami, którymi posluguje sie w celu zapelnienia piekla? Jak pasterz cieszy sie widokiem lak porosnietych obficie swieza trawa, tak i ja, gdy widze kobiety wpadajace w sidla "nowoczesnej" mody, szczególnie na plazach. Z niecierpliwoscia my, demony nierzadu, czekamy na okres letni, aby jeszcze wiecej ludzi zwiazac naszymi sieciami nieczystosci.- Aby osiagnac swój cel, oslabiam autorytet rodziców, którzy w pierwszym rzedzie sa odpowiedzialni za nieprzyzwoity sposób ubierania sie ich córek. Kobiety ubierajace sie jak ty to mówisz bezwstydnie utwierdzam w przekonaniu, ze nie robia nic zlego, skoro prawie wszystkie tak sie ubieraja. Wzbudzam w tych kobietach przyjemnosc z bycia ogladanymi i podziwianymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podniecaja mnie starsze kobiety ktore chodza w spodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja babcia ma 76 i tez zasuwa w obcisłych spodniach i goowno komu do tego, że tak to ujmę :) Twoje spodnie, twój styl i twoja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety po 50 ce nie powinni chodzic w obcislych spodniach to grzech, bo podnieca mlodych chlopakow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciesz się, ja jestem młoda i nie mogę zalozys spodnicy. Zamiast nóg mam dwa slupy do podpierania d**y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak najbardxiej wypada, ale trzeba wybrac fasony odpowiednie do figury. Jesli jestes szczupła, smukła, to mozesz nosic spodnie dopasowane. Obcisłe- kojarzą mi siè z legginsami, albo z rurkami wpinającymi siè w tyłek i w c*pè. W takim przypadku jest to niestosowne, a dojrzała kobieta wygląda smiesznie. Cos jest w powiedzeniu o niektórych kobietach- " z tyłu liceum, z przodu muzeum". Nawet fakt, ze ma siè dobrą figurè, nie powinien przysłaniac umiaru i dobrego smaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja myslalem ze kazdej kobiecie pasuja spodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama ma 54 lata i częściej chodzi w spodniach niż w spódnicy, a poza tym ma fajną figurę i super wygląda w jeansach. Oczywiście nie jakieś rurki, ale klasyczne z prostymi nogawkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×