Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pirat flapjack

czy kobiety nienawidzą mezczyzn

Polecane posty

Gość gość
ja osobiscie nienawidze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo sa zrodlem wiekszosci zla i zbrodni na swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym tego nie nazwala nienawiscia......raczej ich uwazam za niedorozwojow I debili...takie zlo konieczne. Malo ktory facet jest spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego nie mam dzieci: -trzeba sie bzykac z facetem fuuuuu -moze urodzic sie chlopiec a dzieciobojstwo jest karalne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, wole kobiety,faceci jakos mnie brzydza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brokeninside87
ja uwielbiam mężczyzn :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci sa straszni ale mam do nich slabosc... Zastanawian sie czy bycie less nie jest lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem młoda, może w waszych oczach jeszcze dziecko ale mam 19 lat i śmiało mogę stwierdzić, że nienawidzę mężczyzn. tłumaczę dlaczego...byłam w związku, zostałam skrzywdzona tak mocno, że zaczynam pałać nienawiścią do każdego mężczyzny. z każdym dniem coraz bardziej rzygać mi się chce na ta widok kazdego samca alfa, z kolegami nawet nie rozmawiam, bo każdy jest identycznym gnojkiem ! :) nienawidzę was z całego serca... wybaczcie za ordynarny tekst.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a i dodam jeszcze, że miałam depresję po rozstaniu, teraz gdy wyszłam z tego jestem szczęśliwą osobą. gdy zaczynam łaskawie myśleć o jakimkolwiek facecie, od razu przypominam sobie w jakim dołku emocjonalnym byłam przez jednego z waszego stada . haha dlatego was nienawidzę!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrazliwi sa tacy sami. Wstretne gamonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plat flapjack
Zostań dziwką wtedy problemy sercowe cię omina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie wlasnie wrazliwy wystawil do wiatru. Piekny styl po prostu. Chyba wole bezposrednich, przynajmniej nie udaja, ze maja uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gosc 00:06..... Tez jak pomysle ze moglabym urodzic syna, robi mi sie slabo. Tez nie chce miec dzieci bo nigdy nie wiadomo, a jak sie dowiem ze chlopiec to juz chyba za pozno na skrobanke :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego. Ja uwielbiam mężczyzn mądrych, oczytanych, mających jakąś wiedzę. Z takimi można porozmawiać o wszystkim, poflirtować... :) Nie cierpię facetów, czyli zakompleksionych, niechlujnych a zarozumiałych dupków uważających się za bóstwa i poniżających kobiety. Takich fiutów nie cierpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wrażliwi faceci są najgorsi. najczęściej okazują się zbokami z dziwnymi fantazjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak kobieta olala bez powodu a ci zalezy to dzialaj. Eh ci wrazliwi a moze raczej emocjonalni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha... O to ci chodzilo haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×