Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy kobiety w ogóle potrafią mieć wyrzuty sumienia? Pytam poważnie

Polecane posty

Gość gość

nie liczymy tutaj sytuacji, gdy coś złego stało się przez nią jej dziecku( bo to wyjątek i instynkt). Liczymy wszystkie pozostałe. Chodzi mi o to czy kobieta potrafi mieć wyrzuty sumienia w różnych innych sytuacjach życiowych np. gdy rozwaliła komuś związek, zniszczyła jakiejś osobie życie, albo rzuciła faceta i doprowadziła go do cierpienia. Pytam, dlatego, że nie zauważyłem, aby kobieta po zadaniu cierpienia drugiej osobie w jakikolwiek sposób zmieniała swoje zachowanie. Np. objawy wyrzutów sumienia u faceta są takie, że zamienia się w cień człowieka, nie sypia, chudnie, karze siebie, jest wymizerowany itd. Widziałem jak kobiety po zrobieniu różnych takich rzeczy od razu przechodziły nad tym do porządku dziennego, a ich zachowanie się nie zmieniało. Nie widziałem takiej zżeranej poczuciem winy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, cymbale, kobiety mają wyrzuty sumienia. Tylko wy-faceci ich nie macie!!!!!!!!!!!Rzygam jak na was patrzę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mezczyzni potrafia?pytam powaznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta tez moze mizerniec, ale jak przykryje makijazem np. worki po oczami nic nie widac. A jak schudnie, to nawet dla niej i lepiej. A facet nie moze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie widziałam TAKIEGO zżeranym poczuciem winy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w życiu. Ty możesz cierpieć po rozstaniu a te suki jeszcze w ten sam dzień będą imprezować i się rypać. Cierpieć mogą wtedy go one same zostaną rzucone przez bad boya i pewnie to mylą z wyrzutami sumienia. Jak skrzywdzą normalnego faceta to on może zwijać się z bólu przez miesiące, albo lata, a one mając to gdzieś rypią się na prawo i lewo dostając orgazmu za orgazmem, gdy ktoś właśnie się wiesza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze obracasz sie nie w tych kregach? nawiasem mowiac nie mozna "rozwalic komus malzenstwa" bo strona ktora sie decyduje na zamkniecie tego rozdzialu nie jest chyba gimbusem bo malzenstwa dozwolone sa od lat 18. A pokazowki i haselka o cieniach czlowieka sa dobre ale na rynkach i targach przekupek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wez wymysl coś lepszego. Jak wy cos zrobicie kobiecie to znajdujecie tysiące usprawiedliwien na swoje zachowanie. Egoiśc****eprzeni!!!!W d***e macie uczucia kobiety, potraficie tylko ranic, krzywdzić i niszczyć!!!I baaardzo szybko zapominacie o swojej winie, a na ulicy odwracacie głowę w druga stronę albo udajecie, że nie widzicie/nie pamiętacie. Jesteście ZAŁOŚNI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo facet jak cierpi to wszyscy muszą ta widzieć, a jak kobieta cierpi to cierpi wewnątrz siebie. Ile razy płakałam w ukryciu żeby nikt nie widział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To kobiety znajdują tysiące usprawiedliwień. Kobieta podnosi się w kilka sekund i w ogóle nic nie czuje, jest jeszcze w stanie w ten sam dzień dostać orgazmu, a faceci cierpią latami. Nawet jak facet się zabije to kobieta nie będzie miała wyrzutów sumienia, tylko będzie udawała, że je ma, powie parę tekstów w stylu: "to straszne" teatralnym tonem i to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Bo facet jak cierpi to wszyscy muszą ta widzieć, a jak kobieta cierpi to cierpi wewnątrz siebie. Ile razy płakałam w ukryciu żeby nikt nie widział." X Na pewno nie z wyrzutów sumienia, że kogoś skrzywdziłaś tylko dla tego, że jakiś bad boy Cię rzucił. W innych sytuacjach zlewka totalna. Kobiety nie płaczą, gdy kogoś skrzywdzą, tylko gdy same zostaną skrzywdzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że dużo zależy od charakteru kobiety jak i mężczyzn. Znam większość kobiet twardych, bez skrupułów mówiących co im ślina na język przyjdzie, nie licząc się z uczuciami innych. Wiem z doświadczenia, że takie kobiety w głębi duszy są nieszczęsliwe. Pokazują tylko swój wyrafinowany, dominujący, narzucający i rządzący charakter. Takie kobiety wyglądają na bezlitosne w każdej dziedzinie życia. Jednak pamiętaj, że każdy jest indywidualistą. Czy to kobieta czy mężczyzna. Ja jestem z pokroju bardzo przejmujących się losem i życiem innych. Gdy komuś powiem nawet nie coś krzywdzącego, ale może troszkę niestosownego, bardzo się potem przejmuję...i tak dość długo. Myślę, że kobiet takiego pokroju jak ja jest mało. Przynajmniej w moim kręgu znajmowych. To przykre, ale cóż. Teraz wyższość nad innymi jest najwazniejsza i pomiatanie innych, wtedy każdy niezależnie od płci czuję się lepiej. Wyższość słowna albo zadaniowa, byle rzucić rozkazem i zdeptać inną osobę w ziemię. Nie wiem dlaczego polacy mają takią mentalność. W innych krajach jakoś ludzie bardziej są życzliwi do siebie. U nas jakoś to zatracone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale tylko kobieta jeszcze tego samego dnia, gdy ktoś się przez nią powiesił jest w stanie rypać się z uśmiechem rozkoszy na ustach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam powodów do wyrzutów sumienia bo nikogo celowo nie krzywdze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facecie tym bardziej nie mają wyrzutów jak kogoś skrzywdzą, tylko ryczą jak ich baba w zad kopnie!. Ma racje gośc, który napisał, że kobiety cierpią w samotności-ja tez wiele nocy przeryczałam, a rano wstawałam i robiłam swoje. I wyobraz sobie autorze, ze mam wyrzuty sumienia nawet jak komus coś powiem, jak komus zrobie przykrosc, jak kogoś skrzywdzę i o dziwo JESTEM KOBIETĄ!!!! Facet nigdy nie widzi winy w sobie, zawsze winny jest kto inny. Najlepiej o pokrzywdzonej jak najszybciej zapomniec, nie?Wasza taktyka-udawać, że się nie zna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mało tego, jest w stanie nawet rypać się analnie, gdy ktoś w tym samym czasie zwija się z bólu emocjonalnego. Z dentystyczną precyzją wmawia sobie, że nie zrobiła nic złego. Usprawiedliwi się nawet ze zrobienia loda z połykiem na imprezie, jakiemuś facetowi, gdy jej narzeczony siedzi w domu i przygotowuje jej kolację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 12:41-tak, tak, wy nigdy nikogo celowo ie krzywdzicie. Samo tak wychodzi, nie???????!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krzywda celowa i niezamierzona ogladalem kiedys taka bardzo smieszna bajke dwoch smarkaczy uczyli rodzice prosic o wybaczenie co wieczor ale jaja mowie wam, boki mozna bylo zrywac :P, :P, :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po zakończeniu wieloletniego związku potrafi jeszcze w ten sam dzień obrobić dziesięć gał na party u koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"tak, tak, wy nigdy nikogo celowo ie krzywdzicie. Samo tak wychodzi, nie???????!!!!!!!!!!!!!! "- oczywiście, że nie celowo. To nie moja wina, że moja piczka wydzieliła tak dużo śluzu na widok tego boskiego przystojniaka, którego poznałam ostatnio w klubie niż na widok faceta, z którym od miesiąca się regularnie spotykałam na kulturalne randki. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sadze ze jakby sie postarala bardziej obrobilaby i dwadziescia tak wiec - baby to zuo i nalezy je tepic przy kazdej okazji. przy okazji poczujesz sie taki lepszy i taki meski :D Same zalety w jednym meskim opakowaniu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie kobiety to egoistki kalkulujące tylko na własne korzyści i rozkosz własnej pochwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejny zakompleksiony prawiczek, spokojnie żadna cie nie skrzywdzi, bo żadna nie bedzie nigdy tobą zainteresowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie będzie takie bezwartościowe g****o jak kobieta mnie oceniać, bo jestem więcej wart niż każda z was materialistyczne suki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto cie wycenil? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
J****e qrwy nic nie naprawią, nawet jak zostawiają to udają, że to one są pokrzywdzone. I czekają p********e księżniczki na ruch faceta nawet kiedy jest ich wina. Po czym mają żale, że ich ktoś nie kocha. A potem łapią innego frajera na swoje żale, jak to bardzo zostały skrzywdzone. Ten ją wspiera do czasu, aż wytnie mu ten sam numer. Walcie się na ryj księżniczki. Takie mam zdanie o was i dobrze mi z tym. Zero wyrzutów sumienia za wasze zj****e gierki. Zasługujecie tylko na kłamstwa, którymi same nas karmicie. Dlatego trzeba was zaliczać jak głupie suki i zostawiać bez słowa. To jest najbardziej sprawiedliwe. To cała prawda o was. 99 procent ma wyżarte mózgi oczekiwaniami, materializmem, oby wasze żale zaprowadziły was na samo dno. Może dla kilku jest nadzieja, że odbiją się w dobrą stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty jesteś nienormalny ,!jak kobieta jest w związku to po cholerę miałaby rozwalać komuś związek.zreszta jak kobieta ma też dzieci to nigdy dziecku krzywdy nie wyrządza a tym bardziej osobie która okazuje jej dzieciom sympatię.może taka kobieta wcale nie ma lekko w życiu bo jej mąż jest agresywny i lata za innymi a dla dzieci niema czasu...następnę skąd taka kobieta ma wiedzeć gdzie i kiedy ktos się wiesza ??? ?????czy ona ma czytać w myślach?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkie wymienione przykłady to sytuacje kiedy albo coś nie wymaga wyrzutów sumienia (e.g. rozpad związku) albo wymaga wątpliwej moralności. Więc może coś bardziej codziennego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wzruszylabym sie ale tusz byl za drogi ktos cie porzucil i duma cie boli? polecam jeden z moich ulubionych cytatow :D "on tej kaski ani nie kochal ani nie szanowal, a to ona go zostawila.. co za niesmak" :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×