Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

0kasia100

czy kosmetyczka musi umieć robic paznokcie akrylowe itp?

Polecane posty

Chciałabym zapytać kosmetyczki jak wyżej? Kosmetyka interesuje mnie bardzo ale w sensie kosmetyki pielęgnacyjnej, niestety nie interesuje mnie kosmetyka upiększająca. Chcę podjąć studia o kierunku dietetyka i myślałam żeby połączyć to ale z kosmetyką pielęgnacyjną. Tylko z tego co wiem to 80% zapotrzebowania jest na kosmetykę upiększającą typu akryl, makijaż, rzęsy. Zatem jak mówicie czy warto robić coś w tym kierunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysokieobcasy26
pamiętaj, im więcej umiesz tym jestes lepszą kosmetyczką i latwiej ci znalezc prace bedzie pozniej...ja zawsze chetnie sie szkole by moc cos nowego wprowadzic w gabinecie jakas usluge, jakies nowe zabiegi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram przedmowczynie
tak właśnie tak..ja robię tak samo :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetyczka21
Ja na razie nie umiem i wydaje mi się, że nie wszystkie kosmetyczki muszą je umieć. Teraz są stylistki paznokci i to one się tym zajmują. Pracodawcy pytają o tą umiejętność, dobrze jest ją mieć, ale nie koniecznie, praca jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martagas
Moim zdaniem każda kosmetyczka powinna się znać na stylizacji paznokcia z prostej przyczyny - na to jest dużo klientek i można zarabiać całkiem niezłe pieniądze, a w zasadzie wystarczy zawodowe szkolenie, aby być sensownie przygotowanym do zawodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hajala
Zdecydowanie popieram. Ja mam ze stylizacji paznokcia zdecydowanie najlepsze pieniądze, a robiłam szkolenie zawodowe w New nails + praktyki. To w zasadzie dało mi umiejętności, które później sama rozwijałam. A jeśli jesteś dobra, to w dużym mieście możesz mieć nawet setki klientek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martagas
Im więcej umie, tym lepiej dla niej, najważniejsze, żeby się po prostu rozwijała. Laska, która się rozwija i zdobywa kolejne klientki z czasem ma etat, może również myśleć o założeniu własnej działalności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karienia
Powinna - miałam to na szkoleniu w new nails. Nie wyobrażam sobie sytuacji gdzie klienta przychodzi do mnie na akryle, a ja nie potrafię tego wykonać. Musisz umieć robić wszystko w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Im więcej umie robić tym większe ma szanse na zarabianie dobrych pieniędzy. Dlatego warto dopracowować jak najwięcej usług związanych bezpośrednio z kosmetyką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marciannasa
Powinnaś umieć wszystko czego chcą klientki, bo inaczej będziesz je w głupi sposób traciła, a uwierz mi, że przychodzą dziewczyny mające na prawdę precyzyjne oczekiwania. W zasadzie wszystko masz w programie Beauty Lux - nauki jest mnóstwo, ale przynajmniej będziesz przygotowana z każdego zakresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania misiak
Na pewno beauty lux ma to w programie zawodowego, a czy musi... Nie potrafisz to tracisz klientki. Wprawdzie w tym momencie zupełnie inne usługi są na topie, ale mimo wszystko nawet dla kilku klientek w miesiącu warto to potrafić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×