Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nickolla8373

Czy kosmetyki Avonu do opalania są dobre?Kto miał,jakie wrażenia?Warte kupienia?

Polecane posty

Gość nickolla8373

????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nickolla8373
chodzi mi i o samoopalacze i o kosmetyki z filtrami do opalania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszelkie samoopalacze/bronzery/przyspieszacze opalania/mleka brązujące i inne cuda-wianki SERDECZNIE ODRADZAM. wydałam masę pieniędzy na peelingi i wywabiacze plam, bo raz, że choćbym nie wiem jak starannie i równomiernie nakładała owe \"cudowne\" specyfiki, zawsze powstawały zacieki, a dwa- strasznie brudzą ubrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nickolla8373
dupa nie kobieta - ale wszystkie czy tylko te z avonu????? Bo napisałaś wszelkie, czyli można to różnie odczytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypowiadam się w tym konkretnym temacie, więc rozumie się\, że mam na myśli wszelkie (kosmetyki Avonu do opalania), jak to zawarto w pytaniu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z innych to jeszcze odradzę specyfiki NIVEA, po tych dwóch firmach-naciągaczach straciłam ochotę na sztucznie śniadą cerę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nickolla8373
upppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na sam dźwięk słowa i Avon dostaję wysypki, pot robi się niezbyt pachnący oraz mam spazmatyczny kaszel. :o O swędzeniu odbytu nie wspomną, wszak to forum dla kobiet. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam samoopalacz z avonu do twarzy i ciała, masakra, robi tak cholerne plamy,zacieki,śmierdzę po tym..ohyda...i jeszcze w zgieciu ręki po jakimś czasie to całe schodzi jak surowe ciasto nie wiem jak to nazwać, tak się łuszczy..i zostają białe plamy.;/;/ ale wziełam zmywacz do paznokci i musiałam wszystko z siebie zmyć, bo wygladałam okropnie. A z innych firm nie próbowałam. Najlepsze słonce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbvbcbcc
kupilam jakis olejek czy cos w takim opakowaniu podobnym do tego do plynu do mycia okien na litere b chyba... i oczywiscie dostalam uczulenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×