Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy któraś z Was miała problemy z zagnieżdżeniem się zarodka

Polecane posty

Gość gość

Kochane poroniłam już dwa razy na samym początku ciąży, lekarz powiedział, że zapłodnionia komórka nie chce się zagnieżdzić w macicy. :((( jestem załamana bo co to oznacza? Czy nigdy nie doczekam się dziecka ? Czy któraś z Was miała taki problem? Czy można jakoś w takim wypadku pomóc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ty musisz sie o to modlic o to wspułpracowac z jezusem proponuje no/we/nne pomp/ejan/ska chyba ze nie jestescie małzenstwem to moze byc jako kara za grzechy sexu przedmałzenskiego i antykoncepcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteśmy małżeństwem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobno czasami problemem jest zbyt cienkie endometrium poniżej 6mm , niski poziom witaminy d3 ,witamin z grupy b głownie b6,b12 a także wiek a u ciebie to lekarz wykluczył ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko ile masz lat i czy to twoja pierwsza ciąza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za odpowiedzi, lekarz na razie nie robił mi zadnych badań z krwi. Ja mam 35 lat i mamy już 2 dzieci ale z zawsze chcieliśmy mieć dużą rodzinę. Wcześniej nie było takich problemów tylko, że to było kilka lat temu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem w podobnym wieku w pierwszą ciąze zaszłam szybko a teraz tez sa problemy -mój gin zlecił w 3 dc badania hormonów fsh estrogeny prolaktyna, f3,f4 tarczyca , a wy długo się staracie o trzecie maleństwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po 35 rż głwałtownie spada u niektórych płodnośc ale to nie regułau wszystkich kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
długo się starcie o 3 dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny zaczeliśmy z mężem starać się o maleństwo w lipcu 2016 więc już pół roku mija... A w tym czasie 2 poronienia mniej więcej tydzień po czasie jak powinnam dostać okres... W piątek idę do lekarza niech wypisze mi skierowanie na badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jeszcze krótko lekarz ci powie ze rok to norma przy starniu się o dziecko, a mąz też w tym samym wieku robił badania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może to problem leży po stronie męza u facetów też spada czasami płodność robił badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana w kolejną ciążę możesz zajść już w następnym cyklu owulacyjnym, ale jeśli masz z tym problem wykonaj badania po poronieniu, które pozwolą rozpoznać przyczynę utraty ciąży. Dzięki temu będziesz mogła podjąć leczenie, jeśli będzie konieczne http://www.poronilam.pl/co-dalej/kiedy-starac-sie-o-ciaze-po-poronieniu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może mąz ma słabe parametry plemników kobiety też tego nie biorą pod uwagę, stres , tępo życia ,wiek i to też ma znaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież autorka napisała, że komórka jest zapłodniona więc to chyba nie nasienie męża jest przyczyną. to chyba niedobór jakiegoś hormonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nasienie może być słabej jakości i stąd też mogą brać się problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mutacja genu MTHFR (związana z prawidłowym przyswajaniem kwasu foliowego) utrudnia zagnieżdżanie się zarodka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajdź lekarza, który zleci ci odpowiednie badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×