Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Anielka2323

Czy któraś z Was nosi perukę?

Polecane posty

Gość Anielka2323

Jak się z tym czujecie? Ile kosztowała? Czy wygląda naturalnie? Jaka była reakcja społeczeństwa? Ja chyba będę zmuszona kupić uzupełnienie (łysienie). Jestem zielona w temacie, nie wiem, gdzie zamówić, żeby nie zostać oszukaną, nie wiem jakie... ponoć dobre są te sprowadzane ze stanów... dziewczyny, które mają doświadczenie w temacie, wypowiedzcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anielka2323
podnoszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaq
moja mama nosila po tym, jak po chemii jej włosy wyadły. peruki z naturalnych włosów są drogie. koszt to ok. 2-3 tys. a czasami i więcej. peruki nie widać, ale trzeba iśc do specjlanego sklepu i tam dobrać peruke, a nie kupować na allegro. moja mama nosiła ją przez ok. 1 rok i nikt sie nie zorientowal. A nie miala peruki z naturalnych wloslow a z syntetycznych. No ale jest dyskonfort. Wkurzało ją to strasznie. Zle sie z tym czuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaq
oczywiście bedziesz miala schizy że widać. wiele kobiet po chemii nosi peruki ale naprawde u malo której to widać. Ale musi byc naprawdę dobrze dobrana. Mojej koleżanki mama też nosisla i też myslała że widać. Oczywiście nikt nigdy sie nie zorientowal. Poza tym jeżeli masz swoje wlposy, to nie wiem czy nie bedą Ci przeszkadzały pod peruką. Moga powodować że będzie Ci sie zsuwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lesia254
Nosiłam perukę przez rok byłam po chemii .Przepisał mi lekarz po szpitalu. ale są sklepy przy szpitalach onkologicznych.Peruki wcale nie różnią się od włosów Trzeba sobie dobrać i wcale nie są drogie od 300--zł.Jeżeli przepisze lekarz masz dofinansowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutkad
Raczej nie ryzykuj z tymi ze stanow. Peruki na tamten rynek sa zupelnie inne niz na europe. Jedna z wiekszych firm w polsce ,jak nie najwieksza to rokoko. Masz tam peruk do wyboru i koloru zaczynajac od najtanszych po systemowe czyli najlepsze i najdrozsze. rokokocompany.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia303
polecam również peruki z firmy Ivest w Gliwicach, mają bardzo fajne modele i kolory i bardzo miłą obsługę, to jest ich strona www.ivest.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0sweetness0
Żeby peruka wyglądała naturalnie i dobrze leżała niestety trzeba wydać sporo pieniędzy ,ale dobre samopoczucie jest bezcenne STYLOWI.PL Odkrywaj i zbieraj swoje inspiracje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamanananan
Ja noszę. Od dwóch lat. :) Mam 23 lata. Początkowo było mi..dziwnie... Ale Pani ze sklepu tak dobrała mi włosy,że przestałam się wstydzić. :) Sprzedam jedną z moich zdobyczy, jest śliczna, ładnie leży,ale jest za krótka dla kogoś kt całe życie nosił długie włosy :/ Jakby któraś Pani chciała zdjęcia czy coś, pisać smialo))) peruka jest nowiutka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kamanananan gdzie dobierałaś perukę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko ze taka peruka z wlosa nayuralnego sporo kosztuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź sobie jeszcze sklep Herbakos . Ja tam swoją peruke (wykonana jest z włosa syntetycznego) mam od półtora roku. Mało kto właściwie jest w stanie pwiedzieć, że to peruka, a nie moje włosy. Pani w sklepie mi pomogła dobrać ją do mojego kształtu twarzy, też chciałam, żeby była podobna do moich włosów sprzed leczenia. Udało się na szczęście taką znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Peruka, którą kupiłam pochodzi ze sklepu erotycznego http://sexshop112.pl/93-peruki-erotyczne Jest ruda i ma długie włosy. Zdecydowałam się na nią pod kątem imprezy ale miewam dni, że wychodzę w niej normalnie do miasta. Spoko sprawa, jak mam ochotę czasami się trochę odmienić i zaszaleć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Skorko
z tym to jest trudny temat. Obchodziłam i obdzwoniłam około 20 miejsc w poszukiwaniu . Na początku nie ukrywam, że patrzyłam na cenę :( i miałam za swoje - otrzymałam perukę ze sztucznych włosów ale niby najlepszej jakości AKURAT. no ale miałam nauczkę, że jeśli chce się czuć wygodnie i atrakcyjnie to koszt 1000 zł raczej nie wystarczy . Więc znalazłam wydawało mi się lepszą firmę (też z Warszawy) tutaj koszt wyniósłby już ponad 2000. Niestety znów porażka, włosy niby prawdziwe ale niskiej jakości, z tego czego się później dowiedziałam z Indii. Na szczęcie nie kupiłam. Więc do trzech razy sztuka - przez przypadek trafiłam na miła Panią z Łodzi, która dobrała mi idealną "fryzurę". W końcu jestem zadowolona - i na własnej skórze się przekonałam, że oprócz kosztów, ważny albo najważniejszy jest specjalista który dobiera peruki. Mam nadzieję, że traficie dziewczyny na takiego co ja! Pozdrawiam Marta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Peruki teraz są naprawdę bardzo dobre, naturalnie wyglądające i można je kupić za rozsądne pieniądze w sprawdzonych sklepach medycznych. Polecam np. peruki Inowrocław możecie znaleźć w sklepie http://www.sklepmedycznyortomedica.pl/. Duży wybór, nie ma chyba możliwości, aby czegoś dla siebie nie znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie mogę zostawić namiary na ten sklep https://peruki-sklep.pl/peruki-radom  . Mają bardzo szeroki asortyment. W ofercie są nie tylko peruki naturalne, ale i syntetyczne. Wszystkie markowe, wysokiej jakości, trwałe i wyglądające bardzo naturalnie. Jeśli chodzi o ceny to są różne, ale myślę, że każdy będzie mógł wybrać coś dla siebie. Zawsze warto podpytać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×