Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy ktoś bedzie chciał mnie z dzieckiem ?

Polecane posty

Gość gość

Cześć. Za niedługo rodzę i dodam ze mój narzeczony zaczął mnie zdradzać juz w pierwszych tygodniach mojej ciąży. Rozstaliśmy sie. Dodam ze wybieram sie na studia medyczne rodzice mi pomogą ale nie w tym rzecz. Czy mam szanse zeby poznać jeszcze w życiu faceta który bedzie naprawdę dobry? Czy są wgl tacy mężczyźni którzy kochaja nie zdradzają i bedą mnie tacy chcieli z dzieckiem? Czy zostanę z moim maleństwem do końca życia sama i zdani tylko na siebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spokojnie, maleństwo dorośnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby było tak jak piszesz to na pewno. Wybierasz się na medycynę i nie umiesz pisać? Zastanawiające.¿

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie umiem pisać? Pochwal sie co ty potrafisz. oj chyba masz ból d**y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój facet (już były) wystartował do dziewczyny z dzieckiem, bo uznał, ze to łatwy łup, mamił ją tym jak to niby lubi dzieci. Interweniowałam, bo nie chciałam , zeby dziewczyna ucierpiała, na szczęście mnie posłuchała i pogoniła gnoja. Piszę o tym dlatego, ze czasem własnie mężczyźni wykorzystują kobiety z dziecmi, sadząc, ze są zdesperowane i myślą , ze nikogo sensownego nie znajdą. Tak więc powinnaś zachować ostrożność ale nie zamykać się całkowicie na facetów bo wierzę w to, że istnieją uczciwi mężczyźni. A Ty znajdziesz jeszcze prawdziwą miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno spotkasz kogoś fajnego... U mnie w rodzinie aż trzech przystojnych kuzynów związało się z kobietami z dzieckiem... Są super partnerami i super ojcami... Tworzą zgodne pary aż milo posłuchać i popatrzeć. Bądź dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, chyba ze pantoflarz, albo maska .... albo jakis degenerat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Medycyna i nie umiesz się zabezpieczyć? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciebie na pewno nie E ;-) :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze mozesz spotkac faceta z dzieckiem - piekna patchworkowa rodzina ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Planowaliśmy to dziecko. Pomijajc fakt ze mam problemy hormonalne i pózniej bedzie mi cieżko zajść w ciąże. Nie znasz sytuacji nie oceniaj z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carycka
Dziewczyno, to wspaniale że wybierasz sie na studia medyczne. Tak trzymaj! Tak ciezkie studia plus dziecko to raczej nie zawracaj sobie glowy szukaniem faceta, nie bedziesz miec czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz królikowski
Tak, ja np lubię dzieci chciałbym żeby moja dziewczyna miała dzieciko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słusznie Mateusz, jak już odchowane to nawet wygodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś to fajnie sobie życie planujesz :D Widać miał rację że poszedł do innej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze mozesz spotkac faceta z dzieckiem - piekna patchworkowa rodzina ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takiego nieudacznika o 15 lat starszego że stulejką na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko tak, ja znalazłam tak jak myslalam milosc zycia, mialam dziecko już. Po 2 latach zdecydowaliśmy się na kolejne. Jednak odszedł jak dziecko miało pol roku. Teraz to dopiero mogę sobie odpuścić... nikt mnie nie zechce. Ale mam dzieci, one są najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wyżej, zrób sobie drugie to może następny z Tobą zostanie :-) ...i tak do skutku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, że masz szansę. Nie martw się, jeszcze są na tym świecie porządni faceci których nie przeraża dziecko u boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że sobie znajdziesz. Daj sobie czas. Powoli. Wielu mężczyzn nie może mieć swoich dzieci, także jeśli pokochają Ciebie to Twoje dziecko również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem facetem i jestem z kobietą z dzieckiem - i wierz mi, że da się stworzyć fajną relację. Przyznaję, że na początku nie byłem przygotowany na taką znajomość, ale z czasem mała stała się naturalną częścią naszego życia, potem czasami odprowadzałem ją do przedszkola, szliśmy na zakupy i jakaś więź się nawiązała między nami. Ale była tutaj duża zasługa jej matki, która naturalnie traktowała tę relację i pomimo iż dziecko było dla niej najważniejsze, nie stawiała całego życia na głowie i priorytetów pod dziecko. Nie robiła również ze mnie na siłę ojca, po prostu po pewnym czasie sam zachciałem wziąć małą pod opiekę i wziąć za nią odpowiedzialność. Było to o tyle łatwiejsze, że jej ojciec nie żył, więc dziecko też nie miało jakiejś rozdwojenia, a i mi przyznam szczerze było łatwiej, że nie było jakiegoś dochodzącego tatusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rób desperackich ruchów, jesteś młoda, życie się ustabilizuje, a czasu na spotkanie kogos sensownego masz sporo. Po co z braku laku brać kogoś, kto może być źródłem Twojej frustracji i depresji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TAAA kolejna co się puściła z frajerem od którego czuć było kłopotami na kilometr, widać było że to nie materiał na ojca(testosteron), a teraz szuka frajera co by robił na nią i bastarda. Alfa f**ks beta bucks jak to mówią. Wstrętne puszczalskie mamuśki które robią z siebie pokrzywdzone przez los. Trzeba było wcześniej myśleć głową a nie c..ką.Wara ci od normalnych dojrzałych odpowiedzialnych facetów. Bujaj się dalej z durniami co r...ja co weekend nowe panienki(jesteś jedną z nich), nie zasługujesz na porządnego mężczyzne bo sama taka nie jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×