Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ukryta prawda

Czy ktoś mnie lubi na kafe???

Polecane posty

Bo tylko mnie krytykują. Między innymi za to, że 1.Nie zdałam matury (nie zdałam tylko angielskiego pisemnego i matematyki) a reszta to mam nawet dość dobre wyniki. Polski ustny 75%, angielski ustny 30% i polski pisemny 44% 2. Nie zdałam egzaminu zawodowego z technikum technik organizacji usług gastronomicznych 3. Porzuciłam szkołę policealną technik rachunkowości 4. Pobieram rentę socjalną i mam drugą grupę 5. Nie mogłam na długo utrzymać się w żadnej pracy 6. Korzystałam z zasiłku PUP, Mopsu lub lewego chorobowego na 80% z ZUS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na jakie schorzenie masz grupę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wada wzroku, jeszcze miałam wypadek. Złamany obojczyk, pęknięta miednica. Na tej zasadzie dostałam umiarkowany stopień niepełnosprawności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty zacznij pisac cos normalnego, to cie ktos polubi, w kólko to samo, nie daje sie tego czytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na ile masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz ja miałaś mozesz popisac o czyms innym niz te niezdane lub zdane egzaminy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoja stopka to rzeczywiście autorytety :O :O :O :O nieuki takie jak ty. Tylko mają w przeciwieństwie do Ciebie jakiś talent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to twoja wada musi być duża bo ostatnio to zamieniają drugie na trzecie i wiele ludzi traci pracę przez to a jaka dokładnie jest ta wada wzroku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty krowo nadęta to masz nie wadę wzroku a wadę pleców, bo widać twoje plecy nie starczyły nawet na to, żeby cie w tej ochronie trzymali. Poza tym nie lubią cię głównie tu za knucie. Piszesz jak stara krowa, co się wysiedzi gdzieś i wynudzi i tu kity wciska a nie jak24letni nierób. Pewnie wywinelas jakis niezly numer, ze nawet po znajomosci cie nie trzymali, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet nie wiem co to pierwsza milość- pewnie jakiś serial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takiego krowska to by bez znajomosci albo lapowy nawet do ochrony nie wzieli. Tylko wpi...alasz zarcie i knujesz ty hipopotamie zlosliwy zasrany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty i tak odnioslas sukces, bo hipopotam w ochronie ..... :D nadeta krowa i do tego hipopotamica :D:D:D o ludzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie, że potem im zamówiłam po kilka pizz... a oni nie wiedzieli co z tym zrobić :D :D :D albo podałam ich numer w internecie że chcą kupić dom, mieszkanie, przyjmą kogoś do pracy albo puszczałam im głuche telefony lub pogróżki smsem na ich telefony pisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co ma matura do wykształcenia. Jakby nie było skończyłam technikum i jestem technikiem. Nawet bez egzaminu zawodowego, 30 lat temu nie było takich egzaminów tylko automatycznie ktoś otrzymywał tytuł technika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Achtung. Ukryta prawda to nie jest żadna baba!!! To facet, a raczej chłopczynka. Nazywa się Tomasz S i mieszka w Dobczycach z zabiedzonymi starymi. Śpi na łóżku polowym i nie ma jąder w wyniku wypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×