Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy ktoś po rozwodzie ma szanse na nową miłość i drugie małżeństwo?

Polecane posty

Gość gość

Jestem 2 lata po rozwodzie. Z małżeństwa mam synka. Kocham go mocno, ale brakuje mi męskiego ramienia. Czy mam jeszcze szanse na ułożenie życia na nowo? Wam się udało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co zadajesz takie głupie pytania? Nie znasz ludzi, którzy po rozwodzie znaleźli innych partnerów?. Ja znam mnóstwo takich osób. To, czy kogoś będziesz miała zależy tylko od Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście masz szanse być szczęśliwa i znaleźć sobie faceta, który pokocha Ciebie i Twojego synka. Ale po co Ci od razu ślub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofia katoliczka
nie masz szans bo ksiondz po kolędzie ześle pioruny i będziesz nie szcześliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa zonka a
je jestem porzuconą kiedyś żoną po rozwodzie pare lat byłam sama a potem poznałam mężczyzne 100 razy lepszego od ex męża i wyszłam za maż po raz drugi dziecko polubiło ojczyma a ex mąz też ma z nim dobre relacje dwóch tatusiów to tylko plus dla małego na razie sie cieszy bo podwójnie jeździ na wakacjie i dostaje prezenty za to były mąż ma wredną nową żone, która ogołaca go z pieniędzy i ma to na co zasłużył a ja jestem szczęśliwa i tobie też się uda tylko daj sobie czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawa jestem kto ześle pioruny na księży. Nie ma się co przejmować opinia księdza masz prawo do szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale durne pytanie , oczywiscie ze masz szanse na nowa milosc tylko nic na sile ja 7 lat czekalam na drugiego meza ale warto bylo , to najlepszy facet na swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz szansę, o ile to nie ty masz winę rozpadu małżeństwa np. zdrady (u mnie byłabyś skreślona). PS. Franek chce dopuścić rozwody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy to mozliwe i czy w ogole mozna cos z tym zrobic no nie wiem juz 222 www.youtube.com/watch?v=hKlbr5Ip8nY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×