Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość żelowa amatorka

Czy ktos pomoze mi w zakladaniu paznokci zelowych???

Polecane posty

Gość żelowa amatorka

Mam taki problem, wlasnie dzis przyszla mi paczuszka z zestawem do robienia paznokci zelowych, ale nie dodali do tego opisu krok po kroku jak sie robi te zele, a jest bardzo duzo preparatow i nie wiem co do czego:( Prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli można wiedzieć.Jaki zestaw i gdzie zamówiłaś?Zamierzam zrobic to samo.Radziłabym najpierw kupić na allegro kurs na Cd.dużo dają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no włąśnie jaki zestaw kupiłaś bo ja też się zastanawiam nad kupnem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aia
Moje mile poprostu trzeba zapisac sie na kurs robienia tipsow i tyle...a moze lepiej zostawcie to profesjonalistom!!!!!Prosze mi wierzyc-mozecie narobic sobie wielu problemow i paznokcie zniszczycie na zawsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sama sobie robie
a nie mam kursu i sa sliczne!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewuszkaa
a na kłądacie zel french na szabloniez// jak to robicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cawa
ja również radze zrobić kurs,poniewaz sama taki robie a jeszcze jest dużo rzeczy o ktorych nie wiem a ktore sa bardzo ważne.Jeśli chcecie zakładac je tylko sobie to oki ale jesli komuś to zastanówcie sie bo w rzeczywistosci aby zrobic dobrze tipsy nalezy włożyc w to dużo pracy i wiedze nabyta na kursie... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aia
przesadzasz z tymi PROFESJONALISTAMI:D ja rozumiem ze kurs kosztuje przez trzy dni od 1000-2000 zł( przynajmniej w moim miescie) ale juz napisalam gdzieś wczesniej to tak jakby zaplacić komuś za pokazanie jak pakuje sie prezent nie róbmy z tipserki trudnego ekstremalnego zawodu:) uwierzcie mi ja skonczylam wyzszą uczelnie artystyczną i nauczyłam sie robić tipsy w godzinę i wystarczą nawet małe zdolności manualne zeby to robić, placenie za kurs , trzydniowy kurs takiej kasy to jest jakiś kabaret...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aia
a i jeszcze jedno, ja pomijam juz technikę nakladania tych paznokci ale do mnie przychodzą na poprawki od dziewczyn, które taki kurs skonczyły, pomijając fakt jak te paznokcie są czasem przypiłowane ( na takie łopaty :o) i w jaki sposób pomalowane ;o pewnej reki, i kreski nie nauczysz sie w ciągu trzech dni, a powiedzmy sobie szczerze ze takie kursy konczą ludzie, którzy nie mają zdolności manualnych ani wyczucia estetycznego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aia
mialo byc konczą TEŻ ludzie którzy sory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztuczne pazury
żele, akryle są obrzydliwe :P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gina T.
Najpierw musisz oczyscic płytkę paznokcia, paznokcie przyciąc i spiłowac płytkę, poźniej dobrac rozmiary tipsów, naniesc klej na odznaczona końcówkę tipsa i mocno przycisnac do paznokcia, odczekac chwilę, jak juz założysz wszystkie tipsy, nalezy je poźniej przyciąc na pożądana długośc, możesz miec olbrzymie szpony albo krótko przyciete dyskretne pazurki, nastepnie trzeba spiłowac tipsa tak aby bez problemu przywarł do niego żel i żeby nie było widac linii odzielajacej płytke paznokcia od tipsa, po opiłowaniu oczyscic Cleanerem, mozna nakładac juz pierwsza warstwę żelu oczyszczonym wczesniej pędzelkiem, pierwsza warstwa musi byc cieniutka, po nałozeniu utwardzac pod lampą 2-3 min, jezeli chcesz robic french no to nakładac żel biały albo jaki tam chcesz na końcówkę i znów pod lampę, pózniej jeszcze jedna warstwe normalnego zelu i ewentualnie mozesz na tym etapie zatapiac cekiny, cyrkonie, hologramy, brokat albo inne ozdoby, poźniej znów utwardzic pod lampą, potem żeby zatopic ozdoby w żelu musisz nałozyc jeszcze jedna warstwę żelu i pod lampę, ostatnia utwardzoną warstwę przemywasz płynem do masy, po nałożeniu drugiej warstwy żelu mozesz wymodelowac i spiłowac żel. Przed nałozeniem tipsów dobrze byłoby w paznokcie wmasowac jakąs odzywkę, zmiękczyc twarde skórki, odstajace wyciąc. Nie nakładaj jednorazowo zbyt dużej ilosci żelu bo bedzie spływac po bokach i będą się robic pęcherze, a takie tipsy nie będą sie długo trzymac, jak masz lampe z jedna żarówką to utwardzaj paznokcie troche dłużej. Od dawna chodzę do swojej manikiurzystki na tipsy, wiec całą kolejnośc tych zajęc znam juz prawie na pamięc, tez przymierzam się do robienia tipsów. Po nałozeniu tipsów i końcowym przemyciu płynem do masy mozna jeszcze pomalowac je lakierem do paznokci(wedle uznania- najlepiej bezbarwnym), ale pamietaj ze jak chcesz zmyc taki lakier to tylko zmywaczem bez acetonu. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa 15 P
ejjj ja ci w tym nie pomogem bo nie mam zielonego pojecia ale chcetnie bym sie nauczyla :D chcialabym zebys mi napisala gdzie kupilas te zelowe tipsy i e zeczy co sa do nich potrzebne blagammmmm cie .... a takze ile za nie dalas :) plisska napisz bo tez bym takie chcaial a :( a szczeze szkoda mi dac 100zl na zelowe tipsy u kosmetyczki bo moja mama juz je miala i szybko sie jej zwaliły ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppp
kobiety poszalalyscie bez kursu i doswiadczenia mozna sobie niezle kuku zrobic ehh szkoda mi was i waszej kasy na pozniejsze leczenie dermatologiczne co was moze czekac nie napisze bo to dowiecie sie na dobrym kursie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annaaaaaaaaa
a nech robia idiotki zobaczymy jak długo beda trzymac sie pazurki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magba
Ja robie pazurki juz od 7 miesiecy i BEZ KURSU bo mieszkam w londynie i tu taki kurs kosztuje 450 funtow wiec przeliczcie sobie. Ijeszcze nikt nie nazekal wie prosze Ci z kursami nie wywyzszajcie sie tak. Zrozumie ze niekazdy ma pieniadze na kurs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmmmmmm
W moim niewielkim mieście jest wielw ti[pserek. A jedna(a może więcej) na 100% nie ma szkolenia a otworzy.ła zakład i co takiej zrobić????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmmmmmm
aha i zdolności też nie posiada....... bo ją znam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SABINA79
dzis rozmawialam ze sprcjalistą, ktory ukonczył kilka kursów manicur, powiedzial ze najgorsze dla paznokci jest wtedy kiedy kobieta przyjdzie, zrobi sobie żele a za dwa dni a niejednokrotnie na drugi dzien przychodzi po nowe ozdoby bo te jej sie juz nie podobaja i nie chodzi o to ze on nie chce jej tego zrobic ale o to ze to bardzo szkodliwe kiedy paznokcie są napuszczane tymi wszystkimi chemikaliami w tak krótkim odstępie czasu, albo kiedy po tygodniu kaze sobie zdjąc całkowicie tipsy i zalozyc nowe bo te już są nieładne, największa głupota. Niektóre dziewczyny nie zdają sobie sprawy ale to także grozi infekcją i zapaleniem paznokcia bo płytka paznokcia jest bardzo zniszczona po tylu zabiegach. Nauczyc sie robić żaden problem, jak to dziewczyny piszcie ale pamiętajcie także o swoim zdrowiu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magba i cała reszta bardzo z pewnością inteligentnych choć nieświadommych pewnych rzeczy dziewczyn!! Czy wiesz magba jak wyglądają schorzenia paznokci?? Na co wolno położyć żel lub akryl, a na co nie?? Proszę was dla właśnego dobra pouczcie się trochę. Mój kurs zwrócił mi się razem z zakupionym sprzętem w ciągu dwóch miesięcy, a jestem tylko prywatnie stylistką, na codzień pracuję jako informatyk, więc nie pracuję zbyt intensywnie - maksymalnie jednak osoba dziennie. Na kursie nauczą was, jak ma wyglądać idealnie przedłużony wymodelowany paznokieć, nie jak przykleić do niego wakał plastiku i zalaś razem ze skęrkami żelem!!! To nie bajki No chyba, że nie interesuje was jaki będzie późniejszy efekt waszych działań i chodzi o szybkie zarobienie kasy. Tylko jedna sprawa, nawet, jeśli nie zależy wam na zdrowiu klientek i własnym, to musicie wiedzieć, że jak raz zrobicie klientce odpadającą łopatowatą fuszerkę, nie ma szans, żeby do was wróciła.... pozdrawiam i życzę powodzenia:)) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie z el-ch!!! I potem \'rodzą\' sie takie \'pseudo-stylistki\' bez kursów i niszczą klientkom paznokcie. Uzbierajcie lepiej na porządny kurs a nie bawcie się w to same, bo nigdy nie osiągniecie takiego efektu jak po kursie. Zresztą produkty z allegro można sobie, za przeproszeniem w du*** wsadzić, są tak beznadziejne że dramat. Strata pieniędzy. Same się przekonacie. Nawet pewnie nie znacie najlepszych marek....i zabieracie sie za \'robienie tipsów\'. Paranoja! No ale to wasza sprawa, ja tylko wyraziłam swoją opinię:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAGBA
"Cytrusiu" Po pierwsze jesli bym chciala to na kurs moge isc w kazdej chwili,poniewaz pieniadze nie graja roznicy,po drugie mysle na otworzeniu wlasnego zakladu kosmetycznego a po trzecie tu w Londynie nie musisz miec papierka ze jestes .....kosmetyczka,poniewaz tu ludzie mysla inaczej niz wy w Polsce. MOZE W PRZYSZLOSCI OKARZE SIE KTO JEST LEPSZA KOSMETYCZKA TY Z PAPIERKIEM CZY JA BEZ. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madame malaga
buahahahah macie sie o co klucic!!! jezeli ja wybieram sie do stylistki to najpierw sprawdzam jej dyplom!!!! a paznokcie uzupelniam sobie sama i jestem bez kursu!!czyli proste-idziesz do stylistki to sprawdz co skonczyla ,a jak chcesz dla siebie to eksperymentuj ale ze zdrowym rozsadkiem!!!!!moje kolezanki prosza zebym im robila pazurki,a ja odpowiadam ze na wlasna odpowiedzialnosc bo nie mam kursu-aaaa ostatnio stylistka pytala gdzie tak ladnie polozono mi zel-odpowiedzialam SAMA TO ZROBILAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAGBA - po pierwsze nie pisałam że jestem po kursie, po drugie nie pisałlm tez że sama sobie robię paznokcie. Ale wiem jak to się kończy z doświadczenia życiowego. A skoro Polska jest zacofana, to proszę bardzo wielka londyńska dziewczyno, rób sama, a potem nie pytaj się jak się pozbyć grzybicy i innych dolegliwości które biorą się własnie stąd że nie ukończyłaś kursu i nie masz o tym zielonego pojęcia. Zresztą co to za kosmetyczka bez dyplomu....ja bym Ci nie uwierzyła na słowo. A skoro masz kase to dlaczego nie pójdziesz do stylistki żeby ci zrobiła paznokcie, tylko robisz je sama , bo są mniejsze koszty? Ciekawe:) Ale tu nkomu sie nie przegada do rozumu.wasz sprawa i wasze paznokcie,róbta co chceta, a konsekwencjami się nie przejmujcie. madame malaga- tak? sama? to pokaż mi zdjęcie. Ja też chcę ocenić czy są dobrze zrobione...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magba
Jakie wy jestescie smieszne, poniewaz za trzy dni kursu placicie kupe kasy i przez trzy dni nauczysz sie "cytrusiu" wszystkiego -NIE SADZE !!!! Studia OK to jest dla mnie wazne.Podziwiam dziewczyny po studiach ,ale WZYCIU PO KRUTKIM ZDZIERAJACYM KASE SMIESZNYM KURSIE. A dlatego robie sama paznokcje ,poniewaz uwielbiam to robic i to jest moja pasja.NIE pujde na kurs bo dla mnie to jest smieszne 3 dni- jakie wy jestescie naiwne -te po kursie oczywiscie. POZDROWIONKA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość el.ch
magba słonko, najpierw musisz sobie poradzić z ortografią, żeby można cię było zrozumieć. Wierz mi, nie wyglądasz wiarygodnie i nie wzbudzasz zaufania pisząc "pujde" itp. A na kursie można nauczyć się wiele o chorobach przeciwwskazaniach, technikach, otrzymać skrypty i możliwość późniejszych porad, rabaty w firmach współpracujących z firmą robiącą szkolenie a wykonania można nauczyć się jedynie ćwicząc, zarówno po studiach, jak i po kursie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZakłopotanaP
jejku chcialam sobie teraz na dniach zmowic taki zestaw do przedlurzania paznokci ale po przypadkowym trafieniu na ta stronke i przeczytaniu wszych wszystkich wypowiedzi sama nie wiem co o tym myslec;/ wiem jedno napewno kupie sobie ten zesaw poniewaz juz sie zabardzo nakrecilam na niego:) moim zadniem nie ma sie o co sprzeczac a prawda w sumie lezy po obu stronach:) bo osoby robiace bez kursu nie maja pojecia o chorobach zwiazanych z paznokciami i nie posiadaja wiedzy teoretycznaj jak profesjonalnie wykonac takiego paznokcia ale paznokcie takich osob moga byc rownie dobrze wykonane i ladnie wygladac poniewaz moim zdaniem najwazniejsze jest to aby lubiec ito robic i miec talent do tego a wprwy kazdy sie z czasem nauczy:) znam sama pare osob ktore robia paznokcie znam dziewczyne bez kursu ktora robi ladne i trwale i znalam i taka po kursie ktorejk paznokcie nie byly zadawalajace bo to wszystko kwestja umiejetnosci a nie jakiegos swistka. Pozdrawiam i tzrymajcie za mnie kciuki przy robieniu moich pierwszych paznokci:D P.S mam pytanie do dziewczyn ktore zaczely robic sobie same paznokcie czy na poczatku sprawialo wam to wiele trudnosdci?? i czy te poczatkowe paznokcie wygladaly bardzo teragicznie ?? czy tez moze bylo wszystko ok:):):)????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość el.ch
Tylko, że niektórych chorób nie rozpoznasz bez wiadomości, a można kogoś trwale uszkodzić i robi się problem. Poza tym uniknęłybyście takich pytań w stylu: "żel się nie trzyma"," Jak robić akryl na formie" , "jakstosować nabłyszczacze" i miliona innych, z którymi sie tu spotykam. Takie podstawy, jak stosowanie i kolejność preparatów itp. Mimo wszystko pozdro i szacunek za odwagę robiącym bez kursu - ja bym się bała, że kogoś okaleczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZakłopotanaP
ale to nie musze komus robic prawda??? ja to kupuje dla wlasnego uzytku a moze poradzisz mi cos>?? skoro zalezy mi na robieniu takich opaznokci chce zakupic taki zestaw ale nie stac mnie na zrobienie takiego kursu co mam w takim momencie zrobic??? pozatym mysle ze jezeli bedzie sie ktos tym bardzo interesowal i bedzie mu zalezalo na tym to moze sie sam w miare dobrze doszkolic szukac w internecie danych zagadnien np jak wlasnie te choroby paznokci!! jak tego uniknac itp napewno sa jakies stronki poswiecone tym temata:) a teraz do dziewczy ktore oytaly gdzie mozna kupic taki zestaw ja mam stronke z taka hurtownia:) http://www.reni-nail.shop.pl/shop/pokaz_produkt.php?idprod=46 oto i ona a dodziewczyn posiadajacych juz pewne doswiadczenie mam pytanie co mysla na temat tego zestawu?? i czy firma RENI-NAIL jest dobra firma?? a jak nie to prosila bym o podanie nazwy jakiejs dobrehj fimy:) z gory dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magba
Dziéki Zgadzam sié z Tobá. Ja kupilam zestaw startowy tutaj w Londynie i zaplacilam za niego £ 49 .Dostalam plyte dla poczátkujácych i jestem zadowolona (jest wszystko opisane krok po kroku.) Kupowalam produkty z Polski ,ale teraz kupuje tutaj, poniewaz sá jakosciowo lepsze. Tobie radze poszukac na Allegro-jest tego pelno, albo po hurtowniach Fryzjersko-Kosmetycznych u Ciebie w miescie. Serdecznie Pozdrawiam magba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×