Odpowiedz na ten temat

Czy ktoś pracował Jysk-u?

• lahti 2012.11.07 [20:34]
    czy ktos z was ma info czy zapomogi poszly ??
  • Mody22 2012.11.07 [22:41]
    Nie poszły.Może jutro pójdą.
  • Mody22 2012.11.07 [22:48]
    Kurcze nie wiem czy TK nie na kołdrach.Była dziś jakaś dziwna Babka,ale to nic pewnego.Nie chcę wprowadzić Was w błąd.Pozdrawiam.
  • jysk.... 2012.11.08 [20:18]
    Wypłaty poszły,szook raczej zaliczki na poczet wypłatsmutas.gif
    A tajny na szafach-powodzenia.
  • rtyuu 2012.11.08 [21:41]
    potwierdzam tajny na szafach
  • BarnaBAA 2012.11.08 [22:13]
    Tajny na szafach? - czego to się nie wymyśli ,aby prostaczkom na sklepach zwędzić parę groszy- tutaj 500 tutaj 800 i jest na paliwo dla regionalnego albo do słupków ,aby pokazać zysk dla Larsa.Może niedługo tajny będzie w magazynie? Może zechce do łazienki i jej "comfort" oceni ? Moze czystość sprawdzi przed sklepem?Porządek w koszyku co na zewnątrz musi stać?
    A może tak tajny podejrzy dyrektora i jego podkomendnych i tam poszuka dla firmy zysków czy raczej "oszczędności"?
  • iana 2012.11.09 [23:12]
    BarnaBAA no dobrze napisane....biuletyn w ogóle nas nie przybliżył do niczego.Lakonicznie napisane o nowym systemie,jakieś wykresy z zadowolenia kierowników po spotkaniu rocznym-żadnych konkretów o czym się mówiło natomiast czy jedzenie smakowało,czy dojazd był ok itd...komu to potrzebne i czemu to ma slużyć?! nie mam zielonego ani żadnego innego pojęcia ....no ale przecież na to wszystko pracujemy.W przyszłym roku zebranie roczne odbędzie się za granicami naszego kraju żeby zapewnić wszelkie standardy których w Polsce darmo szukać.Żenada-dział HR znów się popisał i pokazał że jest zaje....w robieniu wykresów kołowych smiech.gif ....a tajny już grasuje.Nie zapomnijcie go zaprosić do kasy jak powie że musi się zastanowić i przyjść jutro smiech.gif idiotów z siebie robić już bardziej nie możemy....
  • grat 2012.11.10 [09:04]
    kolego pisząc o jakosci mebli mnie rozwaliłeś, chyba żadnego mebla nie skręciłeś bo u nas średno 2 razy dziennie ktoś z czymś przyłazi. Co do zdjęć z biuletynu masz rację żaden zwykły sprzedawczyk nigdy nie pojedzie na Chiński mur, mnie nawet nie stać na wyjazd nad polskie morze.
  • iskierka456 2012.11.11 [14:18]
    czy ktoś z was pamięta jak jest z kasą dodatkową na świeta?? jaki tam był limit na początku roku ustawiony? bo chyba było 1100 zł z czego część na wilekanoc reszta na w grudniu ale nie pamietam jaki tam był limi i podział
  • fryhj 2012.11.11 [17:35]
    kasy nie bedzie ZWIAZKI ZABLOKOWALY:d
  • awgrrr 2012.11.11 [19:39]
    nie będzie kasy ? no to jaja są .....
  • Kryzys i jego brat Ramzes 2012.11.11 [22:34]
    Mody te dwie wypowiedzi przed Twoją to są zwykli prowokatorzy, widać to po ich nickach. Widać w ten sposób na Meteorytowej świętują rocznicę odzyskania niepodległości. Chociaż patrząc na sympatie dyrektora generalnego to raczej rocznicę rewolucji październikowej świętują. Chociaż ta kilka dni temu przypadła... Jeśli słyszę że coś tam związki zawodowe zablokowały to przypomina mi się stara anegdota. Dobry car tylko ma złych urzędników...
  • madzia1941 2012.11.12 [21:22]
    Pieniądze z ZFŚS na święta były uzależnione od wartości pensji brutto. Więc były różne kwoty. Wypłata na boże Narodzenie będzie pomniejszona o to co już dostaliśmy na Wielkanoc.
  • desa 2012.11.12 [23:35]
    Również potwierdzam TAJNY NA SZAFACH
  • hieronimwrona5 2012.11.13 [01:03]
    a po podwyzkach jak przekracza mi wynagrodzenie nastepny prog mimo iz na wielkanoc dostalem wiecej bo mialem mniej podstawy to jak bedzie?
    dadza mi to co zostalo czy obetna?
  • kubica 2012.11.13 [07:54]
    Proponuję aby ktoś kto zajmuję się stroną alwaysdata pobawił się i zaznaczył na kolorowo usunięte wpisy. Może wtedy odniechce się niektórym usuwać.
  • alwaysdata 2012.11.13 [11:05]
    już jest taka funkcja.. jak na chwile obecną ręcznie można zaznaczyć wpisy które zostały usunięte (ikonka dzwonka), "podświetlają" się na kolor czerwony, czyli jest jest jeszcze bardziej eksponowany usmiech.gif
  • kubica 2012.11.13 [11:49]
    hehe faktycznie jest tam kolor tylko jak dla mnie mało efektowny i blady. Fajny pomysł z tą stroną. Piąteczka
  • Romek bez nadstawki 2012.11.13 [11:52]
    Czyżby Iwonka się postawiła?
  • alwaysdata 2012.11.13 [12:00]
    ok dałem bardziej wyrazisty
  • kasanowa barow mlecznych 2012.11.13 [19:13]
    w ramach oszczednosci:
    skonczyc z debilnymi szkoleniami po 200km od sklepu zainteresowanego
    poprawic jakosc kolder, zeby nie wracaly, a zakup sie w koncu ludziom oplacal
    niech producent odpowiada za reklamacje, a nie firma - mowie o wszystkich artykulach ktore sprzedajemy, a nie kilka
    wymienic dzial zakupow, marketingu - nie ma zadnych ofert nadajacych sie do przyciagniecia klienta, jedynie powielanie, podrozenie. zadna reklama, no chyba ze anty.
    podjac dzialania konkretne. promocja koldry living np oznacza, ze mamy jej tak ogromne zapasy na magazynie centralnym, ze jestesmy swiadomie na niej mase zarabiac, a nie towar konczy sie w momencie wejcia promocji. jak sklep ma sie przygotowac, skoro magazyn glowny sie nie przygotowal. zmiana cen z 3zł na 2,97 to chyba jakies nieporozumienie, co? 5zl w dol, 2,5 w gore (flower). gdzie oszczednosc czasu i pieniadza? czlowiek-zmiana-papier. ja rozumiem promocje ze 169 na 80zł. chetnych nie zabraknie, ale zmiany typy zlotowek sa smeiszne. ludzie umieja czytac i jawnie sie z nas smieja, ze debile musza te ceny ustalac. no chyba wlasnie ustalaja...
    sis - najwieksza porazka i strata czasu. sis wg firmy to ogarniecie sklepu, zeby caly czas nie wygladal jak burdel.
    tajny klient - najszybsze odstraszenie klienta. obsluze ludzi na dwa razy wieksze kwoty nie kierujac sie zasadami. i nie robiac z siebie debila. sprzedaje dwa razy tyle, jesli wiem, ze to nie tajny.zakonczenie obslugi wg regulek powoduje odstraszenie klienta i jego szybsze zakonczenie zakupow. Bravo za kolejny z d**y pomysl z wyrazem "kasa" w obsludze.
    drektorzy, co Wy odstawiacie? Dlaczego niszczycie sklepy? Mozgi wam wyjedli. Jest jakis tam kryzyzs, ale to jest w innych sklepach ok 80% , a nei jak u nas 60%.. kto z gory zawalil i zawala ciagle...tu sklepy nie sa winne, nie daja rady... to nie jest chluba , to straszny obciach, ze z niczym nie mozna zdazyc..
  • jysk.... 2012.11.13 [22:07]
    Pani Ewa wykopała panią Iwonęusmiech.gif nie mogły sie dogadać?
  • jysk.... 2012.11.13 [22:08]
    No i tajny na szafach-powodzeniausmiech.gif !
  • PROPOGANDA JYSKOWA 2012.11.14 [20:03]
    Czasami myśle że te podwyżki to jedna wielka przemyślana strategia firmy.Damy wam podwyżkę wynagrodzenia ale odbierzemy sobie to na niższych premiach.Po podwyżce około 300zł moja pensja wynosi tyle co 2 lata temu.Chyba zacznę wierzyć że na tym miały polegać te podwyżki.
  • wielkie bongo 2012.11.14 [21:18]
    Do PROPAGANDA Jyskowa
    Ty, wnioskuję z wpisu dostałeś tę "podwyżkę" i powinieneś(aś) się cieszyć bo nie wszyscy dostali usmiech.gif
    Ja na ten przykład nie dostałem, i tak sobie myślę że to wielkie szczęście że ta praca to nie jedyne moje źródło utrzymania
    Pozdro dla wszystkich
  • Kryzys i jego brat Ramzes 2012.11.14 [22:05]
    Widzisz przyjacielu masz to szczęście, bo ja niestety nie Jysk to moje jedyne źródło dochodu i szkoda , że tenże dochód w ciągu roku nominalnie spadł o 200 zł mimo podwyżki. Natomiast mam szczęście pracować z człowiekiem wielce doświadczonym przez życie, który czerpie dochody z kilku różnych źródeł, w sumie ok 4-5 tys plus pracująca żona na trzy osobową rodzinę. do tego 40 tys na koncie na jakiś wypadek. I tenże "kolega" z duchem firmy narzeka w rozmowie ze mną średnio kilka razy w miesiącu jak to mu źle i jak mu na wszystko brakuje. Tylko, że to ja pracuje na 3/4 etatu bardziej dosadnie to określając zapie**alam za 1100, podczas gdy on ważny kierownik grzeje d**ę w fotelu w biurze i nie czuje nietaktu całej tej sytuacji... tak więc mam specjalną prośbę do Dyrektora sprzedaży makroregion 3, żeby zajął się tym faktem, ponieważ sprzedaż jest najważniejsza, a pierdzący w fotel kierownik, tudzież wystraszający klientów, swym nader dziwnym podejściem, z całą pewnością tej sprzedaży nie wygeneruje.
    To mówiłem ja Jarząbek, sprzedawca pierwszej klasy oczko.gif
  • Niedzielny robol 2012.11.14 [22:15]
    Za czasów Piotra Wielkiego w szkołach jeszcze nie uczono, że Lenin to ktoś zły, to się chłopu na wycieczce przypomniały dobre czasy jak miał 10 lat i biegał w krótkich spodenkach na akademie oczko.gif
  • SPRAWIEDLIWY 2012.11.16 [16:26]
    Firma zrezygnowała z 3 - dniowego wyjazdu, szkolenia i robi 2 - dniowe chyba tnie koszta buhahaha
  • SPRAWIEDLIWY 2012.11.16 [16:27]
    Oczywiście dla KIEROWNIKÓW reszta może pomarzyć :] i popaczeć na gąskonecie usmiech.gif
  • Niezdyscyplinowany 2012.11.16 [16:47]
    Może na tym całym rocznym "podsumowaniu" któryś z wielkich i jakże wspaniałych "el director" poda się w końcu do dymisji ?? i w końcu skończy się TEN CYRK w firmie :]. Trochę odwagi a będzie mniej nadwagi smiech.gif

Odpowiedz na ten temat