Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość llbbbb000

Czy ktoś z Was używa filtrów do wody ? Brita, Aquaphor itp

Polecane posty

Gość llbbbb000

to ze likwidują osady na herbacie to wiem ale czy woda w smaku jest lepsza ? To co leci w kranie u mnie w mieście nie nadaje się do picia , śmierdzi i smakuje jak Kropla beskidu ( moim zdaniem najgorsza woda źrodlana , producent probuje wciskac kit ze to mineralna :O ) Na jak dlugo wystarcza jeden filtr (miesiąc?) , co jesli zostawie go na dluzej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam britę. Na pewno woda jest zmiękczona, osadu po herbacie nie ma, kamienia w czajniku też. W smaku jak mineralna. Ja sobie nie wyobrażam już wypić kranówę. Filtr starcza na miesiąc, ale my stosujemy dłużej (1,5 m-ca)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wlaśnie jestem posiadaczka
moja woda rowniez pozostawia wiele do zyczenia i dodatkowo okrutny kamien- od soboty uzytkuje filtr brita i powiem szczerze ze woda o niebo lepsza! i smak kawy i herbaty zupelnie inny! polecam ! co do wymiany to zalecaja co 100-150l wody przefiltrowanej-czyli srednio wychodzi to 1 raz w miesiacu-u mnie na czajniku jest wyswietlacz i niby wyswietla procentowe zuzycie-ale nie moge ci wiecej na ten temat napisac,bo tak jak juz wczesniej wspomnialam dopiero uzywam go od soboty ale......polecam bo roznice czuc w smaku pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filtorwanko ...
Ja używam filtrów Laica , też produkcji włoskiej ,dwa razy tańsze niz Brita. Zelmer jeszcze robi tanie ale nie pasują do moje dzbanka , widziałam jeszcze inne b.tanie chyba wlasnie aquaphona w Carrefurze ale wszystko wykupili :D Filtr niby na miesiąc ,ja wymieniam co 2-3 , na jedną osobe jest ok ,gdy widze ze w herbacie znow pojawil sie osad wtedy zmieniam. ogolnie polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie obejrzałam ten test, ale są tylko 2 odcinki i pod koniec drugiego wyraźnie jest powiedziane, że powinien być trzeci, który podsumuje m.in. ten test - jak dla mnie ten test niczego nie pokazał - dalej nie wiem, na jaki dzbanek się zdecydować! Niepotrzebnie, mim zdaniem, autor filmików poświęcił czas np. na ważenie wkładów filtrujących... Przeciętnego użytkownika interesuje bowiem koszt wkładów, efektywność oczyszczania oraz ile litrów można oczyścić bez konieczności kupowania kolejnego wkładu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malineczkaaaaaaaaaa
ja używam filtr aquaphor już około 2 lat i widzę ogromną różnicę, nawet moje zwierzaki piją wodę filtrowaną,do kranówy już nie wrócę. polecam filtry :) ja zmieniam filtr co 2-3 miesiące,a sam wkład kosztuje ok.10zł,także śmieszne pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to się rozejrzę za nim przy najbliższych poświątecznych zakupach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinguniaaaaa
Ja od niedawna używam dzbanków i filtrów Dafi. Wszyscy mi je polecają i póki co jestem zadowolona. Woda jest smaczna, a filtry tanie. W dodatku pasują do dzbanków innych marek też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myslicie ze taki dzbanek dafi to bedzie dobry pomysl na prezent dla cioci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja kupiłam aquaphor. no masakra jakaś... wymieniam to na bank! co lepsze dafi czy brita?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brita zdecydowanie,choc szczerze powiem ze i tak te produkty nie spełniają oczekiwań jesli jest bardzo twarda woda.Kamien mimo wszystko tworzy się w czajniku i trzeba go odkamieniać.Ale juz nie tak jak bez Brity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio zastanawialam się nad kupnem dzbanka do filtrowania wody. Bylam w jednym z marketow i na polce widziałam dwie dzbanki: Dafi i Aquaphor. Cenowo lepiej wychodzi Dafi, ale stwierdziłam ze poczytam co mają na opakowaniach napisane ;p. Na opakowaniu Aquaphor miałam problem z odnalezieniem jakichkolwiek informacji w jezyku polskim ;/, musiałam niezle się naszukać. Sporo info w kilku jezykach, na spodzie napis USA, poniżej coś tam Rosja... Trochę mnie to zniechęciło, wiec w sumie odłożyłam. Wzielam Dafi i uff po polsku :D Wszystkie niezbędne info były, napisane zrozumiale i ok, wiec wiadomo przynajmniej co kupuje. Ostatecznie kupiłam Dafi i wydaje mi się to dobry wybor. Zwlaszcza, ze staram się wspierać polskie marki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od jakiegoś czasu używam filtrów firmy Bregus. W tej chwili posiadam Bregus ProTech i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona. Woda czyściutka, dobra w smaku. Polecam, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cos sie za bardzo reklamujecie ;p zmiencie chcociaz troche tresci wypowiedzi hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedys uzywalam tych dzbanków z filtrami, ale w sumie od kiedy u nas w pracy zamówili taki dystyrybutor do wody http://www.aqua-logic.pl/ z systemem filtracji P.O.U to nie trawię innej wody, mam wrażenie że jest beznadziejna. Jakoś tak się przyzywczaiłam, te dystrybutory naprawde super filtrują. A że wodę pijamy zazwyczaj tylko w pracy, to roziwązanie idealne ;) dzbanki wyeliminowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carwalio111
U mnie w mieszkaniu też jest niezdatna woda do picia po przejrzeniu wielu ofert zdecydowaliśmy się na RO7 tu macie kilka fajnych produktów http://sklep.osmoza.pl/filtry-kuchenne-c-3.html bardzo dobrze sprawdza się filtr z odwróconą z osmozą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makaronowa
Używam i nie wyobrażam sobie, że nie :) Mam Dafi i jest świetny-szybko filtruje, zawsze wiem kiedy wymienić na nowy. Woda jest zupełnie inna- bez kamienia, smaczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie. Taki filtr wody montowany w kołtowni to wydatek, ale przecież jesteśmy tym, co pijemy. Jest jeszcze jedno rozwiązanie moim zdaniem – to jonizatory wody. To jest urządzenie, które daje zdrową, alkaiczną wodę. Zerknijcie sobie na zastosowanie i montaż w http://jonizatory.eu/ - moim zdaniem to praktyczna sprawa jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od pół roku i sobie chwalę, nie kupujemy w ogole butelkowanej wody, są wydajne i woda jest smaczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marycha20
Ja mam filtr Dafi, przyznam, że początkowo skusiła mnie cena, która jest najniższa na rynku za filtry, zaczęłam używać i nie załuję bo to była dobra inwestycja, mam w koncu wodę przydatną do spożycia. Moja koleżanka ma Brittę , też dobra woda, ale ja mam najniższą krajową i jeżeli mam płacić wiecej za coś co jakościowo nie jest lepsze od mojego, zostaję przy Dafi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morsu
Marycha, nie naganiaj na filtry Dafi bo jest to śmieszne. Na innych forach tego samego dnia zamieściłaś podobne wpisy pod innymi pseudonimami, pozwól ludziom dokonać właściwych wyborów. Jeśli masz najniższą krajową to czas zmienić pracę, najlepiej zmień ją na uczciwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynaaaa33
A co ty dziewczyny się czepiasz? W końcu mamy wolność słowa i poglądów, nie? Obraziła Cię? Ja tu tego nie widzę, chyba ma prawo jak każdy użytkownik wyrazić swoje zdanie. Sama mam dzbanek filtrujący Astra i jest bardzo dobry, chyba nikogo nie krzywdzi swoją opinią o formie. Nie spinaj się bo nie masz o co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morsu
Spokojnie, po co te nerwy, przecież wyraziłem tylko swoją opinie, zdanie, wiesz, wolność wyborów itd. :) Chyba nie obraziłem Twojej koleżanki z forum.. Uważam, ze wiele w necie komentarzy napisanych jest za pieniądze, a to jest nie fair w stosunku do osób, które pózniej czytają takie beznadziejne wpisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magziel44
Ja mam filtr do wody nie wyobrażam sobie żebym mogła nie mieć. Ze swojego doświadczenia polecam http://global.com.pl/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my tez sobie zamontowaliśmy filtr domowy do wody. My mamy akurat od tej firmy http://www.gc2000.pl/ / i jesteśmy bardzo zadowolenie. Wczesniej woda u nas była okropna, a te firma znalazł maż bo zajmowali się uzdatnianiem wody kotlowej w jego zakąłdzie pracy, wiec wiemy ze tej brazny maja duża wiedze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na rynku ostatnio dość dużo filtrów firmy Aquaphor. Zanim jednak kupicie coś z tej firmy, pamiętajcie że wspieracie w ten sposób rynek rosyjski, bo siedziba firmy to Petersburg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×