Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

CZY LADNE kobiety ,moga sie nie podobac ???

Polecane posty

Gość gość
Mogą. Każ Siwiec się nie myć przez kilka dni i założyć worek na ziemniaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale czy kazdy uwaza Siwiec za ladna ?? kazdemu sie podoba ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mogą zdecydowanie. ja np mam duże wzięcie u facetów, ciągle slyszę komplementy na temat mojego wyglądu. ale każdy który mnie bliżej pozna uważa ze lepiej się przyjaźnić, bo w tym jestem z******ta. a więc tracę przy bliższym poznaniu więc nawet przy byciu ładym mozna się nie podobać ogólnofizycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ladny Brzydki Dobry Zly Duzo Malo Daleko Blisko To pojecia WZGLEDNE ! Wiec nie zadawaj pytan z bledem interpretacyjnym , bo taka dostaniesz odpowiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogą, bo nie każdemu podpasi typ urody choc przyzna że ktoś jest ogolnie ładny. Przykładowo moj kolega lubi dziewczyny o dziewczęcej urodzie i bardziej okrągłych twarzach i jakies Jolie czy Siwiec o ostrych rysach nigdy go nie jarały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okrągła twarz jak u baby z wiochy :D no ale każdy lubi co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wolę okrągłe na twarzy. takie wyrapirowane chudziny mnie nie kręcą szczególnie. Ale jak ktoś napisał wyżej każdy lubi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego jak u baby z wiochy? dziwny jesteś. jemu się podobaja takie normalne dziewczyny. Frąckowiak, Amanda Seyfried, taka wokalistka z jednego zespołu nie pamiętam jak się nazywała, etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baba z geba duza gruba jak babze wsi ,tez mnie nie kreca ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj kolega wzial sobie za zone kobiete ktora jak dla mnie jest wstretna ...a on przystojny ,wyksztalcona,ma bardzo dobra prace..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak te dziewczyny ktore wymieniłam wyglądają jak ze wsi, to ja jestem wróżką. I co z tego, kogo sobie wziął? niech cię g****o cię obchodzą preferencje innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego facet ktorzy jest przystojny,wyksztalcony ,ma dobra dobrze platna prace,a wzial sobie brzydka babe ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ją kocha?? albo jemu sie podoba całkiem, piekno jest w oczach patrzacego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo mu się taka podoba i nie musi się bać o rogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I muszą uważać, żeby nie przytyć 2kg bo inaczej wyglądają z twarzy jak prosiak. Frąckowiak to pasztet, mniejsza z tym, Do osoby wyżej - a co, masz chętkę na niego? Widocznie nie jesteś w jego typie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale dlaczego nie wzial sobie ladniejszej od tamtej ? przeciez moglby miec..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem czasami ktos mowi o danym czlowieku ,ze jest brzydki,a dana osoba mi osobiscie sie podoba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W szkole podobała mi się dziewczyna a kolega mówił że jest paskudna. sam sobie wziął nie lepszą. Ale się przyzwyczaiłem, jest sympatyczna. Często imprazujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak ty uważasz jego żonę za brzydką tak ona może mu się podobać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy wszytskie gwiazdy tv ,sa takie piekne idealne ? ai pewne ze zbrzydna zestarzeja sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Typowo polski wydymany ryj, okrągły, włosy krótkie jak chłop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieczyk
Mogą się nie podobać, idiota ten co patrzy na pierwszym miejscu na urodzę. Musi być balans między charakterem a urodą. Dyskusja tutaj się rozwinęła o wyglądzie. Każdy ma inny gust a o gustach się nie dyskutuje. Znam bardzo ładną dziewczynę, która jest sama ale nie z wyboru. Chociaż ona taka nie jest bo ją znam bardzo dobrze to sprawia wrażenie wrednej i aż to kipi z niej. Odrzuca to kolesi jak pedancika od zapchanego klopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo piekna trzeba potrafic dostrzec,a nie to co od razu widac,bez wysilania sie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba mu się podoba bo są po ślubie razem już ok 17 lat. Choć jako kumpel wyjawił mi tajemnicę że miał skok w bok. Kobieta powinna być sympatyczna i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedys szlem ulica i slyszalem jak grupka malolatow krzycza na dziewczyne idaca ,ze pasztet ,ale ona wcale brzydka nie byla..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona ma fanow na całym świecie, a taki debil polaczek powie że typowy ryj słowiański, jak nie lubisz swojego narodu i tylko Megan fox po operacjach uwazasz za piękność to s********j do USA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fatumseparatum
skarlet johanson czy ta z harego portera, jak jej tam... łotson niby są ładne, ale bym nie tknął. Za grosz u nich zmysłowości. Z kolei taką Theron mimo wieku... uuuu, kobieta marzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×