Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy macie własny samochód i dom w uk

Polecane posty

Gość gość

I gdzie mieszkacie ? (Miasto)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, mam pieniazki na koncie z przeciętnej dziewczyny zrobiłam się super laska, operacje, te sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pracujesz jako kto, ze stac Cię na operacje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dla kogo ten wywiad? Chciałeś/aś ośmieszyć tu żyjących i ci znowu nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak . Mam i dom i samochod i uważam ze to normalne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam samochodu bo nie chcę mieć, wolę autobusy/rowr/własne nogi. nie mam własnego mieszkania ale myślimy z meżem o tym. \ale mamy pieniądze na podróże. co roku raz-dwa gdzies jedziemy. w czerwcu były Włochy a rok temu Cypr. jesienią w planach Skandynawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w UK nie , nigdy tam nie bylam, mam dom pod Sztokholmem i samochod , mam jeszcze domek zimowy w Sälen ( kurort zimowy) ale to sie chyba nie liczy bo to dostalismy po rodzicach meza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samochod mamy wslasny dom wlasny ale w polsce i chcemy kupic wlsny w uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc 8:50 Fajnie byloby uscislic, ze to wszystko masz TYLKO dzieki mezowi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam samochodu bo nie mam prawa jazdy i nie zamierzam d**y wozic. Dlatego jestem szczupła. Domu tez nie mam. Mam własne mieszkanie w Polsce, które może kiedyś sprzedany. Ale nie po to tu przyjechalam żeby się 'dorabiać' tylko żeby się cieszyć codziennością. Jezdze sobie na wycieczki, chodze do fryzjera, na zabiegi kosmetyczne na Harley Street i nie jest dla mnie problemem kupienie kurtki za £250 czy butów za tyle samo od czasu do czasu. Mam w d***e polskie dorobkiewiczowstwo. Nie o to chodzi w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam dom na kredyt w irl mieszknie w pl brak auta i prawka zyje podozoje i odkladam bo nadarmo tu nie siedze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez mam kase na wycieczki - z jednej wracamy a maz juz szuka fajnych ofert na kolejne wakacje :) a mieszkanie i samochod tez mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ gosc tak i pracujesz jako dziwka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kochanie, jakbym pracowała jako dzi/wka, mialabym znacznie więcej kasy. Jestem skromnym pracownikiem naukowym, wiec mam jej znacznie mniej. A jeśli ci się mój styl życia nie mieści w głowie, to wnioskuje, ze wywodzisz się ze strasznej biedy, gdzie nic poza wegetacja nie jest wyobrazalne. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
D***** wcale tak dużo nie zarabiają jak to się ludziom wydaje ! Popatrzcie sobie na stawki i na to ile jest takich kobiet, trzeba być niezłą Top Model, żeby dobrze zarabiać Kryzys dopadł i ta branże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, a ja nie mam takich warunków, wiec muszę poprzestać na pracy jak wyzej, czyli w szkolnictwie wyższym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie byloby uscislic, ze to wszystko masz TYLKO dzieki mezowismiech.gif dobrze uscisle- jak poznalam meza 20 lat temu to byl on zwyklym studentem i mieszkal w malusiej kawalerce spoldzielczej a ja wynajmowalam tez malusia kawalerke z inna dziewczyna :) pozniej owszem przeprowadzilam sie do niego na ten pokoik. jak juz sie po 2 latach pobralismy to on pracowal w biurze ( prosta praca jak to po studiach kokosow nie bylo ) ja uczylam sie w Sfi teraz maz prcuje w Banku ja jestem kregarzem a dom kupilismy 6 lat temu , jak widzisz dorabialismy sie powoli ( domek zimowy dali nam rodzice bo sami juz nie dawali rady tego obrabiac tak nic by nie dali bo to sknery) , nie zawsze sie wskakuje na bogatego meza . jak bym byla sama to pewnie nie mieszkalabym w domu bo po co? 2 male pokoje by mi wystarczyly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby nie maz nic bys nie miala nie filozofuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P.s gdyby byli skapi to by sprzedali ten domek a nie oddali za darmo chstke w gorach dla syna mysl troche im tez pewnie pieniadzez nieba nie spadaly za to wam domki w gorach juz tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ps . TEN DOM JEST W RODZINIE z pokolenia na pokolenie wiec czemu mieli by sprzedawac? Sa sknery jak by nie byli to by mezowi pomagali finansowo na studiach a nie ze chlopak musial sie w kredyt studencki pakowac. Widze ze niektorym pasuje wersja iz bez meza nic bym nie miala :) ok jesli to komus poprawi humor i samoocene to mozemy taka wersje obrac , nie bede sie na forum spierac i tlumaczyc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maja :) stare pudlo pod domem i stary dom na kredyt kazdy to tutaj ma i moze miec po to sa kredyty a potem zycie z dlugopisem w dloni ;) i tyle co tu pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przynajmniej poznal wartosc pieniadza ty we wszystkim widzisz czarne strony dostaliscie dom w gorach zle maz skonczyl studia i pracuje w banku zle bo musial wziac kredyt pomysl troche ze wyksztalcil sie dlatego ze dobrze go prowadzili przez zycie dzieki czemu moze cie teraz utrzymywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na szczescie mnie nie utrzymuje :) nie mierz wszystkich swoja miarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość 2014.08.07 Jestem skromnym pracownikiem naukowym" x A co konkretnie robisz? Jesteś naukowcem, prowadzisz jakieś badania, pracując na wyższej uczelni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jestem kregarzem Sorry- Kim?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kregarz ( nie mylic z kreglarzem) kregarz- chiropata inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dom jest, ale jeszcze nie do konca nasz bo trzeba hipoteke splacic :) a samochod tez jest ale mam nadzieje ze za rok bedzie nowy, bo obecny ma juz 10 lat i jest troche wysluzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2014.08.06 gosc 8:50 Fajnie byloby uscislic, ze to wszystko masz TYLKO dzieki mezowismiech.gif x x o widzisz jaka radocha że coś ma dzięki mężowi polak to jednak szuja jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dom mam na kredyt, wiec jeszcze nie moj, samochody dwa mamy i sa nasze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@19.30. Jestem wykładowcą na jednej z uczelni na południu. Badania tez robię, jak czas pozwala :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×