Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy majac zaswiadczenie o tokofobii od psychiatry lekarz w szpitalu może odmówić

Polecane posty

Gość gość

cc??? czy jest to zgodne z prawem? Pytam bo bede miala takie zaswiadczenie ale wiem tez jak niektorzy lekarze podchodza do tokofobii. To nie jest jakies moje widzi misie, ja naprawde mam paniczny lęk!! Czy wiec majac takie zaswiadczenie mogę byc pewna ze zrobia mi cc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moga Ci odmowic. W szpitalu gdzie ja rodzilam w ogole ordynator tego nie uwzglednial. Ja mialam cc, bo zalatwilam lewe zaswiadczenie od chirurga i mogl mi nagwizdac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie sadze nikt nie bedzie bral odpowiedzialniosci z a ciebie -skoro masz stwierdzone nie moze ci odmowic-w rzie cze go grozi proces mu jak mozna odmowic cc kobiecie ktora ma tokofobie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogą odmówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz obowiązek urodzić sn i nie wymyślaj sobie jakiś tokofobii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obowiazwk urodzic sn... kolezanko droga sredniowiecze juz sie skonczylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie odmawiaja, oczywiscie zalezy jaki szpital, sa tacy, ktorzy zrobia, ale mysle, ze ginekolodzy sa negatywnie nastawieni, bo kobiety kombinuja i wiekszosc tych zaswiadzen to klamstwo. W ogole mam wrazenie ze patrza nieco podejrzliwie na kazde zaswiadczenie, a co dopiero takie od psychiatry. O cieciu decyduje kierownik oddzialu niestety, jak on sie nie zgodzi to zaden lekarz w danym szpitalu nie zrobi Ci cesarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez mam tokofobiie ale nie bede zebraz o cci wybralam prywatna klinike

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie ma przeciw wskazań medycznych to musi urodzić sn. Jak chce mieć cc to niech zapłaci. Tokofobiia nie istnieje to wymysł głupich bab.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osoba z 14:26 bardzo dobrze zrobila. Tam placisz i masz. Lekarze w panstwowych szpitalach sa niechetni do cesarek. Co on bedzie lapy krwia brudzil jak moze pic kawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz a jak ciezarna np. targnie sie na zycie??? kto za to odpowie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Po raz kolejny Ministerstwo Zdrowia chce zareagować i zmusić lekarzy do rzadszego sięgania po skalpel. Powstał projekt zmiany modelu finansowania obu dróg porodu – aby dla szpitala korzystniejsze były porody siłami natury. " Więc lekarze beda podwazac wskazania do cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam tak silny lek przed ciaza (ze o porodzie nie wspomne nawet) ze od razu bym usunela. Zabezpieczam sie, mieszkam za granica, w razie wpadki place i mam spokoj. Po co mi wielki brzuch, wydatki i ryzyko powoklan zdrowotnych po porodzie lub cieciu cesarskim (moja kuzynka zmarla po 2 cesarce na stole)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak chces zpodam ci kliniki gzie mozna tanio wmiare cc wynokac ja nie mma zamieru sie szarpac place i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez mam lek przed ciaza o porodzie nie wspomne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poprosze o te kliniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tokofobia??!! usmiałam sie :D czego to idiotki sobie nie wymysla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgg
Za przebieg porodu odpowiada ginekolog i to on decyduje ostatecznie o sposobie rozwiązania porodu. Więc tak, mając zaświadczenie o "tokofobii" szpital może je olać albo zlecić swoją konsultację psychiatryczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety lekarz może podważyć każde wskazanie do cc. Ja miałam wskazanie do cc od ortopedy, z powodu wady budowy miednicy. Dziecko miało ponad 4 kg, poród sn mógł zagrażać i mojemu i dziecka życiu. Chodziłam całą ciążę do ordynatora oddziału i on jak najbardziej uważał, że w mojej sytuacji nie warto ryzykować porodem sn. Jak trafiłam do szpitala miałam już skurcze i sączyły mi się wody płodowe. Doktorek, który miał dyżur i durna położna powiedzieli, że mam nie wymyślać i rodzić sn, bo to najlepsze dla dziecka, a konował zapytał ile zapłaciłam za cesareczkę doktorowi K ( mój lekarz prowadzący )! Mój mąż zadzwonił do niego, po 20 minutach był już przy mnie i kazał mnie przygotowywać do cesarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się tak boicie porodów to po jaką cholerę w ciąże zachodzicie głupie baby :o rodzić się im nie chce leniwe krowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Tokofobiia nie istnieje to wymysł głupich bab. " xxx Może nie głupich, ale za bardzo rozpieszczonych przez wygodne życie i o słabym charakterze. Jeszcze niedawno kobiety zaciskały zęby i normalnie rodziły po kilkoro dzieci, nikt wtedy nie słyszał o żadnej fobii bo takowa nie istniała. Nie było możliwości zrobienia cc na życzenie więc dla każdej kobiety poród i związany z nim ból był zupełnie normalny. Już lepiej po prostu przyznać się do tchórzostwa i świadomie wybrać cc. To rozumiem i szanuję. Ale wymyślanie fobii to już przesada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mojac zaswiadczenie o tokofobii od psychiatry i skierowanie na cc od lekarza prowadzacego moga tez odmowic cc w szpitalu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może odmówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dziwię się że wolisz cesarkę . Poród naturalny to rzeźnia potworny ból - skurcze kilkanaście godzin wycia z bólu Wywoływanie porodu masaże szyjki i inne bolesne atrakcje Parcie : straszny wysiłek i ból Naciecie lub pękniecie krocza Szycie krocza dodatkowy ból Nie można kilka tygodni usiąść POWIKLANIA : Pękniecie naczynek na twarzy z wysiłku przy parciu Komplikacje krwotoki , rozejście się szwów, ropień krocza Krwiaki pochwy utrudniające współżycie Komplikacje dla dziecka : niedotlenienie , kalectwo , porażenie mózgowe , gorszy rozwój dziecka, ADHD na skutek ciężkiego porodu Problemy z załatwiam się i oddawaniem moczu Problemy ze współżyciem : luźna pochwa lub źle zszyte krocze , uszkodzenie nerwów krocza, bolesne współzycie przez długi czas Nieotrzymanie moczu Wypadanie pochwy Pękniecie macicy – niepłodność Pękniecie kiszki stolcowej – dożywotnie nieotrzymanie kału hemoroidy rozejście sie spojenia łonowego i miednicy i konieczność rehabilitacji czy nawet operacji Kompletne obdarcie z intymności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestan w koncu spamowac kazdy temat tymi swoimi madrosciami o sn, to irytujace. Nie widzisz ze to temat o cesarkach? Po kij to tu wklejasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wkleiłam to ponieważ chce jej uświadomić że dobrze robi że chce cesarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wkleilas bo jestes glupia spamerka. Widzisz ze ma fobie nie chce sn a Ty idiotko musisz temat rozwalac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
klinika arciszewscy bialystok-ik 2 tys zl klinika parkowa bialystok, klinkia eskulap bielsko biala albo kilka klinki warszwskich ale tak kosmos od 7 tys w gore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i nie sluchaj nawiedzonych debilek tu masz prawo wybrac sobie sposob w jaki cchesz urodzic jak nie to zaplac i nie rob cyrkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×