Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćbre

czy miala ktoras cos z murzynem

Polecane posty

Gość gośćbre

J/W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam , bylo cudownie, mial duzego obrzezanego, wow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam... podróż autobusem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z mudżynem miałam sprawę w sądzie bo mi wjechał na zielonym w auto i rozbił tylnią szybę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja, twoja matka, a co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spotkala kiedys murzyna na zakupach, on bardzo mi sie przygladal, pewnie sledzil bo jak wracalam do domu to mnie dogonil zaczal rozmawiac, ja powiedzialam mu ze musze isc, weszlam na podworko, a on stal przygladal sie, po kilku dniach jak wracalam z pracy czekal na mnie przy moim podworku, chwile z nim porozmawialam , poszlam , zaczal czesciej mnie nachodzic, nalegal na spotkania, ok spotykalam sie z nim kilka miesiecy, zaprosilam do do domu, on nalegal na seks tez chcialam ale niewiedzialam jak mu powiedziedz zeby umyl zeby wykapal sie, balam sie zeby mnie czyms nie zarazil, owszem byl calkiem przystojny jak na murzyna, wysoki, umiesniony, modnie ubrany, wyperfumowany , jakos sie przelamalam powiedzialam mu , ok umyl sie , zrobilismy to , byl wspanialy , pozniej jeszcze troche sie pospotykalismy, on planowal cos wiecej , chcial slub itd, ale moja rodzinna byla przeciwna, a sama tez nie bylam zdecydowana czy chcialabym zwiazac sie z nim , zerwalam z nim, dlugo nie mogl sie z tym pogodzic , blagal, nachodzil, wydzwanial, ale nic z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez miałam sex i było spoko,też duży drągal ale nic specjalnego w łóżku sie nie działo żebym miała wariować na jego punkcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćromantyczny
żałuję, że to przeczytałem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolezanka mi opowiadala ze poszla na seks z murzynem, ze mial ogromnego ponad 30 cm, ale chcial do buzi, a ona tego nie lubi wiec zaproponowal w pupe, ona tez tego nie lubi, mowila troche mu pomasowala, on wlozyl jej miedzy cyce , na tym koniec, mowila slabiutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×