Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cześć mam pytanie

Czy miała któraś z was wózek Orbit?

Polecane posty

Znalazłam opinię o tym wózku Witam! Wozek Orbit Baby kupilam w zeszlym roku w USA. Postaram sie w kilku slowach opisac moje wrazenia z jego uzytkowania. Niewatpliwym plusem wozka sa jego kompaktowe rozmiary i latwosc demontarzu. Ale dotyczy to tylko stelarza. Samo nosidelko jest potwornie ciezkie. Nie mozna go od tak sobie przewiesic przez ramie. Wazy chyba z 10 kg (+dziecko)! Ja bylam po cesarce, wiec mogl je nosic wylacznie moj maz. To bardzo niepraktyczne. Ponadto budka nosidelaka sie odbarwia. Jesli chodzi o gondolke, to jest bardzo mala. Uzywalam jej tylko przez 4 miesiace, bo moja corcia z niej wyrosla. Bardzo trudno jest tez dobrac do niej odpowiedni spiworek, bo takich malutkich nie produkuja. Ja kupilam czarny GRACO, ale byl za cienki i musialam przekrywac mala dodatkowym kocykiem. Jesli chodzi o jazde wozkiem, to jego zaleta jest duza zwrotnosc. Ale na tym koniec. Przednie kolka sa plastikowe i niestety nie sa resorowane. A do tego wydaja okropne dzwieki (glosny stukot). Z zazdroscia patrzylam na matki wiozace swoje dzieciaczki w duzych, wygodnych wozkach z pompowanymi kolami. Spacer do lasu, albo po plytach chodnikowych odpadal. Na nasze drogi ten wozek kompletnie sie nie nadaje :( Moja Mala tak porzadnie sie w nim wytrzesla, ze po 4 miesiacach zafundowlalam jej wozek Mutsy. Orbit to pieniadze wyrzucone w bloto. Jesli zalezy Pani na wygodzie dziecka to stanowczo odradzam jego zakup! Jesli chce Pani dowiedziec sie czegos wiecej na temat wozka, to chetnie odpowiem na wszystkie pytania. Pozdrawiam, Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cześć mam pytanie
Dzięki! :) Chyba widziałam już ten komentarz kiedyś w necie, ale postanowiłam poszukać jeszcze jakichś opinii innych użytkowniczek. Czytałam anglojęzyczne recenzje i opinie, ale wiadomo że zagraniczni użytkownicy mają inne warunki pogodowe i inne chodniki, więc ciekawią mnie opinie Polek. Ten polski komentarz ma już chyba ze dwa lata albo z rok tak mi się wydaje, może już wyeliminowano część problemów o których pisze ta kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elizka_przyszła_mama
A ja szukam aktualnych opinii Wiem , że wózeczki Orbit Baby sa już w Polsce i szukam mam które juz nimi jeźdżą napiszcie cos o nim bo strasznie mi się podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AndziaS
@Elizka, nie czytaj tej starej opinii bo laska pisze o wózku sprzed kilku lat ze Stanów. i nijak się to ma do Orbita który można u nas kupić. Tez to czytałam wczęsniej albo tutaj albo na gazecie i o mało co a bym nie uwierzyła. Na szczęście znalazłam go w sklepie , sprawdziłam na wszystkie strony i nic a nic sie ta opinia nie zgadza z rzeczywistością. i wózek i siedzisko jest lekkie gondola tez , wazy chyba 4,5 kg spiworek mozna dokupić i to w dwóch rozmiarach ale zdecydowanie polecam ten większy bo one sa tak specjalnie szyte, że można je powiększać, wystarczy odpiąć i jest większy. I fajnie bo mozna go spokojnie na sanki wykorzystać. Amortyzacja jest bardzo dobra , tu mi sprzedawca mówił w sklepie, że to nowość, jakies super rozwiązanie więc może po prostu zmodyfikowali to co było nie tak w Stanach. Prawdą z tej opinii jest to, że wózeczek jest bardzo zwrotny- super się go prowadzi i koła sa cichutkie, mnie nic nie stuka. Ja ten wózek z całego serca moge Ci polecić Mnie sie sprawdza na medal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze szkoda że wczesniej nie wiedzialam o tym wozku , chociaz wydawalo mi sie ze wszystkie jakie byly przeanalizowalam, a ten tez fajny, ale kupilam juz JANE, nie wiem czy widziałyście, ale ANNA MUCHA takim jeździ, nawet są zdjecia na necie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ya_may_ka
Orbit- super wózek, fakt !!! Ale gdzieś widziałam taniej, chociaż tutaj masz jeszcze fotelik do samochodu - jak znajdę to podeślę Ci link Sama jestem nim baaardzo zainteresowana Jest po prostu boski, topowy i taaakie funkcje!!! Podobają mi się tez te kosze zakupowe które ma Ania Mucha bardzo choruję na ten wózek :>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia11
eLa, jak ci dziewczyny już pisały ORBIT BABY jest suuuuperowy! Powiem Wam, że dziękować powinnam Ani M. ze sobie taki kupiła i ze ja tak wszędzie pokazywano z tym wózkiem bo jakby nie to to bym o nim pewnie sie nie dowiedziała Bo u nas sa 3 sklepy z wózkami i o takim orbicie nie słyszeli wiec pewnie kupiłabym jakieś tako czy chicco i udawała bym ze jestem zadowolona Ale zobaczyłam fotki Ani Muchy , poszperałam w necie i uruchomiłam siostrę która we wrocku mieszka i mam. kupiłam 2 tygodnie temu Orbit dokładnie taki jak ma Mucha i jestem zachwycona- dzidzia moja zasypia w kołysce przy moim łóżku, nie ma problemu z zaśnięciem bo ją bujne ze dwa razy i już śpi super sprawa ten wózek na spacerach tez ekstra sie sprawdza , fajnie i równo się wozi i lekko , żadnych problemów POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolling in the deep
ojejej....nie popluj sie z wrazenia tą Anią M....zalosna kretynko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glebko w powazaniu
Kolejne gimgowno juz wstalo. Tak rolling o tobie pisze szmelcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolling in the deep
szmelc to cie zrobil gdzies na pijackiej melinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_filipka
Dołączam się do zadowolonych użytkowniczek Jest na czym oko zawiesić no i to co w sobie ma ten wózek to same plusy -obracane siedzonko -kołyska - leżaczek do bujania dziecka -fajne rozwiązania z tackami - wyjmowany kosz na zakupy -kieszonki w środku spacerówki - no i te kosze na zakupy Fajowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka poznanianka
Właśnie się zastanawiam nad kupnem tego wózeczka ale doradźcie mi czy ten kolor czerwony na żywo jest ładny? bo u nas w skelpie był tylko ten biszkoptowo- brązowy. czy kupie takie czerwone kosze na zakupy? no i czy opłaca mi się kupować już teraz spiworek - nasza małą przyjdzie na świat pod koniec czerwca tak planowo no i czy on faktycnzie ten wózeczek jest taki oddychający że dziecko się w lecie nie zapoci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham truskawki
czerwone wózeczki wygladaja bardzo fajnie, myślę że taki kolorek to świetny wybór :=) a co do OB słyszałam nie tak dawno w Pani Gadżet jak porównywała trzy wózki w tym orbit baby i bardzo pozytywnie się odniosła do niego Na słonce ma długa przedłużoną budkę co dobrze chroni i specjalny system wentylacji i oddychające tkaniny wiec o spoceniu się maluszka nie ma mowy :=) na upały powinien być ok ale śpiworka bym jeszcze nie brała, zawsze przed zima możesz dokupić a może znajdziesz jakiś pasujący nie markowy bo ten z orbita pewnie drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teresa_W
Z tego wózka korzystam już pół roku i jestem bardzo zadowolona. Jednak ja wybrałam czarny kolor. Dzięki temu mogę bez problemu dokupić sobie kolor pak i zmienić kolor na inny. Bardzo mi się spodobało to rozwiązanie. Zestaw ten ułatwi mi czyszczenie wózka. A poza tym jestem bardzo zadowolona z obrotowego siedziska, bardzo mi się przydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliaaaaaaaaaaaaaa
Drogie mamy, pomóżcie Zastanawiam się nad kupnem spacerówki orbit baby g2 dla mojego pierwszego dziecka. czytając opinię widzę, że jest świetny, natomiast męczy mnie ciągle pozycja leżąca dziecka w tym wózku. Czy wygodne jest to kiedy dziecko śpiąc ma nóżki w górze? kręgosłup wtedy nie jest prosty, cały czas wygięty w "C", boję się, że przez to rozwój kręgosłupa bedzie zachamowany. wydaje mi się, że dziecko w tej pozycji nie powinno leżeć długo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten wózek kosztuje ponad 4 tys. Chyba naprawdę nie macie na co pieniędzy wydawać. A podobno w Polsce kryzys jest i ludzie biedują;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4000 za wózek, p*****ło was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadnemu dziecku nie jest taki wózek potrzebny, w głowach się wam przewraca. Zainwestujcie te pieniądze lepiej w coś sensownego, jakąś zabawkę, którą dziecko pokocha, stoliczek, książeczki. A jak macie w nadmiarze, to wspomóżcie dzieci, które nie mają nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliaaaaaaaaaaaaaa
Tak, pewnie. Kupcie swojemu dziecku wózek za 200 zł, niech nabawi się krzywizny... Zadałam pytanie i szukam mądrej odpowiedzi, a nie krytyki jakiejś mamuśki za dwa złote. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciebie pewnie wożono w wózku za 200 zł, bo pokrzywiło Cię i to na dobre, widać. Orbit to jest wymysł dla lanserek, a nie jedyny dobry wózek na rynku;). Dziecko musi być kochane, dobrze odżywiane i pielęgnowane, to go nie pokrzywi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie miałam tego wózka tylko quinny mood, gdy spojrzałam teraz na grafikę tego wózka orbit az parsknęłam :D ten stelaz wygląda jakby był z innego wózka, nie podoba mi się wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliaaaaaaaaaaaaaa
Jeśli uważasz, że dziecko, które będzie miało drogi, dobry i bezpieczny wózek, jest niekochane to gratuluję poglądów. Skoro nigdy nie miałaś zamiaru kupować orbita po co wchodzisz na forum jemu poświęcone? Jeśli nie stać Cię na ten wózek, nie komentu i pozwól innym na ten temat porozmawiac. co za zawiść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łoooo matko a ja bym takiego Orbita kupiła i to min po to żeby takim zołzom krytykantkom jak te wyżej oczy wyszły "z orbit " bo widac że patrzą tylko na cenę wózka i nie mają pojęcia jaki jest czy dlaczego ktoś zwrócił na niego uwagę Jak można pomyśleć a już w ogóle napisać na forum że komuś sie "w głowie przewraca" bo tej łaciny cytowac nie będę - że chce taki wózek kupić ???? To za ile ktos kupuje wózek czy inne rzeczy to chyba jego wyłączna sprawa, prawda? Dla niektórych jak tu widać liczy się tylko cena a nie to jaka to jest rzecz zazdrość i tyle że ktoś moze mieć lepszy i droższy wózek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam termin na koniec września, czy przez zimę uda mi się powozić maluszka w gondoli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś już widział ten nowy, ponoć ulepszony ORBIT BABY G3 ? Oglądałam reklamę chyba w "Twoim dziecku" ale nie wiem czy jest już w sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natala3598
ja już widziałam G3 w sklepach internetowych, weszły do sprzedaży od lipca, sama planuję zamówić. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi sie kojarzy z fotelem albo wozkiem inwalidzkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×