Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MizantropiaOdraza1994

Czy mizantropia jest bliską wam postawą, i jak sie ona przejawia?

Polecane posty

Moja mizantropia przejawia się pogardą do przecietności i kolektywizmu zabijającego indywidualizm, czyli cech większości ludzkości. Napisalam początkowo bardzo długi wywód, ale skasowałam, kto by to czytał w końcu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to Ty czytasz Biblię na SU?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, ja lubię ludzie. Tak na marginesie jak chcesz być indywidualistką to co robisz w subkulturze? Chcesz nosić mundur to idź do wojska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież ty jesteś przeciętna, to że słuchasz metalu nie czyni Cię wyjątkową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podludzie metalowe czyta rozkład jazdy PKS. a także zostawia staruszków na święta w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Tak na marginesie jak chcesz być indywidualistką to co robisz w subkulturze?" Subkulture rozpatruje tylko i wylącznie jako okresloną stylistyke w której odnajduję się w wiekszym lub mniejszym stopniu. Ciekawe, czy gdybym była osobą o stylu zupełnie przeciętnym i typowym, takim jak większośc ludzi na ulicy, czy podniósłbys ten zarzut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem jesteś jeszcze bardziej typowa niż ludzie ubierający się w zwykłych sklepach. Ty nawet nie masz "swojego stylu" - zerżnęłaś coś co było gotowe. - Moor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje, że można rozpoznac, które wpisy napisał gimbusek podszywacz, a które ja napisałam. Przygłupi buc jest wyraźnie niezdolny by pisac z senem, prezentuje tylko swoje mało ciekawe poczucie humoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i ma zero w nicku, łatwo rozpoznać, nie przejmuj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przejmuj się :o Przecież pewnie ona po nocach płacze przez te podszywy ale tak to jest jak się nie ma życia po za forum :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby tak było to nikt kto wchodzi tu wieczorem nie miałby życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"moim zdaniem jesteś jeszcze bardziej typowa niż ludzie ubierający się w zwykłych sklepach" Ale ja mam swój unikalny gust. Tylko tak jak zwykli ludzie czerpią inspiracje z głownego nurtu mody, ja czerpie z kilku specyficznych i niszowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego co opisywałaś to ubierałam się IDENTYCZNIE jak ty...mając 15 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie, sorry...nigdy nie dałam się przekonać, że glany są wygodne. Chociaż tyle "oryginalniejsza" byłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym, nie uważam, żeby styl ubierania był kluczową sprawą, jaką nalezy rozpatrywać dopatrując sie u kogoś indywidualizmu, jednak jest to jedna z tych rzeczy, które robie ja, a których normalna osoba, mająca takie zdanie jak większość, i taka której na zdaniu tej wiekszości zalezy, by nie robiła. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia ale ty inteligentna jestes..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"z tego co opisywałaś to ubierałam się IDENTYCZNIE jak ty...mając 15 lat. " A więc tak jak ja, nosiłas spodnie niemal tylko w zimie? NIGDY nie nosiłaś adidasów i baletek, i uwazałas adidasy za brzydkie i syfne buty? uwazałaś buty EMU za fajne, wbrew zdaniu większosci? hmmm, co jeszcze... opisz jak sie ubierałas, zobaczę czy naprawde tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
np? Powierzchowne interesowanie się tematami o których każdy szanujący się wiking...tfu, metal, coś wie? Picie piwa? Nielubienie innych kobiet? No dawaj, pochwal się czymś co jest faktycznie nietypowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka inteligencja ze szok normalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EMU akurat nie nosiłam, baletek i adidasów nie miałam ;) Zdanie większości jest akurat takie, że EMU są fajne...jedne z najpopularniejszych butów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo interesowanie się pogaństwem, którym interesuje się teraz co drugi metal i staje się to coraz bardziej modne? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
emu są obrzydliwe i większość uważa je za okropne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak w sumie to ja dalej nie mam adidasów...aż się sama zaskoczyłam 0.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jednocześnie większość w nich chodzi :D Taka moda...mówisz, że coś jest do d**y, a i tak to masz...jak z produktami apple.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli mam już szukać na siłe, to fascynuja mnie różne zagadnienia historyczne, od ktorych zwykli ludzie uciekają, ostatnią czytam sporo o krajach byłej jugosławii, i zastanawiam sie nad rozwiązaniem problemów etnicznych tam istniejacych, szczególnie w przypadku Bośni i Hercegowiny. Fascynują mnie tez ostatnio obyczaje dawnych ludzi, to czy byli do nas tak naprawde podobni, czy róznili sie bardzo i drąże ten temat. Ogólnikowo moge powiedzieć, że interesują mnie różne "nerdowate" tematy. A co ty uwazasz za cos naprawde oryginalnego, do czego byś sie nie przyczepiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiaszatanistka ale ty interesujaca jestes!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie ty tą większość widzisz? najwięcej osób chodzi w zwykłych kozakach/botkach na emu był szał kilka lat temu, przeglądając net widać, że duża część uważa je za zwyczajnie brzydkie, bo takie właśnie są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×