Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

karoliba

czy moge byc w ciazy?!

Polecane posty

Witam! Mam do Was pytanie. Miesiac temu wspolzylam z chlopakiem. Najpierw uprawialismy seks z zabezpieczeniem pozniej na ok 2min zdjal prezerwatywe, ale nie doszedl. Mija od tego czasu ponad miesiac, czasem zle sie czuje i chce mi sie wymiotowac. Mialam wtedy dni plodne. Odczuwam bole brzucha ale nie takie jakby mi cos zaszkodzilo. Czy jest Waszym zdaniem mozliwosc, ze jestem w ciazy? Troche sie martwie. Jestem mlodziutka, boje sie na razie robic test...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a miałaś okres? Wiesz, plemniki były na członku, podczas drugiego stosunku mógł być preejakulat. No mogłaś zajść. Ale te objawy też mogą być z nerwów. Zrób test. W razie czego w święta rodzice łatwiej to przyjmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak w poprzednim temacie, tak mozesz i zyjemy w XXI w idz do apteki i kup test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popytaj mamy jak to jest po przyjęciu gościa w pipce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki sens był jechania w gumie i później ściągnięcia jej... O ile to nie prowo to spacer do apteki > powrót > zrobienie testu całość zajmie ci powiedzmy 10-20min i będziesz wiedzieć. Po co się stresować godzinami? Nic przyjemnego, ale lepiej ulżyć sobie w parę minut niż dostawać na łeb jeszcze tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×