Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość_KArina

czy mogę mieć peeling w bagażu podręcznym?

Polecane posty

Gość gość_KArina

hej :) pytanie jak w temacie. lecę na świeta do anglii, mam tylko bagaż podręczny, kupilam siostrom w prezencie peeling do ciała, co prawda to nie jest ciecz tylko ma taka konsystencje stałą, aczkolwiek zaczelam sie zastanawiac czy aby na pewno przejdzie mi to przy odprawie. czy ktos z Was podrozowal juz z tego typu rzeczami w bagazu podrecznym i przeszlo? nie chcialabym stracic prezentow, które zresztą super tanie nie byly..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tego typu kosmetyk kwalifikuje sie do zabrania do podręcznego tylko do 100ml, jestem pewna na 100 % bo w tym roku lecialam kupilam krem nivea sos baby i nie zauwazylam ze ma on 150ml i musialam go wyrzucić. Wszelkie rzeczy typu lakiery do paznokc***asta do zębów czy plynny fluid musza byc w woreczku i nie moga przekraczać 100ml.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kremy mają bardziej płynną konsystencję i pewnie dlatego. To ze pasta do zebow nie przejdzie i fluid to jest logiczne, ale peeling jest bardziej w postaci takiego jakby 'piasku'..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mylisz sie ten krem nivea wcale nie mial plynnej konsystencji,wlasnie byl z tych twardszych, a peeling jest zazwyczaj w postaci plynnej jakiś żel z drobinkami czy cos takiego także jak ma wiecej niż 100 ml to na bank nie przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No chyba ze jest to peeling typowe ziarna bez dodatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz jaki to peeling to ci powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
peeling cukrowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on byl kupiony w mydlarni u franciszka w takim jakby okraglym pudelku, a nie w takim podluznym opakowaniu jak to zwykle peelingi. i jest taki jakby 'ubity', a nie 'lejący się'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×