Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy moja roczna corka nie za duzo je??

Polecane posty

Gość gość

rano o 8 150ml mleka plus 3 lyzki muesli hipp bez cukru o 12 obiad ok 200g sama robie o 15 jak byla zupa to daje drugie danie a jak cos z drugiego to daje owoce ok 200g o 17.30 owoce albo jogurt ok 100g o 20 180ml mleka plus kasza to wychodzi jakies 200 calosci na gesto lyzeczka. niestety budzi mi sie na mleko o 4 rano i daje jej juz 120ml( zeszlam ze 180 bo probuje ja oduczac) wazy 11.900 i ma 82,5cm wzrostu. kto sie wypowie? ma rok i 2 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na noc je albo manna bobovity albo pelnoziarnista albo wieloziarnista. kupuje tylko seria bez cukru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie je za dużo. Jakby nie chciala to myślę ze by nie jadla po prostu. Mój jadl więcej (teraz ma 15mc) ale waga i wzrost nawet teraz mniejsze od twojej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja corka od poczatku byla duza z reszta wzrost po tacie bo ma ponad 190cm...wzrost jej sie trzyma ponad 97 centylem a waga na 90, kiedys byla na 75.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj jadal chyba wiecej w tym wieku i byl chudszy. Rano wypijal mleko z kasza,iloaci nie pamietam,ale z rana zawsze apetyt mial sredni wiec moze ze 150 ml. Drugie sniadanie to kasza manna,jaglana,kukurydzaniana z owocami(jablkiem,bananem,pomarancza,truskawkamk,rozne kombinacje). Potem zupka ale zjadal z max100-150 g,potem jak mialam drugiedanie to tez szalu nie bylo ale juz lepiej mu szlo. Ppdwieczorek-jogurt z owocami,kisiel. Kolacja 350-400 ml kaszy mannej na mleku. Kolo 5 tez wypijal ze 120-150 ml mleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i moj wtedy mial szal na mleko,nie chcial prawie nic normalnego jesc poza owocami. Jak zjadl malo obiadu to jeszcze w dzien dopijal ok 200-250 ml mleka z kasza. Jajkami plul,kanapkami tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×