Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćszatynka98

Czy moje cialo jest okej?

Polecane posty

Gość gośćszatynka98

Czesc wszytkim. Mam 17 lat i zastanawiam sie czy moje wymiary sa dobre, poniewaz nigdy nie mialam kompleksow co do mojego ciala, ale ostatbio zauwazlyam ze znacznie chudsze laski ode mnie skarza sie na to jakie one sa grube. Wiec zaczelam sie nad tym powaznie zastanawiac. Dodatkowo chlopcy jeszcze pamietam za czasow gimnazjum smiali sie ze mnie ze mam gruba d**e.Jestem ciekawa co wy sadzicie na ten temat. Oto moje wymiary: biodra: 100 cm w najszerszym punkcie udo: 55 cm w najszersym punkcie talia: 62 cm klatka piersiowa: 91cm Moj wzrost to cos kolo 170-172cm usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj jakieś zdjęcie sylwetki bo tak to trudno ocenić. Trudno mi sobie wyobrazić talie 62 cm przy 100 cm w biodrach :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dopóki nei zobaczę, to nie uwierzę, że masz tylko 62 cm w talii i aż 100 cm w biodrach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszatynka98
ta talia lezy u mnie bardzo wysoko mamy z mama moja taka sama budowe ciala, biodra i miednica znajduja sie bardo nisko i stoniowo w gore sylwetka sie zweza i bardzo wysoko znajduje sie najwezszy punkt ktory nie jest zbyt dlugi ;) moja talia jest stosunkowo krotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×