Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tsa

czy mozliwa jest ciaza przy stosunku przerywanym?? Czy znacie takie przypadki??

Polecane posty

kochana, stosunek przerywany to nie antykoncepcja...to tylko zmniejszenie szans na poczecie o jakies 30 % i w dodatku niezdrowe dla psychiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tsa
Tylko ze jakos w ciazy nie jestem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale będziesz
głupiutka dziewczynko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tsa
ciekawe skad biora sie te ciaze skoro nie ma wytryskow albo sa na zewnatrz??? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehiha
no to teraz się zastanawiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tsa
tsa to skrot od "taka se anormalna" skad sie biora ciaze skoro wytrys na zewnatrz...pewnie pleminczki dostaja nozek i zapierda.......ja zeby dorwac jajo- kinder niespodzianke:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieckoooo
przed wytryskiem z penisa wypływa preejakulat - w nim moga być pelniki. po drugie to sprawa reflaksu, który z różnych powodów może nie być precyzyjny, i gdy mężczyzna zbyt późno opóści pochwę, to.... wiadomo. nie wierz w stosunek przerywany jak w antykoncepcję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie chodzi tylko o plyn przed
wytryskiem, ktory nazywa sie wydzielina z gruczołow Cowpera i czasami zawiera plemniki. Poza tym, plemniki bez sprzyjajacego srodowiska, czyli płodnego sluzu nie przezyja w ciele kobiety nawet godziny. Przez godzine nie pokonaja nawet połowy drogi do jajeczka. Sluz plodny wystepuje u kobiet przez ok 4,5 dni w cyklu czasem krocej czasem dluzej. Oprocz tego plemniki w ciele kobiety umieraja na skutek fagocytowania- leukocyty organizmu kobiety bezczelnie je morduja ;) Jak widzicie, spotkanie plemnika z jajem wcale nie jest takie proste przy pełnym wytrysku w pochwie, a co dopiero przy stosunku przerywanym. Oczywiscie zdarza sie zapolodnienie przy przerywanym, ale sa to dosc rzadkie przypadki i mozliwe tylko jesli: -wspołżycie ma miejsce tuz przed w czasie lub zaraz po jajaeczkowaniu i wystepuje sluz płodny- czyli ok 4,5 dni w cyklu -w wydzielinie 'przedwytryskowej' bylo naprawde sporo plemników (jakies kilkaset tysiecy) dla porownania w mm szesciennym spermy znajduje sie ok 60 000 plemnikow u płodnego feceta; kilka plemnikow nie jest w stanie zaplodnic jajeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W wypowiedzi powyżej widzę sporo błędów. Preejakulat to nie jest wydzielina tylko gruczołów Cowpera, a raczej według obecnego nazwenictwa opuszkowo-cewkowych, ale także krokowego, i prawdopodobnie gruczołów cewki moczowej. Zawiera plemniki w ilości wystarczającej do zapłodnienia jak najbardziej, u 80-90% mężczyzn, bo u tylu oprócz wydzielin, zawiera także plemniki. Plemnik w drogach rodnych kobiety nabiera zdolności do zapłodnienia, bez względu na fazę cyklu, co więcej nabiera tej zdolności (fachowo nazywa się to kapacytacją) także w warunkach laboratoryjnych po kontakcie z płynem śródtkankowym. Ludzki plemnik w drogach rodnych kobiety porusza się z szybkością około 3 mm/min. Po mniej więcej 30-60 minutach od stosunku pierwsze plemniki pojawiają się w jajowodach. Czyli po godzinie to już od 30 minut można mieć w tym jajowodzie zapłodnioną komórkę jajową. A w preejakulacie jak najbardziej może być kilkastet tysięcy plemników. Według speców od antykoncepcji, 80% kobiet stosujących jako pseudometodę antykoncepcji stosunek przerywany w ciągu roku zachodzi w ciążę. To, że nie za każdym razem w ciążę się zachodzi, jest dość oczywiste. To, że zaraz odezwą się głosy tych, które ta metodę stosują i w ciążę nie zachodzą, też :P Ale według tych samych specjalistów, albo ich partnerzy nie mają w preejakulacie plemników, albo kobiety te i/lub ich partnerzy mają problemy z płodnością, o których unikając ciąży nie wiedzą, albo mają cholernego fuksa. Jest XXI wiek, mamy do dyspozycji sporą ilość różnych skutecznych metod zapobiegania ciąży, może nie od rzeczy błyoby zacząć je stosować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o2ona
A czy mozliwe jest zaplodnienie w taki spospo ze przenioslo sie sperme prawie cala do srodka pochwy w dni plodne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50ludzi na swiecie zostalo st
worzonych podczas stosunku rzerywanegooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anormal
A czy możliwe jest zapłodnienie poprzez muskanie przez jakieś 5 sekund łechtaczki kobiety z wydzieliną przedwytryskową czyli tym całym preejakulatem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko nasze
ja stosowałam stosunek przerwyany i teraz spoznia mis ie okres... jednak tets wychodzi negatywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panikara P
Czy mozliwe jest zajscie w ciaze gdy odbywa sie stosunek bez zabezpieczen ale przerywa sie go sporo czasu przed wytryskiem? Wiem, ze moze to glupie ale strasznie sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh to tak, moja koleżanka ma dwuletniego synka z przerywanego moja siostra rocznego synka z przerywanca no i mój brat tez z tej metody pochodzi :P Więc jak widać, metoda bardzo skuteczna :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja właśnie tę metodę stosuję od roku, jako jedyną, a mój narzeczony stosował ją wcześniej z innymi partnerkami, także z powodzeniem że on jest płodny, to wiem, że one są, to też wiem z tego wnioskuję że metoda w jego wykonaniu jest skuteczna, no, choć może ja nie jestem płodna, ale tego nie wiem ale to nie zmienia faktu że dotąd przez wiele, wiele lat sprawdzało się ale to nie znaczy że polecam tę metodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja stosowałam 5 lat tę
metodę i jakoś w ciążę nie zaszłam natomiast nie ma mowy o tym, że jesteśmy bezpłodni, bo w momencie, gdy postanowiliśmy mieć dziecko zaszłam w ciążę już w pierwszym miesiącu starań dlatego to jest metoda, ale tylko pod warunkiem, że to jest naprawdę stosunek przerywany, a nie tylko gadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody1234
Przerywany chyba nie jest najlepszy bo znam sporo przypadkow w, ktorych niestety to skonczylo sie ciazą. Pytanko czy to prawda, że kropla preejakulata, który zostal przeniesiony przez palca ( nie bezpośrednio do pochwy tylko po 20 minutach obściskiwania się-przytulania ) zajście w ciąże chyba jest niemożliwe ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka 5601
Ja przez 3 lata z moim mezem stosowalam "ta metode", i nie zaszlam w ciaze.... Ale wiem, ze to nie jest zadna metoda tylko mielismy szczescie... Jestem chodzacym przykladem, ze udaje sie... z tym, ze co drugi glupi ma takie szczescie jak ja:) warto wziac to pod uwage kiedy ktos bedzie chcial sie tak "zabepieczac"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sama
ja sama wpadłam bo mialam stosunek przerywany, a takie nieprawdopodobne mi sie to wydawalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla zabawy nie mam nicka
Może i ma to jakąś szansę działania, ale jak widać działa tylko u 30%. Osobiście nie zdecydowałabym sie na taka metodę. Zwłaszcza, że może to prowadzić do nerwic seksualnych u obojga partnerów. tak se pisze--> A skąd wiesz, ze byłe partnerki twojego narzeczonego są płodne? Widziałaś ich wyniki testów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafek18
to odpowie ktos na ten temat ( A czy możliwe jest zapłodnienie poprzez muskanie przez jakieś 5 sekund łechtaczki kobiety z wydzieliną przedwytryskową czyli tym całym preejakulatem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szwczyk burczymucha
"Pytanko czy to prawda, że kropla preejakulata, który zostal przeniesiony przez palca ( nie bezpośrednio do pochwy tylko po 20 minutach obściskiwania się-przytulania ) zajście w ciąże chyba jest niemożliwe ??" Nie martw sie, jakby co to palec bedzie placil alimenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zabkaaa
Mój dzidziuś jest ze stosunku przerywanego:) Faktycznie to nie jest żadna metoda zabezpieczenia:/ Można b ardzo się długo kochac przerywając w najfajniejszym momencie szczytu ale to n ie jest n a dłuższą mete... Kochałam się tak pare lat ale stało sie i nie płacze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafek18
ja tu powaznie pytam a tu takie zarty'palec nie bedzzie placil alimentow'he to mozna zalac poprzez ten sluz prolekujant???chyba nie;>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×