Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

poszukujący88

Czy możliwe jest znalezienie takiej dziewczyny

Polecane posty

która ma dwadzieścia parę lat. Jest samotniczką i wygląda w miarę normalnie? Nie chodzi mi o superlaskę, nie mam takich wymagań, bo sam mam swoje wady i zalety. Normalna dziewczyna jakich wiele w naszym kraju. Taka, która zamiast iść na głośną imprezę woli wyjść z chłopakiem na spacer. Taka, która jest introwertyczką i poza najbliższymi osobami nie ma zbyt wielu znajomych. Taka, którą najbardziej relaksuje przesiadywanie w domu. Taka, która ceni uczciwość w związku i wzajemne zaufanie. Można gdzieś taką znaleźć nawet w internecie? Czy te cechy się wzajemnie wykluczają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Marylin Monroee - nie chodzi o to, że odpadasz, tylko nie wiem czy ja spełniłbym twoje wymagania co do wyglądu. Nie jestem brzydki, ale też do przystojniaków nie można mnie zaliczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja taka jestem, ale już po 30 szukam podobnego faceta, najchętniej takiego co nie lubi piwa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myśle że jest ogrom takich dziewczyn,które szukają takiego chłopaka,tylko ciężko je znaleźć bo na dyskoteki nie chodzą lub bywają tam rzadko,a na ulicy dla chłopaka ciężko zagadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolnyfacet26io
czytam ten temat i właśnie ja tez szukam takiej dziewczyny Nie musi być jakaś bardzo atrakcyjna bo ja też nie jestem idealny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjaciele, po prostu szukacie tam gdzie nie powinniście, kluby, dyskoteki- odpadają, ale biblioteka? Szukajcie, a znajdziecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skąd wiesz, że szukamy na dyskotekach? Ja właśnie nie lubię tego typu miejsc. Dlatego chciałbym mieć kogoś, kto preferuje podobne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyjdz na impreze tam jest ich pelno ! do wyboru do koloru.ty jestes facet czy nie? sam musisz zagadac a nie na internecie panienek szukac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg mnie facet co nie umie zagadac do dziewczyny to nie facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki sobie gościu
ja również szukam takiej dziewczyny. Ale jak kogoś takiego znaleźć? Przecież nie napiszę na jakimś portalu randkowym, bo zaraz będą mieć ze mnie bekę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 20 lat, jestem introwertyczką, zamiast iść na głośną imprezę, wolę wyjść z chłopakiem na spacer, cenię uczciwość w związku i wzajemne zaufanie, ale nie wyglądam normalnie. Zazwyczaj ubieram się w stylu gotyckim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja szukam takiego chłopka, cieżko się wzajemnie znaleźć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
człowieku nie szukaj tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem za mloda, shiet ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×