Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dragon_32

Czy można tak szybko przestać kochać ?

Polecane posty

Gość dragon_32

Witam,pytanie głownie do kobiet. Czy możliwe jest , że ktoś (kobieta), ktora kochała bardzo kogoś, mówiła że nigdy nie spotkała kogoś takiego, i chce już zawsze być z tym kimś, chciała zmieniać swoje życie całkiem dla niego, przestała kochać go , tylko dlatego, że niemożliwe okazało się bycie razem? (nieważne dlaczego ale jest to niemal niemożliwe) Czy da się tak z dnia na dzień, czy w kilka mies. odkochać, sprawić że ten ktoś stanie się dla niej obojętny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie , to niemożliwe , chyba ze nie kochało się prawdziwie. Człowiek jesli nie może być z kims kogo kocha , tłumaczy sobie , wypiera z głowy , ale w głębi serca zawsze taka osoba bedzie wazna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niemozliwe tzn ze jedno zonate wiec wolala sie odizolowac i wmowic ze nie kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w zwiazku na odleglosc gdzie ogranicza sie kontakt do zera to tak zapomina sie bo w koncu pojawia sie ktos trzeci i dzieki niemu znowu mozna pokochac na nowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli kobieta jest normalna i wartościowa, to pełna świadomość że facet jest żonaty, powoduje odrzut od niego, staje się aseksualny i nie jest pociągający, ale uczucie jeszcze jest w fazie wygaszania, to przykra faza, gdy ma się jeszcze uczucia do zdrajcy i oszusta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi przeszla milosc po tym jak sie zmienil, zaczal mna manipulowac i oszukiwac, to juz nie byla ta osoba w ktorej sie zakochalam,,,,,,, moze juz nigdy nikogo nie pokocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dragon_32
No tak, ale chodzi o sytuację, gdy dana osoba nie zmieniła się na gorsze, ani nie skrzywdziła. Tylko po prostu niemożność bycia razem. Czy można tak nagle przestać kochać, stłumić tą miłość?Zwłascza gdy ta osoba na pytanie "nie kochasz mnie?/czemu przestałaś mnie kochać?" odpowiada wymijająco : "o uczuciach się nie wypowiadam"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozna przestac kochac jesli ktos cie zle traktuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozna ale potrzeba czasu mozna sie zupelnie odkochac... zdecydowanie... przy czym czas jest odwrotnie proporcjonalny do zla, jakie ci ta osoba wyrzadzila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, mozna. I nie dlatego ze sie nie kochalo, ale ze sie ma instynkt samozachowawczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma takiej opcji zeby sie kochac i nie moc byc ze soba. Tak tylko myslicie bo z obawy przed czyms

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak taki z ciebie facet, co napjpierw 'nie moze' z nia byc, a potem gledzi na forum czy to mozliwe, to ja sie nie dziwie, ze sie odkochala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie bardziej zastanawiam co to znaczy kochac 'nieprawdziwie'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szary_facet
Przykro mi, Stary, ale kobiety tak potrafią. Jak sobie w tej swojej cudownej główce ustawi tryb "już Cię nie kocham" to pozamiatane. Nijak nie przekonasz. I na pewno nie próbuj "odzyskiwać", nie próbuj pytać "dlaczego" ani "prosić o zastanowienie" a nawet rozmowę. Z nieznanych powodów kobiety dostają wtedy p*dolca, zostaniesz okrzyknięty natrętem, o ile nie niebezpiecznym psycholem który ja prześladuje. Dla pocieszenia - prawdopodobnie nigdy Cię nie kochała, kochała tylko sytuację w której ktoś spełniał jej wymagania bez szemrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak można. Ja tak mialam. Wiedzialam, ze to dalej nie ma sensu, mialam dość tej męki i zabilam w sobie wszelkie uczucia do niego. W krótkim czasie poznalam kogoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tryb 'juz cie nie kocham' pracujecie czesto latami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytanie dlaczego chcesz by Cię kochała dalej, i cieepiała , skoro zdecydowałeś ze nie bedziecie razem ? typoy facet, ja nie wezmę, ale drugiemu też nie dam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dragon_32
Witam ponownie. To akurat nie ja postanowiłem ze nie będziemy razem. Ja chcę z nią być. Tak gwoli ścisłości. I powtarzam - ona nigdy nie użyła sformułowania : "już cie nie kocham", "nic nie czuje do ciebie". Nigdy. A na pytania , jak już mówiłem, odpowiada w stylu : "nie chce gadac o uczuciach"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo sie kocha albo nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez musze zapomniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dragon_32
Tylko dlaczego nie powie wprost - "nie kocham" "nie zależy mi", tylko zasłania się tym, ze nie chce o tym gadac? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możę ją zraniłeś dlatego !! i dloaczego ma Ci pokazywać że jej zależ skoro Ty jej nie chcesz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale powtarzam przecież, że nie zraniłem nikogo. I ja chce z nią być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze jej sie nie podobasz juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dragon_32
To ja autor tematu wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może przestać kochać bo pokochać można nie poznając kogoś do końca. Kiedy poznaje Cię okazujesz się osobą nie tą którą pokochała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiete trzeba stale zdobywac, powtarzac jej ze sie kocha, moze sie nie starales i "wyparowalo"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dragon_32
To nie o to chodzi. Problem jest w tym, czymożna tak po prostu przestać kochać nagle, w sytuacji kiedy nie można być razem, i ktoś postanawia ze tak będzie lepiej, bo po co sobie robic nadzieje. I nie chce gadac o uczuciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×