Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość PRACA W DOMU,CZY TO MOŻLIWE?

CZY MOŻNA W JAKIŚ SPOSÓB DOROBIĆ BĘDĄC W DOMU,może przez internet?

Polecane posty

Gość PRACA W DOMU,CZY TO MOŻLIWE?

Macie jakiś pomysł na pracę w domu,albo przez internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRACA W DOMU,CZY TO MOŻLIWE?
dzięki za te pomysły,ale podszywać się pode mnie nie musisz;) ,bo inni pomyślą,że robię z siebie głupka,rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbvbvbvbvbv
ja też mam pomysł, chciałabym założyć jednoosobowy biznes, wolny zawód, specjalność: fotograf, pisarz, korepetytor, malarz oraz trener osobowości ale nie wiem jak to jest... czy będę placić jakieś haracze zwane podatkami lub haracz do zus??? dodam że jestem osobą niepełnosprawną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRACA W DOMU,CZY TO MOŻLIWE?
fajny pomysł masz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
jesli to ma byc legalny biznes to haracz musisz placic :P ,jesli pierwszy raz zakladasz dzialnosc to przez pierwsze 2 lata placisz obnizony ZUs cos ok.300zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość towaynealenienajwayniejsye
fajna stronka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cjhxfhsdfh
może pohandluj na allegro ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
na sejfiku to zarobisz 1,50 gr miesięcznie hahahahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie masz racji......
do seeee...... Nie masz racji. W sejfiku zarobisz o wiele więcej mając poleconych, którzy pracują na twoje konto nic przy tym nie tracąc ze swojego zarobku. Jak nie próbowałeś to po co odstraszasz innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyyyyyy
Najlepiej swoją działalność i wykorzystać swoje mocne strony:) Może jakieś forum internetowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
do: nie masz racji... a właśnie,że mam,bo próbowałem i rzeczywiście można by było zarobić na tym,ale niestety poleceni klikają tak w porywach do miesiąca czasu i z tego rezygnują,więc tracisz poleconych i znów zarabiasz grosze,a żeby pozyskać poleconych to też musisz się zareklamować,a więc kosztuje cię to finansowo lub czasowo. A to ,że poleceni rezygnują z klikania po nie długim czasie to wcale nie dziwota jak za klik jest 0,25 grosza!!! ,a za mail'a 1 grosz,a maili jest jak na lekarstwo!!!! I co teraz powiesz? Nadal nie mam racji? Nawet na stronie tego portalu reklamowego jest napisane ilu jest wszystkich użytkowników a ilu z nich jest aktywnych,najczęściej jest to taka proporcja: 2000 użytkowników,a tylko 200 aktywnych!- jaki wniosek z tego...?! że twoi poleceni są nieaktywni,czyli tak jak byś ich nie miał!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WAZNEEEE
was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakłady !!! od marca gdzie straciłem prace nauczyłem się grac na zakładach w necie przez 5 miesięcy zarobiłem 4600zł tylko trzeba mieć trochę swoich zasad i nie grac na siłę, w Polsce nikt normalny się jeszcze nie dorobił fortuny. muszę kombinować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uji
<a href="http://chomikuj.pl/?page=255556"> zaloguj sie na stronie chomikuj!! Dzieki tej stronie możesz ściagac filmy,mUzykę,gry,programy i wiele innych oraz dodawać własne pliki. A oprócz tego masz mozliwość ZAROBIENIA PIENIĘDZY!!!!!! Naprawdę polecam! Aby się zalogować (wyhodować swojego chomika)wejdź w ten link!!!!polecam</a> WYSTARCZY SIĘ ZALOGOWAĆ(LINK POWYŻEJ) A ŁATWO OTRZYMA SIĘ WSZYSTKIE NIEZBĘDnE INFORMACJE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elerka-u
przemas....i uzalenienie od hazardu masz gwarantowane!!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bojan_tom
Jest wiele możliwości zarobku w Internecie, ale pieniądze zarabiają tylko Ci, co posiadają odpowiednią wiedzę, są systematyczni i cierpliwi i co najważniejsze chcą się rozwijać. Jeżeli należysz do takich ludzi i potrzebujesz wiedzy jak zacząć i jak zarabiać wykorzystując Internet zapisz się już teraz na darmowe szkolenie, które Cię tego nauczy www.skutecznynetwork.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z ciebie
hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja w stroju kąpielowym
ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suuuuuuuuuuuuper
tak,można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestańcie się podniecać łatwym zarobkiem. Bo takiego nie ma. Te wszystkie pomysły są gó.....o warte. jedynym sposobem jest jest zmiana mentalności i przystosowanie się do obecnej rzeczywistości. czyli kryzysu. Co zrobić ażeby komuś cokolwiek sprzedać i to tanio!!!!!! Obojętnie przez internet czy bezpośrednio. BYLE TANIO bo nikt nie chce wydawać teraz pieniędzy. Tu są tylko możliwości zarobku. To stara zasada ale w nowym wydaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalekoblisko
jest praca przez internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×