Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maja bangolia

czy można zajść w ciążę?

Polecane posty

Gość maja bangolia

wiem, że sie na mnie wkurzycie, ale chcę zadac to pytanie i liczę na Waszą wyrozumiałość. Otóż...Czy można zajść w ciążę kochając się w dni płodne zabezpieczając się jedynie prezerwatywami? Żadna nie pękła. Proszę o odpowiedź bez złośliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie nie
na pewno nie mozna zajść w ciaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tego czy nic z niej nie wyciekło chyba nie mozesz byc pewna.. A co do kochania sie po wytrysku- NIE NIE NIE Prezerwatywe nalezy wtedy zmienic na nową. Po wytrysku mezczyzna powinien sie wycofac i tyle- kochajac sie tak ponosicie ryzyko wpadki. Wystarczy przeczytac instrukcję dołączoną do prezerwatyw i stosowac sie ŚCIŚLE do zaleceń !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja bangolia
dziekuje bardzo nawet nie wiesz jak mi ulzyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja bangolia
ale jeśli po wytrysu nic nie wycieka i wszystko jest w środku, nic nie pękło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli nic nie pekło i nic nie wyciekło jest ok , ale powtarzam- kochajac sie po wytrysku w tej samej prezerwatywie ryzyko ze ona pekne albo sie zsunie jest bardzo bardzo bardzo duze !! Nie radzę tak ryzykowac- lepiej na chwilę przerwac i załozyc nowa gumkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja bangolia
aha rozumiem dziękuję bardzo za wasze opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słoneeeeeeeczko
moze tutaj ktos mi pomoze...jestem wystarszona niektórymi wypowiedziami tutaj an forum...piszą, ze przez petting mozna zajść w ciaze...az sie boje, bo uprawiam z chłopakiem petting...nie dochodzi do wytrysku, ani do stosunku, ani kontaktu z naszymi narządami...na dzien dziesiejszy mam mnóstwo przeźroczystego ciągnącego sie śluz...w pon mam dostac okres, a tego jest mnóstwo tak jak w dni płodne, które nie były w tym cyklu zbyt widocznie...mozliwe, ze przesunęła mi sie owulacja? w 9 dniu cyklu dostałam lekkiego rózowego plamienia, ale to raczej od zadrapania...aaa na koniec dodam, ze robiłam we srode test...wyszedł negatywny, ale robiłam go popołudniu... Pozdrawiam i dziekuje za odpowiedż:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No skoro nie doszło do wytrysku, ani do kontaktu waszych narządów to i skąd miały znaleźć sie w Twoim ciele plemniki? One nie latają ;) heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słoneeeeeeeczko
ale martwi mnie ten śluz...dziwne bardzo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Cie martwi to idz do lekarza :) Tu na forum nikt Ci nie przepowie czemu jest taki a nie inny Bez paniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słoneeeeeeeczko
ale za mną chodzi obsesja ciązy :/ bleee, ale nie była możliwa, wiec musze wykluczyc :) i czekac na okres który pojawi sie w pon lub wtorek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calkiem zielonaaa
nie ejstes w ciazy na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZiS
O_o zdezorientowana juz jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetka
Kochałam sie z moim facetem z zabezpieczeniem - prezerwatywa, wytrysk nastąpił gdy członek był na zewnątrz pochwy, niestety przez przypadek zsunęłam prezerwatywę i usiadłam na niej. Chcę wiedzieć jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikłe. Żeby doszło do zapłodnienia koórki, która w chwili gdy jestes płodna siedzi sobie w jajowodzie plemniki musza naprawde niezle namachac sie ogonkami zeby dotrzec do niej. Wytrysk to im oczywiscie ułatwia bo nadaje im predkosci pocztakowej no i sperma jest wtedy dośc głeboko w Tobie- gdzie odpwoiednie ilosci sluzu powoduja ze moga one sobie tam ten wyscig do komórki jajowej urzadzac :) Prawdopodobienstwo ze trafił sie jakis macho, który wydostał sie z prezerwatywy na ktorej usiadlas, przebył caałą drogę w górę pochwą, potem szyjka macicy, macica i jajaowód jest naprawde niewielkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetka
Tak myślałam ale człowiek może czasami poprostu "zgłupieć". Wolę w takich sytuacjach zapytać się kogoś dobrze poinformowanego. Dziękuję za szybką odpowiedż i pozdrawiam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 000
Cześć:( Mam wielki problem uprawialiśćmy z chłopakiem pettimgi on mi dotykał w intymne miejsca ale wczesćniej dotykał swoich . Powiedział mi że nie mam sie czego bać bo sie nie spóściił tylko miał śluzy czy mogę tak zajsć w ciaże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 000
Strasznie się boje lice na szybką odpowiedz.:*:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziunia497
Czesc mam pytanie:(ostanio z moj chłopak dotykala mnie w w intymne miejsc przy czym wczesniej dotykal swoich ale mowil ze do wytrysku nie doszlo!a ja w tym czasiem mialam okres 3dzien!czy jest mozliwosc taka ze moglam zajscx w cieze mimo to ze mialam okres??prosze o szybka odpowiedz............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitaaa
hej jestem tu nowa i mam pewne pytanie czy mogłam zajść w ciąże gdy byłam w 11 dni cyklu i kocham sie z chłopakiem bez zabezpieczenia ale do niczego nie doszło?? a ja się troszke źle czułam tydzień po tym. bardzo prosze o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy
Madzuinia- po mojemu to nie. po pierwsze przez dotyk nie tak łatwo, po drugie jesli mialas okres, to do owulacji troche czasu zostalo, a plemniki zyja do 5 dni jedynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roslyn
Dziewczyny litosci! Czy wy wiecie jak cieżko jest zajsć w ciążę? Tyle kobiet się stara i nie moze, w tym ja również. Trzeba trafić w ten odpowiedni moment. Jeśli macie nieregularne cykle, używajcie prezerwatywy, albo idzcie do ginekologa po tabletki antykoncepcyjne i nie denerwujcie się, bo jeszcze przyjdzie wasz czas na nerwy. Kochajcie się z głową i zabezpieczajcie się. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senioritkaaa
ostatnio kochalam sie ze swoim chlopakiem bez zabezpieczenia w dni płodne. miały sie one skonczyc dzien pozniej. Czy jest mozliwosc zajscia w ciaze jezeli do wytrysku nie doszlo w moim ciele? czy mozna zajsc w ciaze przez sluz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze to samo
Diewczyny nie panikujcie:D co do ciąży ,i aby w nia zajść to napradwe trzeba miec wielkiego pecha bo to nije od tak szybciutko tka sie na da , zabepieczajcie sie:)) prezerwatytwy napewno wystarcza, ii jeszcze jedno te niby objawy ciazy co naglke po stosunku was dopdaja czesto sa tak zwanym ,, syndromem ciazy,, hehe czyli np:) kiedy suka ma ciaze urojona(troszke glupi przyklda ale chyba dosc zrozumialy) powodzenia:):):))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nifdsgonngfv
kurde ja tez sie boje ze moge byc w ciazy.. jezeli kochalam sie w 17 i 18 dniu cyklu z prezerwatywa ktora nie pekla ani nic z tych rzeczy to jest jakas mozliwosc ze jednak jestem w ciazy:/ Bo powinnam kilka dni temu dostac okres a nie mam ;( jak dlugo moze sie przesunac cos ? blagam o odp :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona19850502
to jest zagmatwane i mam nadzieje ze mi ktos odpowie na to pytanie. Współzyłam z chłopakiem 13 dniu cyklu bez zabezpieczenia, był to stosunek przerywany no i nie jestem pewna czy mogłam zajsc w ciaze bo sperma znalazła sie na moich wargach sromowych i łechtaczce. wytarlismy sie od razu ale on zaczął mnie piescic palcem.Słyszałam ze u mężczyz podczas stusunku wdostaje sie jakas tam kropeczka ale nie wiem na ile jest tam spermy i plemników.Poszłam do ginekologa i on przypisała mi Escapelle. Przyjełam ja dopiero po 65h po stosunku. teraz własnie mija doba od kiedy ja wziełam. Miałam leciutkie kłucie w lewym jajniku ale nie wiem czy to sa skutki dzialania tabletki czy to dopiero owolacja. Jak myslicie. tabletka zadziala , czy musze sie martwic ze jestem w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, wiesz ja mam podobna sytuacje, postnor czy espapelle to naprawde mocne srrodki i zadko kjiedy nie zadziałaja, poza tym nie miałas spermy w pochwie, tylko na wargach, plemniki takiej wielkiej drogi nie dały by rady opkonac(chyba ze wyjatkowooo silne) spokojnie czekaj na okres tak jak ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaaaaaaaaa
czy jest możliwość że zaszłam w ciąże jeśli prezerwatywa została we mnie? Do dam jeszcze że był to sex podczas miesiączki... a dokładnie dwa dni przed jej końcem! jakie sąszanse że jestem w ciąży... boje sie! pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×