Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maleńka17

czy mu na mnie zależy ???

Polecane posty

Gość maleńka17

Hej :) Od jakiegoś czasu spotykam się z kimś. Na samym początku nie odstępował mnie na krok, ciągle adorował, dawał mi odczuć, że mu na mnie zależy. Jednak od jakiegoś czasu jakby się ode mnie oddalał, przestał pisać i nalegać na spotkania. Ostatnio milczy i przystopował z wszystkim, jakby mnie unikał. Tłumaczył się tym, że to ja za bardzo na niego naciskam, że jak ktos robi krok do przodu to on robi krok do tyłu, a jak robi krok do tyłu to on do przodu. Na ostatnim spotkaniu był raczej chłodny w stosunku do mnie i powiedział, że jak będę grzecnza to sie niebawem spotkamy. Co może oznaczać jego zachowanie ??? Czy juz mu na mnie nie zależy ??? Proszę o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsggh
ale palant. zwyczajnie toba manipule. ja bym smiecia kopnela w tylek, nie ze mna takie dziecinne glupie numery :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsggh
manipuluje* mialo byc :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myslę że powinnaś go zacząć olewać i zobaczyc jak będzie reakcja jak bedzie sie odzywał to raczej jest ok a jak będzie Cie olewał to olej na zawwsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka17
zapomniałam dodać, że jest kobieciarzem i często ma wszystko gdzieś ... na początku zależało mu bardziej niż mi, a teraz to ja czekam aż się odezwie ... nawet nie chce mu się odebrać telefonu ode mnie czy odpisać esa - tłumaczył sie,że nie wiedizał co odpisać albo, że był "chory" i nie miał siły /co za ściema :P/. Naprawdę nie wiem co mam mysleć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsggh
naprawde nie wiesz co masz myslec? przykre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w jego skorze
Ja kiedys zachowywalam sie idenycznie jak ten Twoj facet w stosunku do pewnej osoby. Na poczatku naprawde mi zalezalo, zabiegala o niego, bylam nawet zauroczona... Ale gdy tylko zwrocil na mnie uwage, gdy zobaczylam ze wpadl po uszy to momentalnie - cyk! - przeszlo mi wszystko jak reka odjal. On widzac ze sie oddalam jeszcze bardziej zaczal zabiegac, co przynosilo odwrotny skutek - mialam go dosc coraz bardziej. Tak samo jak Ty on mnie sie pytal czemu tak sie zachowuje, i odpowiedzialam mu zgodnie z prawda, ze jesli przystopuje, to mi znow zacznie zalezec. Nie przystopowal, nie olal mnie tak jak powinien w efekcie zabijajac resztki uczucia jakie dla niego sie tlily... A szkoda, bo to naprawde fajny chlopak byl :) (tylko zbyt nadgorliwy ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka17
nie wiem co mam myśleć, bo nie wiem o co tak naprawde chodzi i za bardzo mi zależy :/ a nie chce się narzucać, żeby nie pomyślał sobie, że ma mnie w garści :P ... chce, żeby się określił - tylko jak to zrobić ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Tłumaczył się tym, że to ja za bardzo na niego naciskam\" akurat to może być prawdą, co nie zmienia jednak faktu, że według mnie gość przyjął totalnie bzdurną taktykę zmiany tej sytuacji - nie odbieranie telefonów, teksty w stylu \"jak będziesz grzeczna to się zobaczymy\"??? Co to ma być??? Zachowuje sie jak dzieciuch dla mnie na tytm etapie znajomości z takimi posunięciami to gość jest do zmiany - nie ciągnęłabym tego dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
··Tłumaczył się tym, że to ja za bardzo na niego naciskam·· czym go naciskalas ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsggh
przeciez od razu widac, ze koles ma cos z psychika prawda klaudko? nie rozumiem po co autorka tematu chce to dalej ciagnac. po co ci jakis popapraniec emocjonalny, normalnego chlopa poszukaj :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka17
wg niego naciskałam go tym,ze chcialam sie z nim spotkac i pisałam esy, dzwoniłam, a on nic, ale w koncu dopiełam swego i się spotkał, ale radościa nie tryskał :/ być może jest tcórzem i nie chce mi powiedzieć jak jest a byc moze sam nie wie czego chce ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koleś uskutecznia jakieś dziwne gierki - albo coś jest faktyczie nie tak jak on by chciał (to jest zupełnie naturalne, że tak może sie zdarzyć) i się konkretnie rozmawia i wspólnie zmienia sytuację, paracuje nad tym, ale do widzenia. U niego nie pojawia się żadna z opcji, tylko jakies uniki, zagadki. Na początku znajomości jak dla mnie to jest z gruntu zła taktyka Na rozwiązywanie łamigłówek mozna się ewentualnie porywać, jaśli związek jest dłuższy, coś naprawdę fajnego się zbudowało i szkoda ot tak odpuścić - wtedy mozna dac wiele z siebie i poużerać się z jakimiś tam dziwnymi zagraniami partnera (bo w zyciu jest różnie i czasem z różnych przyzyn takie coś się pojawia). Ale na początku taki zgrzyt??? - no nie, powinnas mu wyraźnie powiedzieć, że na takie coś to Ty nie idziesz, bo trochę za mało on z siebie dał, żeby mógł aż tyle wymagać od Ciebie tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsggh
pieknie napisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może on Was nie traktuje jak parę? Czy ewidentnie wiadomo, że z obu stron te spotkania są próbą zbudowania związku??? To jest zasadnicza kwestia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka17
w tym problem, że to On pierwszy zaczął nas traktować jako parę i był bardziej zaangażowany ode mnie, a teraz wygląda na to, że to mi abrdziej zależy ... nie cche tego zniszczyć, ale z drugiej strony chce mieć jasność ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka17
kobiecy punkt widzenia jest ciekawy, jednak wolalabym poznać jak to widzą mężczyźni, więc czekam na męskie wypowiedzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koles ma cie w dupie
ja jako facet :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno, jaki meski punkt widzenia?! Koles sie Toba bawi, pogrywa sobie... Ma Cię w dupie- brzmi strasznie ale to niestety prawda. A Ty, zamiast sluchac dziewczyn ktore na pewno sobie nei wysysaja tych rad z palca, tylko mowia z doswiadczenia, prosisz o "meski punkt widzenia". O LITOŚCI !! Z nicku wynikaloby ze masz 17 lat - slusznie wnioskuję? Chyba sie musisz na wlasnych bledach nauczyc tego, czego probuja Cie nauczyc starsze kolezanki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka17
faktycznie brzmi strasznie :/ niesłusznie wnioskujesz - ta 17 nie ma nic wspólnego z moim wiekiem ... a chciałam poznać męski punkt widzenia, ponieważ kobiece postępowanie różni się od męskiego jak powszechnie wiadomo ... dziękuję za pomoc - chyba macie rację, że ma mnie w d ... buuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuu sruuu jak jakies dziecko
dramat no :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka17
w każdym z nas jest trochę z dziecka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka17
w każdym z nas jest trochę z dziecka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×