Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewunia1981

Czy na głodówce schudne 4 kg przez 9 dni??

Polecane posty

Gość ewunia1981

Czty na głodówce schudne 4 kg przez 9 dni?? prosze o dop lub jak bym jadła duzego jogurta dziennie prosze o odp dzieki dziewczyny pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeeeeeeeeeeeeeeee
nie schudniesz, pozbędziesz sie w wiekszości wody z organizmu i tylko niewielkie ilości tluszczu, jak zaczniesz potem znowu jesc wszystko wroci i to pewnie w nadmiaze bo organizm włączy tryb awaryjny i bedzie strasznie chomikował to co otrzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewunia1981
to niewazne co strace wazne czy schudne 3-4 kg wagowo to mnie tylko interesujes wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niejedzac nie
schudniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez ewka
cze kiedys schudłam własnie przez 9 dni 4 kg...ale to było tak dawno...teraz tez próbuje ale jakos mi to nie wychodzi...niewiem czego...moze przez ten klimat....własnie jak było ciepło tzn na wakacjach schudłam tak szybko ..no a teraz nie bardzo...wtedy wsumie to nic nie jadłam ...tzn jadłam dzienni jakies 2 sucharki i taki chleb ryzowy...czyli jakies 300 kcal dziennie.i duzo piłam...powodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewunia1981
dzieki mam nadzieje ze schudne a ja mam tak ze sie odchudzlam i przez tydzien sie obzerałam i 4 kg wrocilam i chce to szybko zrzucic jak najszybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeeeeeeeeeeeeeeee
ale po co ci takie schudniecie?? co z tego ze na wadze bedzie 4 kilo mniej jak w obwodzie nic sie nie zmieni??? to bez sensu, na wadze 2 kilo można schudnąc nie jedząc 2 dni i pijac herbatki, tylko co z tego skoro cale zycie nie mozesz nie jesc. Schudniesz bo pozbedziesz sie wody i wszystkich resztek jakie sa w twoim przewodzie pokarmowym, tylko co to ci da??? chcesz schudnac na 3 dni?? na jakas impreze??? czy na stale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewunia1981
dzieki mam nadzieje ze schudne a ja mam tak ze sie odchudzlam i przez tydzien sie obzerałam i 4 kg wrocilam i chce to szybko zrzucic jak najszybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewunia1981
wiesz chce sie pozbyc tego co mi narosło przez tydzien bo nienawidze siebie takiej grubej po prostu plakac mi sie tylko chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawdę =
wiesz, co! tak, serio to stracisz 4kg w 4 dni... woda i trochę tłuszczu, 9 dniii... to za długo... ;) serio! pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawdę =
wiesz, co! tak, serio to stracisz 4kg w 4 dni... woda i trochę tłuszczu, 9 dniii... to za długo... ;) serio! pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewunia1981
dzieki to niewazne co strace wazne zeby waga mnie pokazywała i ubrania zrobiły sie lzejsze pozdrawiam papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jem od ośmiu dni
tylko warzywa. do 500kcal. a to bardzo dużo warzyw:). co dzień chudnę 0,5-1kg. już jest mnie mniej 5 kg. :) . zależy jaką masz wagę wyjściową. jeśli jesteś szczupła to będzie ci trudniej. polecam głodówkę warzywną. same warzywa, sok pomidorowy, woda, można jeść jabłka. przynajmniej masz to co potrzebne do życia. na ścisłej głodówce niszczysz organizm i włosy i paznokcie są fatalne. i miesiączka może się zatrzymać. poza tym straszne pryszcze wyskakują. na tej mojej dietce pierwsze trzy dni spada dosłownie po kilogramie dziennie:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewunia1981
ja mam 174 cm wzrostu i waze obecnie 59kg a ostanio sie intensywnie odchudzlałam i schudłam 10 kg a teraz mi przybyło 4 i chce je szybko zrzucic wiec jabym jadła dziennie np. tylko duzy jogurt naturalny jakies 300 kcal to ile schudne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeeeeeeeeeeeeeeee
no ubrania to sie napewno nie zrobia luzniejsze jak pozbedziesz sie wody. Lepiej wez sie za cwiczenia. ja od 2 miesiecy jezdze na rowerku stacjonarnym codziennie po godzinie i jak na razie schudlam tylko 2 kilo ale co z tego jak w pasie 4 cm a w biodrach 2cm. To sie liczy a nie waga. a i moj efekt sie utrzyma nawet jak wyjade na 2 tygodnie na wakacje i bede sie obzerala i nic nie robila, a obie grozi po takich 2 tygodniach 10 kilo wiecej. Napisalas wzrost i wage ale napisz tez wymiary bo 2 dziewczyny o tej samej wadze i wzroscie moga zupelnie inaczej wygladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno myśl
na głodówce może zatrzymać ci się miesiączka... zastanów się czy ty już nie masz anoreksji! jeśli mierzysz 174cm to prawidłowa waga powinna być 64kg! twoim problemem nie jest waga tylko psychika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mahtab
Schudniesz nawet więcej,ale to bedzie tylko woda i resztki z jelit, na wadze bedzie mniej ,ale w ulubione spodnie i tak sie nie zmieścisz(obwód nic się nie zmieni!!!),będziesz miala podkrązone oczy i to bardzo,będziesz ogolnie oslabiona i będziesz miala ogromna ochotę głównie na słodycze!! Głodówka jako kuracja oczyszczająca tak! Ale nie jako odchudzanie.Wiem to z autopsji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doświadczona
Ewunia - dziecko, czy Ciebie ktoś nauczył czytać ? Zadajesz pytanie, dziewczyny Ci odpowiadają, radzą dobrze, po czym.....znów powtarzasz, pytanie - czy schudniesz jedząc tylko jogurt !!!!! Weź się za te warzywa + soki, albo daj sobie spokój, chyba, że chcesz stracić zdrowie i urodę, bo z tego co widać rozum już powoli tracisz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewunia1981
podczas 5 dni poszło 4 kg i spodnie na mnie wisza wiec doswiaddczona i inee dziewczyny jak niewiecie to nie mowcie ze nie schudne i spodnie sie nie dopna bo sie dopieły pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmm.........
odezwij sie za kolejne 5 dni jedzenia i powiedz czy dalej sie dopinaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co
no i jak tam??? ile teraz jesz w ciagu dnia?? i jak tam Twoja waga??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka30
na każdy 1kg mniej tłuszczu trzeba zwydatkować 7500kcal. na 1kg wody mniej wystarczy 1 dzień głodówki - nawet jeśli zwiększysz spożycie wody o kilka litrów :) głodówka jest zdrowa bo oczyszcza ale na dłuższą metę niebezpieczna dla odchudzających, bo organizm znacznie spowalnia metabolizm. moim zdaniem nie ma się co głodzić, trochę więcej ruchu i trochę mniej pożywienia. znajome najczęsciej rezygnują z kolacji i muszę przyznać, że w ich przypadku to zawsze działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewunia1981
niewiem kim jestes ale nadal jestem na głodowce i schudłam juz 4 kg wiec jak sie nie znasz to nie mow wiesz ja wiele razy sie tak odchudzam i wiem jak jest moze niektorzy maja inaczej ale ja tak nie mam pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
poczytaj sfd, tam piszą że głodowka bez wysiłku = tłusty chudzielec, czyli nic ładnego. Co z tego że beziesz mniej ważyła jak Twoje ciało nie będzie jędrne i będzie brzydsze od tego zanim stosowałaś głodówkę. Acha a przy głodówce nie można stosować wysiłku bo organizm nie wydoli i znajdziesz sie w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
i dlaczego jesteś taka niemiła??? Przecież wszyscy chca tu dla Ciebie dobrze. To proste głodówka jednodniowa dla oczyszczenia organizmu jest jak najbardziej wskazana, ale jakas dłuższa jest niezdrowa, każdy lekarz Ci to powie. Jeśli już sie na takie coś decydujesz to powinno to być prowazone pod okiem lekarzy i specjalistów. Sa takie wyjazdy gdzie sie je malo, prawie nic ( ale są to rzeczy dobrane przez dietetyków do każdego indywidualnie) i są zajecia sportowe, ale nie jest to tak że się przyjeżdza i od dzisiaj nie je, do tego dochodzi sie stopniowo tak samo jak po zakonczeniu głodówki stopniowo wraca sie do np. poziomu 1500kcal. Jeśli nie będzie tego okresu wprowadzającego i wyprowadzającego z głodówki wtedy wrzody gwarantowane....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poa
tak schudniesz. Ale kiedy skończysz głodówkę, twój organizma zacznie gromadzić zapasy w postaci tłuszczu zabezpieczając rezerwy na następną twoją głodówkę, tak że przypuszczam przytyjesz około 8 kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewunia1981
ja wiem swoej bo wiee razy stosowalam i iwem jak jest w moim przypadku nagłodowkach wiec nie mowcie tłusty chudzielec bo to nie prawda i wrzodów nie mam wiem jak to jest i nie wpierajcie mi głupot mam jedrne ciało anigdy nie cwicze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka30
wiesz lepiej bo stosujesz to ciągle, jasne, ale czy nie zastanowiło Cię to, że ciągle głodówkę musisz powtarzać żeby te 4 kg na nowo zrzucić? czy nie wraca jak bumerang? odwadniasz się dziecko i na tym ten ubytek wagi polega. szczególnie biust na tym ucierpi. jestem zwolenniczką głodówek oczyszczających, wierzę w ich zbawienne działanie na organizm, ale nie w sposób na ciągłe odchudzanie! a ponadto, skoro wiesz swoje to po co się pytasz? skoro pytałaś 14 marca, to do 14 marca nie stosowałaś tego sposobu. Teraz zaskutkował chwilowym obniżeniem wagi a Ty podajesz, ze się na tym lepiej znasz bo stosujesz to często. Doświadczona i dalej zapytuje innych "co będzie jeśli"? Któż lepiej od Ciebie, doświadczonej w głodówkach, znałby odpowiedź? Kręcisz straszliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewunia1981
znam sie i nic nie krece kobieto tylko mi chodziło o to jak maja dziewczyny czy podobnie czy osiagaja lepsze rezultaty a po 2 nie wiedzialam jak zatytułowac topik to po prostu tak napisałam wiec prosze nie pisz mi tu ze ja cos krece pozdarwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadzieja
wiesz co jesteś beznadziejna, Twoje wypowiedzi są okropne. I jesli nie uprawiasz zadnego sportu a ciagle jestes na glodówkach to na pewno jestes tłustym chudzielcem. a fuj z takim cielskiem, to już lepsze takie przy sobie ale jędrne...i nie mowie tego dlatego że ja takie mam, bo moje cialko jest jedrne i wysportowane. Kiedys ważyłam i w obwodach mialam wiecej (jakies 10 kilo) a teraz dzieki wysylkowi(i troche genetyce) moje wymiary 93-64-90. Kiedys też robilam diete bez sportu, ważyłam mniej niz teraz a wygladalam gorzej bo mimo mniejszej wagi obwody(szczegolnie brzuh i uda) były wieksze. Rób jak chcesz, Twoja sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×