Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Czy na wsiach ludzie też wiedzą o istnieniu muzyki metalowej?

Polecane posty

Czy jakbym staneła przed typowym wieśniakiem ubrana jak metalówa to on by wiedział czemu ja tak jestem ubrana? :) jakby zareagował? :) Ciekawią mnie takie socjologiczne zagadnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spalliby cię żywcem i wrzucili do rzeki idiotko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak jest wszędzie, ale z doświadczenia wiem, że nie. Pojechałam na wieś do kogoś z rodziny, nie byłam ubrana tak jakoś ekstremalnie inaczej czy nie wiadomo jak, zykłe rurki, czarna koszulka i mam kolczyka w wardze, a tam... "pewnie należysz do jakiejś sekty"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dostała bys z łopaty kobieta byłaś kiedyś na wsi lepiej są ubrani niż w miastach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak wiedza bo po wioskach tez jezdza zbieracze zlomu ciemnoto masz chyba mozg zardzewialy od tego metalu oile go masz co ty reprezentujesz swoim ubiorem artysci zespolow metalowych normalnie sie ubieraja tylko wy fani tej muzyki wygladacie jak straszaki na szpaki w sadzie czeresniowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" artysci zespolow metalowych normalnie sie ubieraja " to podaj przykład zespołu, którego artyści "normalnie sie ubierają" :D Ja jeszcze nie byłam na koncercie na którym muzycy na scenie wyglądaliby jak zwykłe andrzeje z ulicy, ale ty wiesz lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomyślałabym, że żartujesz, ale po twoim p********iu o chinach mam wątpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tkzw. metal to takie ostrzejsze disco polo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ale po twoim p********iu o chinach mam wątpliwości" Dobra, chiny są wolnym i demokratycznym krajem w którym nie są łamane prawa człowieka, przekonałas mnie :) tylko dlaczego do tej pory nie wypisałaś tych niescisłości z artykułu na wikipedii o cenzurze w internecie w chinach, przecież o to cie prosiłam? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypisałam, powiedziałam, że arykuł jest przesadzony, zwłąszcza jeżeli chodzi o zakres edukacji. Poza tym nikt tam metalu nie zbanował, więc kolejne państwo gdzie każdy olałby twoje desperackie próby zwrócenia na siebie uwagi :) no, ale jak zwykle "zapomnisz" tego posta albo urwiesz temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zresztą Moorland, miałas kiedyś kontakt z polską(małopolską, podkarpacką przede wszystkim), ze ten temat cie dziwi? :) Ano tak, przecież Polska rzeczywistość jest w twoich oczach identyczna jak brytyjska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Artystów na scenie to akurat głupia dziewojo nie porównuj, bo to strój sceniczny jest. Mają corpse paint, karwasze.. po ulicy na co dzień tak nie zapieprzają. Też słucham metalu, często chodzę w glanach i jakimś t-shircie czarnym np, ale przesada mi sie tez nie podoba, jak jakiś mega blady ryj i makijaż jak zombie oraz 10 pieszczoch na każdej ręce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne, że miałam, jak większość ludzi mam rodzinę na wsi, którą odwiedzam i szczerze mówiąc nikt mnie z krzyżem nie ganiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest metal .Nie ma" muzyki " metalowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Poza tym nikt tam metalu nie zbanował, więc kolejne państwo gdzie każdy olałby twoje desperackie próby zwrócenia na siebie uwagi" ale pierwszy zespół metalowy powstał dopiero w 1988, a w późnych latach 60 i wczesnych 70 muzyka rockowa była tam zakazana ze względu na pewne wydarzenia, o których z swoją "wybitną" wiedza historyczną pewnie nie wiesz, to też nigdy ta muzyka sie tam w pełni nie mogła rozwinąć, czego efektem jest to, że w Chinach według metal archives jest około 200 zespołów a w polsce ponad 2000 mimo iż w Chinach mieszka kilkadziesiat razy więcej ludzi. Nie zaprzeczysz tym faktom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale mamy rok 2014 nie 1988, metal się tam po prostu nie przyjął (chociaż mają sporą scenę alternatywną). Większą popularnością cieszy się hip-hop, dance, trance i, na wspomnianej scenie alternatywnej, industrial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Mają corpse paint, karwasze.. po ulicy na co dzień tak nie zapieprzają." Mam znajomych grajacych w zespołach i częśc z nich tak zapieprza po ulicy. :) I Titus z Acid Drinkers też tak zapieprza, sama widziałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"solary metalu" - jak to nie jest "dla żartu" to chyba mają ze sobą jakiś problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tu ci clownie juz ktos napisal ze to jest ubior sceniczny i taka w tym temacie jest prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co z tym ubiorem? "Metalowy ubiór" to spodnie i tshirt, czyli nic specjalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czego niektórzy mają taki problem, że ktoś sie ubiera "jak metal", ze aż piszą "ciemnoto masz chyba mozg zardzewialy od tego metalu oile go masz co ty reprezentujesz swoim ubiorem artysci zespolow metalowych normalnie sie ubieraja tylko wy fani tej muzyki wygladacie jak straszaki na szpaki w sadzie czeresniowym" :D :D :D to jest własnie wiesniackie, miec pretensje do kogoś jak sie ubiera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo tak naprawdę ubierają się normalnie, to tobie się wydaje, że ich (i twój...i wszystkich twoich znajomych...) wygląd jest "nienormalny"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma "artystow muzyki metalowej " Artysta musi coś potrafić .Czlonkowie zespołów metalowych ani nie potrafią grać a tym bardziej śpiewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to był żart, chodziło o ludzi na siłę zwracających na siebie uwagę noszeniem corpsepaint'a na co dzień. Są jak te solary, najchętniej chodziliby z tabliczką "patrz na mnie!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to źle, że jesteś blada jak trup :-O Jak masz taką naturalne karnacje to ok, ale czarne włosy, wysmarowany na biało ryj i oczy niczym panda to nie jest wcale ładne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to czy jest czy nie jest to już jej sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"bo tak naprawdę ubierają się normalnie, to tobie się wydaje, że ich (i twój...i wszystkich twoich znajomych...) wygląd jest "nienormalny"" Jak widze faceta z długimi prawie do pasa włosami w t-shircie Amon amarth(dziś rano taki szedł ulicą tą którą ja tylko w przeciwnym kierunku do mnie :classic_cool: ) to nie myśle sobie "zwykły andrzej to jest", tylko myśle "o, metal idzie". :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×