Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy naprawdę mężczyzni są tacy naiwni?

Polecane posty

Gość gość

Myślą, że zawsze będziemy wulkanami seksu? Najmniejsze libido mamy kiedy dzieci przychodzą na świat i są małe. Wasze zadanie to dbać o nas w tym czasie. Dajemy wam miskę z jedzeniem, opiekujemy się waszym potomstwem. A jak wam się nie podoba zawiązać na supelek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większości nikt nie zechce. Nie jest tak łatwo znaleźć kobietę. Przykładem są koniobijcy z tego forum. Bedziecie błagać o adresy mailowe żeby chociaż zdjęcie c**y zobaczyć. Jak tutaj. Bo tylko na to was stać, a i tak będziecie robić przy żonach i na żony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Statystyki kłamią. Skoro tak to skąd tu tylu kobiobijców błagajacych o adresy mailowe? Dla mnie to mój może sobie oglądać i płacić d****** Ja przynajmniej mam spokój. A utrzymywać mnie musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Statystyka także mówi, że co czwarta kobieta to Chinka :D Widzieliście w Polsce jakieś Chinki? Oprócz turystek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozejrzyj się chociaż po tym forum. Ilu tu kundli, którym mądre żony dają jak chcą. Dlatego nie rozwodzą się i boją wszystkiego, bo to kobiety nimi rządzą. Żebry na forum, a potem grzecznie do tej niedajki. Razem z portfelem, a ona wystarczy, że da dwa razy w miesiącu i już się cieszą. Biją litrami sperme nad zdjęciem byle czego. Bo mądra kobieta da im kiedy chce ona i nie za często. Niezależnie od tego ile tematów jeszcze założysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężczyźni są bardziej naiwni niż ten szczekający Reksio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielkie sfrustrowanie seksualne wyczuwam w tobie, młody scatorze. Idź so kantoru, wymień trochę szmalu na korony czeskie i jedź do Czech, najlepiej do Pragi i ulżyj sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Scator nawet myśleć logicznie nie umie. Czytanie ze zrozumieniem przewyższa jego zdolności umysłowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To kobiety grają pierwsze skrzypce w związkach. Mężczyźni wytrzymują nasze bóle głowy i pracują, bo chłop bez pracy to eunuch. Dostajecie co łaska. Policz sobie koniobijców, rzucą się na każdy mail. Nawet na starszą panią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze. Mi kobieta w domu nie była by potrzebna jestem w 100%samowystarczalny,a ze znalezieniem chętnej na seks nie ma problemu,a w ostateczności jak Rescator napisał są prostytutki,masażystki do wyboru do koloru,koszty związane z takimi paniami identyczne jak bym miał utrzymankę w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Druga sprawa ile to kobiet lata za facetami ,a niby po co do sanatorium jadą same (rzadko która chora),a po co szukają na portalach randkowych facetów,po co korzystają z płatnego seksu,albo jak lat temu kilkanaście pod koszary przychodziły się grzmocić .Wystarczy,że chciałbym sobie zamoczyć biorę taksówkę i jadę do pewnej knajpy w centrum mojego miasta i mam do wyboru panny,mężatki,wdowy,panie bizneswoman same ci postawią drinka bo je ci... swędzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@gość dziś To kobiety grają pierwsze skrzypce w związkach. Mężczyźni wytrzymują nasze bóle głowy i pracują, bo chłop bez pracy to eunuch..<< Alez tego nie neguje, zawsze gralyscie pierwsze skrzypce i bardzo dobrze. Takze to, ze chlop bez pracy to eunuch, to prawda. Natomiast co do wytrzymywania waszych "bolow glowy", to zwykle jest to do czasu. Pozniej cierpliwosc sie konczy. Ci konobijcy rzucajacy sie na kazdy mail, to nudzaca sie gimbaza. xx A ja nie wierze ani w pierwsze skrzypce ani w ból głowy, może dlatego jestem spełniona i lubię harmonię dźwięków :D R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Res, ale i owszem przyznaje , że tak być może :D Dobrej nocki R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facetów zdradzajacych jest mnóstwo. Wiem no sama trafiłam nie raz na profil znajomego zajetego, nie raz rozmawiałam na czacie, dużo wiem. Wielu zdradza. Czy wszyscy? Chciałabym wierzyć, że nie. To czy zdradzi zależy od wielu rzeczy a samo dawanie d żony /dziewczyny wcale nie zapewni, że on tego nie zrobi. Znałam takich co zdradzali mimo to, chcieli nowych doznań. Wiem, że jeśli masz kasę to nie ma problemu, zawsze będzie chętna. Jeśli jesteś inteligentny, przystojny ale nie chcesz płacić to też nie zawsze osiągniesz sukces. Znaleźć chętną na raz jest łatwiej, niż kogoś na dłuższą metę, kobiete która sama chętnie wpycha Ci ręce w spodnie jest trudniej. Trzeba umieć ją przyciągnąć do siebie i wcale nie nam na myśli uzależnienia finansowego, zapewnienia kasy. Kocham się z moim mężem, czasem mam dużą ochotę, czasem nie. Nie raz inicjowalam różne spontaniczne zabawy, seks w parku, seks w pociągu, seks z inną parą, przebieranki. I wcale nie jestem pewna, że mnie nie zdradzi. Mam apetyt na urozmaicenia i szczerze chciałabym jeszcze wiele! Po prostu jestem realistka. Wielu mnie zdradziło. Mój obecny też to zrobił, przez co straciłam do niego szacunek, traktowałam go dosłownie jak szmate, nie zależało mi, ponizalam go, chciałam go do siebie zniechęcić. Dałam mu jednak druga szansę, zaczęłam go szanować (po 7 latach od zdrady), nie ponizam, zależy mi. Ale czy kocham? Już nigdy nie będę go kochać tak jak przed zdrada. Oddalabym życie za niego a teraz? Nie. Jeśli zdradzi kolejny raz? No cóż... Nie wiem, otwarty związek? Rozstanie? Pewnie rozstanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, możesz powiedzieć w jakiej knajpie i w jakim mieście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielkie libido nie źartujcie ,bo to nie jest śmieszne . Jeśli masz takie libido to umów sie ze mną jesteś gotowa ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smieszne jest rozumowanie, ze żona robi łaskę sypiając z mężem. U mnie w tej kwestii zawsze dobrze się układało. Ja uwielbiam się kochać i nigdy nie robiłam z tego monety przetargowej. Sobie sprawiam przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gosc wczoraj 2017.10.13 ona zdradzila, ale to podobny przypadek, ja tak samo czuje, nie minelo jeszcze 7 lat, minely juz 4 , ale czerpie satysfakcje z tego jak ona płacze, kochalem ja, mocno, teraz nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz już dość masturbacji ? Twój drągal nie domaga ? Ciagle w pracy się masujesz ? http://e-masturbacja.pl Mi pomogli pomogą i Tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukasz przyjaciół do wspólnej masturbacji ? Masz dość marszczenia drągala ? Wejdź na HTTP://E-MASTURBACJA.PL Mi pomogli i poznałem masę znajomych do wspólnej onanizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×