Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uczennica96

czy nauczyciele mogą tak robić?

Polecane posty

Gość uczennica96

Witam. Miałam wczoraj kółko z chemii jednak nie byłam na nim z powodu badań kontrolnych (a zawsze na nie chodze). Następnego dnia czyli dzisiaj musiałam pisać sprawdzian wraz z innymi czterema osobami. Reszta klasy natomiast nie musiała tego pisać. Jak się okazalo to tylko osoby które nie były na zajęciach dodatkowych musiały go pisać, ponieważ nie pojawiły się na kółku. Dlatego mam pytanie: czy nauczyciel może tak postępować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nie ma prawa jesli masz usprawiedliwienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teoretycznie nie, ale może sie wyprzeć. Powie, ze to forma odpowiedzi, a ńie żadna kara za nieobecnośc i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoj nauczyciel to mizerna gnida. Nalezy go obserwowac -najlepiej wlacz w to rodzicow, ktorzy w koncu swoimi podatkami oplacaja prace tej mizernoty. Ma obowiazek byc fair, a zajecia kolka chemicznego (jakiegokolwiek kolka) sa dobrowolne. Obserwowac wszystkie jego potkniecia, najlepiej notowac, potem dostarczyc dyrektorowi albo do inspektoratu oswiaty. Jezeli ktos nie jest fair, to zasluguje na chamskie i rowniez nieuczciwe traktowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczennica96
Oczywiście dalam usprawiedliwienie za wczorajsze dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczennica96
Najgorsze jest to ze nauczycielka chemii jest żoną wicedyrektora. A zapytana czemu tylko my piszemy sprawdzian odpowiedziała ze tak jej się to podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz 18 lat i nie potrafisz rozwiązać problemu? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie powinien w ogóle mieszać lekcji z zajęciami dodatkowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczennica96
Mam 16 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczennica96
Są to zajęcia które mają nas przygotować do matury. Ja jednak postanowiłam już ze nie bd pisać z chemii tylko z innych przedmiotów które to juz wybrałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczennica96
Skarżyli się na nią juz nie jedni uczniowie i ich rodzice. Rozmawiali nawet z dyrektorem ale z uwagi na to ze jest żoną wicedyrektora nic nie zrobili. A skargi są na nią do tej pory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to trzeba zbierac dowody i poskarzyc sie wyzej - urzad miasta, inspektorat oswiaty, miejscowa prasa (moze byc nawet jakis brukowiec) - mlodzi, ambitni reporterzy czekaja tylko na takie historie. Musi byc tylko z glowa, bez emocji, po prostu punktowac argumentami. W koncu pensje tej baby placa wasi rodzice swoimi podatkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczennica96
Może wreszcie ją wywalą tak jak z innych szkół w których wczesniej pracowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×