Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy nie nadaje sie na zwiazek?

Polecane posty

Gość gość

Oto moje wady: -Nie jestem pewna co chce w zyciu robic -jestem niezdecydowana -jak ktos mnie zrani lub zostawi strasznie to przezywam i boje sie przez to wchodzic w nowy zwiazek, bo nie wiem czy jeszce raz dalabym rade uporac sie ze zlamanym sercem Po za tym jestem kochajaca i lubie z siebie duzo dawac. Czy nadaje sie by byc dla kogos dobra dziewczyna, czy cechy powyzej mnie dyskwalifikuja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda potwora znajdzie swego amatora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zraniona Euphoria
kochana, mam podobnie. ale to nie znaczy, że nie nadajesz się na związek. uwierz mi, że z doświadczenia wiem, że jak znajdziesz odpowiednią osobę, to nie będziesz myśleć w kategoriach czy nadajesz się na związek czy nie. ja spotkałam wspaniałego faceta na swej drodze, ale nie jest dane mi z nim być. odkąd żyję (23 lata), zawsze myślałam, że ze mną jest coś nie tego, bo nikt mi się nie podoba! aż w końcu trafił sie taki on, dzięki któremu uwierzyłam, że nadaję się na związek mimo wielu wad. bo gdy kochasz, nie zastanawiasz sie nad takimi rzeczami. także MIŁOŚC rozwieje wątpliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie to każdy człowiek jest niezdecydowany, bo co chwila zmieniają mu się poglądy i oczekiwania. Najważniejsze to to czy pomimo tego że nie wiesz co chcesz w życiu robić, umiesz sama o siebie zadbać, jeśli jesteś samodzielna i nie oczekujesz opieki od faceta, to na partnerkę chyba się nadajesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wydlada, ze kochasz za bardzo, osaczasz partnera, bo boisz sie go stracic, ale wlasnie przez to osaczanie go tracisz.... Jestes kobieta-bluszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekuje kochani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łatwiej będzie napisać jaka kobieta nie nadaje się do związku, niż pisać ci czy ty się nadajesz, czy nie ;) 1. Księżniczka, czyli laska która oczekuje 100% opieki od faceta, sponsoringu, zapewniania ciągłych wrażeń i rozrywek. 2. Puszczalska, leniwa, wulgarna i niezaradna imprezowiczka, która uważa się za pępek świata i która uważa że wszystko się jej należy. I w sumie to chyba wszystkie, które nie nadają się do poważniejszych relacji, pozostała reszta kobiet nadaje się na partnerki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile ważysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem drobna, czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×