Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy nie żałujecie tego że nie macie dzieci

Polecane posty

Gość gość

Pytanie do osób które nie zdecydowały się na dzieci. Czy nie żałujecie ? Jakie sa plusy , jakie minusy ? I dlaczego zdecydowaliście się na życie bez dzieci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 40 lat i jestem facetem I BEZ DZIECI JESTEM SZCZĘŚLIWY. na co mi one, studnia bez dna. Pieniądze przeznaczam na coś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 34 lata i nie zaluje tego, ze nie zdecydowala sie na dziecko. nie potrafie wymieniac + i - poniewaz, nie czuje w ogole instynktu macierzynskiego, male dzieci mnie mecza i denerwuja, nie wyobrazam sobie miec takie caly czas, non stop. nie nadaje sie na matke i mi to kompletnie nie przeszkadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie żałuję, kobieta, lat 42 nie widzę żadnych minusów plusy? czas, kasa, brak bardzo poważnego obowiązku i wiecznej troski /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z moim męzem otwarcie jeszcze przed małeństwem powiedzieliśmy sobie ze dzieci mieć nie chcemy, po prostu nie przepadamy za dziecmi, nie rozczulają mnie pierwsze ząbki, pierwsze kroczki itp. nie wytrzymałaby psychicznie pod natłokiem wiecznych pytan, a po co, a dlaczego, fochy, humory i ryk, nie lubie jezdzic do rodziny gdzie sa male dzieci, ciagle hałasują nie można spokojnie rozmawiać i nie lubie kiedy rodzina przyjezdza z dziecmi do nas, robią tylko bałagam i hałas oraz pretensje żeby zamknąć kota w sypialni bo może podrapać dziecko. sorry ale po pierwsze kot jest u siebie a po drugie jak go się dusi i ciagnie za ogon i wrzeszczy jak nienormalny to wiadomo ze kot się boi. moja tesciowa nie jest zadowolona z naszej decyzji o braku dzieci ale to nasze zycie. nie mam zamiaru przestawiać zycia o 180% bo dziecko, poza tym zauważyłam niestety w bardzo wielu przypadkach ze dziecko tylko rozwala małzenstwo, zona tylko się zajmuje dzieckiem, przelewa cała milosc na dziecko a meza ma gdzies, facet z kobieta już nie zyją razem tylko obok siebie, ona w swiecie dziecka a on w swiecie "musze zarobić bo na pieluchy na starczy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popieram jak kobieta nie ma instynktu macierzyńskiego to dobrze robi że nie decyduje się na dziecko,dziecko to odpowiedzialność a nie kazdy ją ma.Potem taki przypadek jak z tą całą wasniewską że mordują własne dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goja gojaa
Mam 29 lat , jakis czas temu mialam torbiel na jajniku lekarz powiedział jeszcze przed operacją ze nie bede mogła miec dzieci bo to endometrioza , zalamałam sie , mimo ze nie myslałam o dzieciach... Po operacji wyszło ze to jednak zwykła torbiel, Czesto sie kontroluje. Ale narazie nie planuje miec dziec***Pracuje ,mam czas na wszystko, gdzie chce to sobie jade ide itd... co chce to sobie kupuje, ostatnio w douglasie zrobiłam zakupy za 2,5 tyś Nie kupuje tak zbyt czesto ale wiem ze moge se pozwolic na to czy na tamto..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie zawsze dziwi, ze uwazacie za wasze dzieci beda wiecznie MAŁE-( "male dzieci mnie irytuja" - no jak dlugo to dziecko ma byc male? 60 Lat?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak brałam ślub mając 26 lat to też z mężem stwierdziliśmy, że nie chcemy mieć dzieci. mężowi jednak w ciągu 10 lat poglądy się zmieniły i obecnie ma dziecko z jakąś młodą 24 letnią siksą, a ja zostałam sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem szczęśliwa, że nie mam dzieci. Jak widzę jaką orkę mają moi znajomi to jest mi ich zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 42 lata, nigdy nie chciałam mieć dziec***przez całe lata znosilam głupie teksty zasciankowych prostakow, tłumaczących z wyższością, ze 'ci się odmieni'. Po prostu nie wszyscy chcą mieć dzieci. Nigdy mi do głowy nie przyszło, żeby mogło być inaczej. Jak ktoś naprawdę chce, super, niech je ma. Inni nie chcą i są z tym szczęśliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty żałujesz, że masz? czemu zawsze bezdzietnych sie pyta czy zaluja, ze nie maja dzieci a rzadko kiedy pyta sie dzieciatych czy nie zaluja, ze ja maja ? :O jak moza zalowac ze sie nie ma czegos czego sie nigdy nie chcialo ? nie zaluje ze nie jestem kosmonauta, nie zaluje, ze nie mieszkam w Czeczenii, nie zaluje ze nie jestem sprzataczka, nie zaluje ze nie jestem matka. proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziecko też nie podetrze. a za zaoszczędzone pieniądze wynajmie pielęgniarkę jak będzie potrzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spiinka37
jak mozna decydowac sie na dzieci tylko dlatego żeby mi miał kto tyłek podetrzec gdy bede stara???? to sie dopiero nazywa egoizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to żeś zabłysnęła idiotko z tym podcieraniem d**y na starość. masakra mieć tak durną matkę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak sie kocha tylko siebie to napewno nie powinno miec sie dzieci .TO NIESZCZESCIE DLA DZIECKA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A potem kupuja se idiotki psa rasy chichuachula i zakladaja mu sweterki. Jebniete .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a znam takie, caluja sie ze swoimi pisiami, farbuja im futro na różowo, a ich dziećmi zajmują się głównie nianie i babki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie stare rumple kochaja psy ,a dziecko im smierdzi.Nienawidze takich nawiedzonych bab.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najczęściej z braku dzieci, to cieszą się takie ewy, które mąż wpędził w lata, potem kopnął w de. Na dziecko już za późno, pozostaje być wiecznie niezadowolonym garkotłukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dzieci mam psy czasami mam ochotę zadusić jednych i drugich ale biegają szybciej niż ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety ,ktore nie maja dzieci na starosc sa zupelnie glupie.Nawet nie wiedza ,ze przyczyna jest brak dzieci.Dziwaczki,ktore zakoc***a sie w psach.Nie mowie tu o kobietach , ktore nie moga miec dzieci bo to jest dramat tych kobiet ,ale te z wyboru to wlasciwie juz za mlodu sa walniete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, zafundowanie sobie dzieci, żeby c***odcieraly tylek to oczywiscie nie jest egoizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże, nadal istnieją debile, którzy uważają, ze jedynym szczęściem i cedlem życia jest macierzyństwo? Myslalam, ze w 21 wieku takie poglądy juz nie istnieją, jak widać się mylilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TU NIE CHODZI O PODCIERANIE TYLKA NA STAROSC,poprostu to cos peknego urodzic i wychowac dziecko.To jest najpiekniejsza rzecz jaka mozna przezyc.ALE PUSTE BABY TEGO NIGDY NIE ZROZUMIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewne twoja stara, to też debilka. Jak mi przykro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście, że stare bezdzietne c***y żałują. Celem w życiu każdej istoty jest potomstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak was czytam to odnosze wrazenie ze jestescie skrzywieni psychicznie. Dzieci oprocz troski daja sporo milosci, a chyba to wazniejsze niz jakies p********e pieniadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech ci nie bedzie przykro bo moja mama to najwspanialszy czlowiek na swiecie,ale twoja napewno sie ciebie wstydzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" twoja mama jest głupia " " nie , to twoja jest głupia " :D rozmowy dizeciaków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×