Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ivka_86

czy od kawy rozpuszczalnej robi się osad na zębach?

Polecane posty

ostatnio polubiłam kawę, piję prawie codziennie jedną z mlekiem,ale martwie się o zęby...wiem, że od zwykłej robi się osad, ale czy od rozpuszczalnej?nie chciałabym popsuć zębów bo mówiąc nieskromnie mam dosyć ładne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZoaiaSamosiaaaa
od kazdej kawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to chyba sobie podaruje picie kawy... a taki osad robi się szybko czy trzeba jakiś dłuższy czas pić kawe zeby sie pojawił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZoaiaSamosiaaaa
regularne picie kawy przez dłuzszy czas..no powiedzmy...ale to indywidualna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość restoorr
Jeśli robi się osad, to nie ma jeszcze co tak panikować, ponieważ są takie pasty, jak http://superpasty.pl/white-kiss które nie dopuszczają do powstawania osadu. Są właśnie tak opracowane, by temu zapobiegać, co nie znaczy, że nie warto jednak nieco ograniczyć spożycia kawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To musisz tez zrezygnowac z herbaty, kolorowych napojow, sokow owocowych i czerwonego wina ... Innymi slowy najlepiej pij tylko wode :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kamień tworzy się także od minerałów zawartych w naszej ślinie masz opcje: unikać kawy, herbaty, kolorowych soków lub używać past wybielających ale wybielające pasty stosowane non stop mogą uwrażliwiać zęby lub za bardzo ścierać szkliwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×