Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy odpasc na studiach to wstyd

Polecane posty

Gość gość

ehh bo poziom jest za wysoki i chyba odpadnę został mi miesiąc fajnego życia potem znowu będzie badziewne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdemu na każdym etapie życia może się noga podwinąć, ale na Twoim miejscu bym się nie załamywała teraz, wiadomo to są nowe rzeczy na studiach, ale jak się wdrożysz okaże że da się nauczyć i nie jest takie trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem ale wybralem se najgorszy kierunek i widac ze niektórzy to kapuja nie którzy mniej a ja z matmy mialem na maturze 30% z angielskiego tez ;/ nie no 20 osob odpadnie pewnie na 1 roku trzeba sie s tym liczyc ehh szkoda mi tego troche ale nic nato nieporadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie na pierwszym roku odpadło ponad 40 osób. ja nigdy szczególnie pilna nie byłam, ale na studiach odkryłam, że jak człowiek się przyłoży to wszystko zrozumie, więc się nie zniechęcaj. też na początku na wykładach się zastanawiałam co to do cholery jest a potem stało się to jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hymm nie no moze jest jak mówisz no ale ktos musi odpasc niestety 40 osób to pewnie z 1/3 moze sie udac lub nie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale bo gdyby u mnie na wsi byly jakie kobiety czy chociaż by poczekaly na mnie to nie ;/ niema ani sie jak spotkac ani wd***e a w miescie to prosciejsze jest i sa normalne dziewczyny temu mi tego szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×