Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy opłaca się łączyć kuchnię z jadalnią?

Polecane posty

Gość gość

Czy opłaca się łączyć kuchnię z jadalnią? Jest duże pomieszczenie i można je podzielić na 2, ale zastanawiam się czy nie fajniej byłoby to połączyć, co najwyższej oddzielić kuchenki gazowe itd jakimś blatem albo mini barkiem itd. Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy dobrze się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy jak leży tzn jak graty w kuchni leżą - jak długo i męcząco to lepiej odziel a jak krótko i uroczo to razem spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 34Jowita
Opłaca się, bo to wtedy jedna przestrzeń i jest wrażenie, że pomieszczenie większe. Poza tym obiady serwujesz w tym samym pomieszczeniu, więc masz mniej latania. A oddzielenie możesz zrobić czymś a'la barek z długim blatem, albo postawić jakąś niską witrynkę - np z takich jak są teraz na 10% zniżce tutaj: http://www.brw.com.pl/witryny/?m=2,jadalnia - pooglądaj, może coś Ci wpadnie w oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 34Jowita
A jeszcze bardziej opłaci Ci sie połaczyć kuchnię z WC - będzie bardziej kameralnie i w zgodzie z naturą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwoona1
Ja własnie mam połączoną kuchnie z jadalnią i jestem bardzo zadowolona. Spodobał mi się ten pomysł, jak przeglądałam bodajże stronę www.meblomoda.pl i oni tam mieli piękną białą jadalnie połączoną z kuchnią. zakochałam sie od razu w tej aranżacji :D <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie lubię takiego rozkładu pomieszczeń. W jadalni zazwyczaj stoi ładny stół i równie ładny kredens. Kuchnia to kuchnia. Jedni mają mały stół w kuchni do śniadań, a drugi w jadalni na "grubsze posiłki" poza kuchnią. Zależy jak lubisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie kojarzy to się z hotelem a nie domem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grosia23
Chciałabym kupić stół do jadalni, mam jednak dylemat dotyczacy wyboru stolu, a dokładniej jego wielkości. Zastanawiam sie czy kupić mniejszy stół z czterema krzeslami, a może taki większy na 6 lub 8 krzeseł... Jadalnia nie jest jakaś bardzo duża, ani też nie jest małą klitką. W domu mieszkam ja, mój mąż i dwójka dzieci, czyli teoretycznie 4 osoby, ale często zapraszamy na obiad naszych rodziców i znajomych. Jak sądzicie jaki stół najlepiej się sprawdzi? Szukałam przykładowych w necie http://www.batdom.pl/stoly.ehtml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że się opłaca! Ważne tylko, aby zrobić to rozsądnie. Dobrze urządzona kuchnia z jadalnią potrafi być niezwykle wygodna. Nie trzeba cały czas przenosić potraw, wszystko jest pod ręką. Przed planowaniem poczytaj trochę w internecie o tym, na pewno znajdziesz wiele rad na temat tego, jak dobrze to zaplanować. Zerknij chociażby na ten artykuł: http://kuchnieportal.pl/aranzacje/0/69/jak-urzadzic-jadalnie-w-kuchni.html Mam nadzieję, że się przyda! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie połączyłam i jestem zadowolona. Koleżanka połączyła i jest lipa. Dlaczego? Bo siedząc w salonie widzi kuchnie zlew w którym nie zawsze jest posprzatane. Widok talerzy wychodzacych ze zlewu mało przyjemne. U mnie w kuchni jest stół w którym jemy codziennie. W salonie mam duzy stół przy którym jemy w święta, kiedy goście przychodzą itd. Kwestia tego czy siedzisz w domu i cały czas sprzatasz zeby gosci nie razil widok nie pomytych naczyn badz innych czynności kuchennych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co? Naprawdę nie masz zmywarki? Po co władasz do zlewu brudne naczynia? żeby potem je go zmywarki przekładać? U mnie po posiłku wszystko idzie do zmywarki nie ma takiego momentu, że w zlewie jest brudno. A czy "inne czynności kuchenne" są wstydliwe, że goście nie mogę ich widzieć? co to za czynności, bo aż mnie to zaintrygowało :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie opłaca. Połączyłam i żałuję. Zwłaszcza ze względu na zapachy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×