Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy otyly 32 latek majacy 7000 zlotych netto miesiecznie ma szanse na ladna 24

Polecane posty

Gość gość
7 tys zł to nie jest tak dużo. Ja sama zarabiam ok. 5 tys zł, wiec to żaden szał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co robisz ze masz 5 kola na reke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w tym wieku nie zadowoliłabym się byle czym i byłam przekonana, że doczekam się kiedyś niezwykle przystojnego milionera, a 7 tys, to były wg mnie normalne zarobki dla faceta i żaden szał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba zmysły postradałeś :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na kogo ma szanse? na otyłą 24 latke z biednego domu,bez wykształcenia, z 3 dzieci(kazde z innym).To tak,ma szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie nie. Żadnych otyłych. Never.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe możesz zostać sponsorem 20 latce wystarczy 2 koła na miesiąc i masz sex :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale że na raz, czy chcesz sie przy jej boku zestarzec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzilo o staly zwiazek na solidnych fundamentach i smiesza mnie osoby mowiace ze 7 tysiecy na reke to malo to wiecej niz ma 95% Polakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ładną raczej nie... A nie możesz poszukać przeciętnej w swoim wieku? Albo schudnij... Ja mam 24 lata (tzn. prawie 25) i obrzydzają mnie grubi mężczyźni... Z twarzy nie musi być Brad Pitt, ale ciało facet powinien mieć ładne, jeżeli nie wysportowane, to przynajmniej jakąś normalną budowę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to wątpie, że znajdziesz. Bo otyły 32 latek znajdzie tylko blachare, ale te sucze są tak wymagające ze Twoje 7 tysiecy im nie wystarczy. Znajdz sobie kobiete 28+, bo gówniara przy Tobie nie zostanie. life os brutal bejbe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 tys to nie jest mało, ale raz, że nie chciałabym być na utrzymaniu faceta a dwa ta kasa to byłoby nic w porównaniu do codziennego zmuszania się do seksu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecej niz 95% polakow ?to zalezy jakich polakow. jak myslisz o nizinach spolecznych to owszem w porownaniu do nich zarabiasz duzo. nie zapominaj ze ludzie sredniej klasy i wysokiej. Ty jestes na pograniczu biednej i sredniej. ale tak jak piszą biedna poleci na pieniadze. o ile oczywiscie bedziesz jej dawał bo samo patrzenie i chwalenie się,ze niby ma faceta co zarabia ponad przeciętna nie jest pociagajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Typowe... Obleśny grubas, a chciałby modelkę w dodatku prawie 10 lat młodszą... Weź się za siebie najpierw, a nie tylko łapę wyciągać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie...ja bym wziela grubasa ale tylko wtedy gdyby byl milionerem :D te pare miesięcy jechalabym na prochach a w miedzyczasie odlozyla hajs i jak najpredzej zwiała. na pewno nie zmuszałabym się do "zwiazku" na dluzsza mete, bo kasa nie rekompensuje cierpien psychicznych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego 24 latke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to smutne ze tyle dziewczyn ocenia faceta po wygladzie, a nie charaterze wyszlo szydlo z worka, eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez ego facetów jest nieskonczenie wielkie Tu to jeszcze srednia roznica, ale podejrzewam,ze jego myslenie nie zmieni się nawet za 20 lat. Koleś pewnie myśli,że seks to tylko ma byc dla niego okej.Nie mysli o tym, ze ona bedzie udawała,a w srodku skrecala na wymioty. Zadnej przyjemnosci z tego nie bedzie dla niej. I daj sobie siana ze zwiazkami,ludzie patrza na korzysci.Nie jestes przystojny to bedziesz mial tylko udawany seks.Juz taniej ci wyjda d*****.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to smutne, ze otyły 32 latek chce piękną młodke,a nie starsza przeciętna czy brzydka, przeciez zwiazek ma byc budowany na solidnych fundamentach :( eh, wyszło szydło z worka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna23gość
Jak najbardziej masz szansę , znajdziesz kobietę która nie patrzy na twój dochód czy masz 2 czy 7 będzie cię kochać ... Możesz być otyły ! będąc nim też jesteś takim samym człowiekiem jak każdy inny :) Życzę Ci powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mezczyzni zawsze bykli wzrokowacami a kobiety podobno patrrzyly na uczucia, chcialy faceta zaradnego, odpowiedzialnego, dobrego ojca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygląd musi iść w parze z charakterem :) A tak poważnie facet powinien mnie pociągać, inaczej nie będzie to normalny związek, a jedynie dla kasy... A nic nie poradzę, że grubi są dla mnie odpychający... Wolałabym już brzydala jakiegoś ale szczupłego ... Tak mam. A poza tym faceci nie patrzycie na wygląd? Już widzę, jak zapasiona 32 latka znajduje młodego, przystojnego, zadbanego 24 latka, który się w niej zakocha, a nie w jej pieniądzach... buhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takiej zapasionej 32 latki to nawet 50-latek przystojny by nie chciał, chyba, że jej podobny, ale tacy szukają przecież modelek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to czas najwyzszy, zeby nabrali normalnych uczuc a nie jak zwierze tylko za mlodoscia i wygladem,a potem zwiazki sie rozpadaja bo kaleki nie potrafia ich tworzyc. nie wiem co to za glupi mit - owszem faceci od zawsze patrza na wygląd a dlaczego , bo chca sie pochwalic i tez NIE BRZYDZIĆ W SEKSIE , a myślą , że kobiety kochają ich charakter w łóżku ? i wielkie halo jak kobieta wymaga wyglądu ? skoro sama dba o siebie to logiczne ze tak bedzie. Wyglad to podstawa w udanych relacjach. Jestes brzydki, to kobieta traktuje cie jak brata. Jestes od dawania kasy,zapewnienia jej i dzieciom bytu, ale wzdycha do innych. Wiadomo, że poudaje z grzeczności,a wy wielce wniebowzięci. ZEJDŹCIE NA ZIEMIĘ, chcecie miec udane (nie UDAWANE) związki to wygląd+kasa+cechy samca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepsza ladna co udaje i jest mila na codzien niz brzydka co kocha naprawde, ale trzeba sie jej wstydzic przed kumplami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A lepiej mieć żonę ładną i być rogaczem czy brzydką a wierną? Bo taka ładna, skoro się zmusza do seksu, to gdzieś będzie chciała się wyżyć. Może nawet z którymś z Twoich kumpli. To dopiero wstyd. Poza tym brzydka kobieta może się "zrobić" na ładną, chyba, że też zapasiona, to tego nie ukryje, wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta z klasa nie zdradza meza z kumplami a jak jest ladna, to inni przynajmniej zazdroszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zdradza, jak ma fajnego męża i fajny seks w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×