Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anuLkA19_

CZY PIJECIE ZIELONA HERBATKE???

Polecane posty

ja sie wrecz uzaleznilam od niej codziennie wypijam po 5szklanek pooprostu uwielbiam zaczelam tez kupowac takie smakowe grejfrutowe,opuncja mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wypijam 6-7 kubkow
dziennie. Wypijam tylko 1 kawe, a kiedyś piłam 4. Jeśli chodzi o zieloną, to pije tylko liściastą, niearomatyzowaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię zieloną, najbardziej zwykłą, ale cytrusową lub miętowa tez wypiję. Opuncjowej nienawidzę :O Śmierdzi jak zaraza :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie wiesz czy ona ma jakies wlasciwosci zdrowotne???ja ją pije bo naprawde bardzo lubie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona herbata jest bardzo zdrowa i dobrze robisz ze ją tak często pijesz, ma wlasciwosci odchudzajace zapobiega nowotworom nie bez powodu na wschodzie tak ją umiłowali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piję tylko zieloną od kliku lat. Zadną aromatyzowaną, tylko liściastą, kupowaną w hurtownii z chińskim żarciem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też bardzo lubię zieloną herbatę, piję codziennie od kilku lat. Najlepsza jest malinowa i cytrynowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisiczka123456
bardzo polubiłam zieloną herbate,choc pije ja od niedawna...i mam pytanie do Was :) bo mam zanieczyszczina twarz, dekolt i plecy i własnie od kiedy zaczelam pic zielona herbate zaczelo mnie strasznie "wywalac" malymi pryszczykami ;/ czy to jest normalne? czy tak moze "dzialac" zielona herbata ? trche mnie to zaniepokoilo...czytalam,ze Oczyszcza organizm,ale czy w taki sposob? Bardzo prosze o odpowiedz :) z góry dziękuję :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lisiczko to calkiem prawdopodobne ale dla pewnosci radze Ci isc do dermatologa i spytac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ,zielona herbatka to jest to! :) Ja od wielu lat jestem wierna firmie BIO ACTIVE i właśnie te herbaty piję najchętniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lisiaczki
mysle ze od niedawna pijesz ziel herbate,bo na poczatku cera tak reaguje oczyszczaniem sie organizmu,potem powinno byc ok,tylko pij min 2 x dziennie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbatęnie herbatkę
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam zieloną herbatke! pije codziennie conajmniej 2 fifliżanki:) moja ulubiona to ta z miętą. Za opuncją i cytrynową nie przepadam, mają taki dziwny smak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martini7567
Ja podobnie jak autorka topiku jestem uzależniona,nie mogę żyć bez zielonej herbatki i też uwielbiam tą z opuncją :) Pyszna jest.Już w ogóle nie piję zwykłej herbaty tylko tą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×