Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy po pierwszym dziecku?

Polecane posty

Gość gość

Czy po urodzeniu pierwszego dziecka (nawet po jakimś czasie) zmieniły się wasze plany i chęci co do liczby dzieci które chcielibyście mieć? Więcej, mniej, dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwszym nie chcialam miec dzieci,chcialam odchowac i zajac sie praca.Minelo 8 lat i poczulam ze chce miec znowu brzdaca i mam.Tylko teraz jestem dojrzalsza,spokojniejsza,mniej panikuje i ciesze sie macierzynstwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam mieszane uczucia po pierwszym. Z jednej strony kocham nad zycie, daje dużo radości i juz bym mogla mieć drugie w brzuszku (rok po porodzie), tesknie za ciążą też którą przeszłam dobrze, a z drugiej strony czesto mysle ze nigdy wiecej juz bo syn nadal kiepsko spi i jest kocahny ale tojednak ciagle zajecie i ciagle podporządkowywanie planow do dzieciatka, tesknie troche za wolnościa itd Mamy na razie czas ;) ale pewnie i tak sie zdecydujemy na drugie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mogę mieć nawet jeszcze dwójkę ale niech lepiej śpią niż obecne.... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 22:54 a drugie po jakim czasie od pierwszego? a jak spały w nocy przez pierwszy rok twoje dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to tylko gratulować i zazdroszczę :) a jakiej płci? mój mały ma 10 miesięcy, a jeszcze raz je w nocy i rano już 6 pobudka (często też jak w nocy się obudzi to taki rozbudzony żę zasypia godzinę...:/), karmiłam piersią pół roku (wtedy budził się co 2h), potem mm tak to super synek ale to spanie to masakra...ile ja się naprzeklinam pod nosem w nocy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak się dogaduje cała 3? blisko są ze sobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po pierwszym już never ever again. młoda mi tak daje popalić, że ledwo co wydalam, a ma 13 miesięcy. żywe srebro. i pomysleć, że to wczesniak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ciąża była koszmarna. miałam w niej wszystko, łącznie z przedwczesnymi skurczami od 28tc, wiecznymi nifekcjami dróg rodnych, zakrzepicą, rzucawką i spiączką. nigdy więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po drugim porodzie powiedzialam, ze nie chce juz dzieci.Minelo 1,5 roku i mam nadzieje, ze jestem w trzeciej ciazy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe a jaka ta dwójka dzieci? grzeczne? jak spały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może któraś mama się jeszcze wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę wypowiedzcie się jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idz na wielodzietni org tam mAJA po 14 dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale przecież to nie jest tylko pyt do wielodzietnych, ja np po 1 dziecku chce mieć już max (i to być może) tylko jeszcze jedno a kiedyś myślałam o 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×